Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

Około 12 jedziemy do weta.konsultowalysmy się telefonicznie z wetem i innymi specjalistami. Sytuacja wyglada kiepsko... Zrobimy wszystko co będzie trzeba ale boimy się najgorszego. Na 99% trzeba cewnikowac.... :(((((

Mon

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

A to na pewno kręgosłup? Babeszjoza czasami daje podobne objawy... 

Babeszjoza to byłby pikuś w porównaniu z tym co się z nią dzieje.  Grawera Pan doktor w cztery dni wyleczyl nam z babeszjozy. A u Astry nie ma poprawy tylko jest coraz gorzej. Ortopeda , którego znalazłam nie zajmuje się kręgosłup i potwierdzone jest,  że jeśli to dyskopatia, to nasz lekarz robi wszystko co można zrobić w tej sytuacji. Jeśli to rąk to... Nie wiem...

Tak jak Monika pisała przynajmniej Tramal w zastrzyku możemy jej podawać w domu. To dla niej lepiej. 

A jeśli Helli sugeruje uspienie to nie ma mowy. Jeszcze nawet nie ma 100% diagnozy. Musimy jeszcze zrobić porządne przeswietlenie na dobrym sprzęcie.  Może jutro się uda. 

Astra ma radość z życia z całą pewnością. Nasza szalona starucha ma radochę ze wszystkiego. Nawet z laseru, bo Pan tak fajnie smyrał. 

Link to comment
Share on other sites

Dziś znów nie mogła się wyproznic. Pomagalysmy jej w utrzymaniu postawy ale bezskutecznie... Jutro rano kolejny zastrzyk a później wizyt a u weta....

Została na parterze z Grawerem aby nie być sama. Siedzialysmy z Nią do późna i glaskalysmy. ... Niech walczy razem z nami i nie poddaje się.... Tak bardzo Ją kochamy.

:(

Mon

Link to comment
Share on other sites

 Wlczcie kochane

 walczcie ile sil

 wszyscy slemy ku Astruni

przecudnej jedynej

 niezwyklej

 fluidy stokroc

 ogladam czasto zdjateczka  Astruni i stadeczka

 i krolinie

 i jak na placyku pieskowem

 zabwala

 i jak ptaszenka na pleckach trzymala

 kochana madrunia

 przecudna Astrunia

 sercem Podobny obraz

niechaj sie uda cud niechaj sie uda

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Astra na mój widok rano chciała wstać i było widać jak się cieszy, niestety nadal pozostaje tylko leżenie. Wyglaskalam ją, przytulalam i dzięki temu się uspokoila. Pojechaliśmy w południe do weta. Dodał nam nadziei, że z tego wyjdzie, choć patrząc teraz na nią ciężko w to uwierzyć. Dostala zastrzyki i wróciliśmy do domku. 

To co jest pozytywne to to że pije i zjada posiłek więc nerki pracują, a dodatkowo udało się jej zrobić kupę. Pod siebie ale to i tak sukces. 

Dziś zastrzyk w domu już podałam , jutro rano kolejny i wizyta u weta

Tola dziękuję za słowa wsparcia, ale póki co dajemy radę. Najważniejsze abyśmy miały siłę nosić ale jesteśmy we dwie , więc robimy to na zmianę. Z resztą sobie poradzimy. 

Grawer ciągle czuwa przy Astrze :) jest pod dobrym nadzorem . Przed nami jeszcze kilka dni decydujących. 

Wierzę, że Astra przezwycięży ten okropny czas i wróci do zdrowia. 

Ma w sobie tak wiele radości i miłości, że nie podda się tak szybko a my będziemy zawsze razem z Nią walczyć.

Mon

Link to comment
Share on other sites

Dziś w nocy też Astra poruszała się,  bo rano leżała inaczej niż ją zostawiłyśmy wieczorem. Jest niemożliwa. Dałam jej zastrzyk a ona się cieszy zamiast marudzić. Chociaż lekarz uprzedzal,  że dostaje tyle tramalu ,że jest trochę naćpana. 

Cieszę się, że tak wiele osób trzyma kciuki. Dziękuję Toli i Alaskan za chęć pomocy. Niestety muszę Was rozczarować, bo lekarz podaje nam coraz więcej konkretów. Jeśli to rąk to umrze. Jeśli przestaną pracować nerki to bardzo szybko  umrze. W najlepszym wypadku, jeśli to dyskopatia a nerki będą pracować, to można to podleczyc. Tutaj znowu dwa wyjścia albo po kilku miesiącach leczenia zacznie chodzić albo nie. Nawet jak zacznie chodzić to kolejne epizody będą nawracać i znowu ją położy.  W jej przypadku najbezpieczniej jest leczyć objawowo i czekać na efekty. Operacja jest niewskazana że względu na wiek a i tak dawałaby 50proc. szans na poprawę. To tyle w skrócie. Zaraz jedziemy na kolejną serię zastrzyków i naświetlanie. 

Resized_20170513_234912.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...