Jump to content
Dogomania

Zmiana karmy - problemy jelitowe


Supulcrum

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie :)

Od ponad miesiąca jestem posiadaczką szczenięcia mopsa. Obecnie ma niecałe 20 tygodni. U hodowcy był karmiony karmą suchą Josera, po której miał starszny łupież w związku z czym zmieniliśmy mu karmę na Acanę. Od jakiegoś czasu, kiedy zostaje sam w domu w ciągu dnia, widać ślady na podłodze po kupce i ewidentnie ją zjada. Mało tego odbija mu się po tym i zapach z pyska jest koszmarny. Wczoraj po powrocie do domu zauważyłam, że zwymiotował i miał brązową pianę w pyszczku. PO wizycie u weterynarza okazało się też, że ma wzdęty brzuszek i go boli. Już po raz drugi (wcześniej na wizycie byliśmy) zasugerowano nam natychmiastową zmianę karmy. Nie znam się niestety na tych wszystkich karmach, dostałam od weterynarza próbkę karmy Husse Valp Lamm&Ris, ale po przeczytaniu paru opinii nie jestem do niej do końca przekonana. Czy mógłby mi ktoś coś polecić, pomóc w wyborze? 
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam,
Ania

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wyglada na to, że masz w domu alergika. Powstaje pytanie: na co Twój piesek jest uczulony? Tu już kłania się myślący weterynarz, który ustali przyczynę uczulenia.

Możesz zobaczyć jak psiulek zareaguje na karme werynaryjną przeznaczoną dla psów z alergiami i problemami żoładkowo-jelitowymi... Np. Trovet Intestinal...lub intestinal innego producenta... Ale to trochę wróżenie z fusów. Ważne jest ustalenie przyczyny alergii - wcale nie musi byc pokarmowa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...