Jump to content
Dogomania

Dwie małe, chore suczki zabrane z lasu; Lunia i Funia mają domy, pozostał dług.


ala123

Recommended Posts

Nie pamiętam, czy wstawiałam na wątek podsumowanie dotychczasowych wpłat dla suczek, dlatego zrobię to teraz:

350 zł - Forum Nasze Bassety (na leczenie suczek)
130 zł - Forum Nasze Bassety (na transport Katowice-Wrocław)
50 zł - Anna Sz. Kielce
20 zł - Beata Anna P. Bezrzecze
40zł - Agata S. Warszawa
20zł - Danuta P. Mory
20zł - Anna Sz. Kielce
255zł - dochód z mojego bazarku (Alina Fert)
157zł - dochód z bazarku ( Dogomania) Moniki O.
250zł - moja wpłata (Alina Fert)
190zł - opłata sterylizacji jednej suczki przez Fundację Ostatnia Szansa
190zł - opłata sterylizacji jednej suczki przez Fundację Animal Rescue Poland Sekcja Bassety

A oto zestawienie, jakie otrzymałam dzisiaj z hoteliku , stan na 30 listopada 2016r.:

Funia- 89 dni - 890 zł
Lunia- 37 dni - 370 zł ( adopcja w dn. 09.10.16 )
transport do weterynarza 15 zł ( 50 km )
-------
1275 zł

zapłacono 750 zł
----------

do zapłaty pozostaje 525 zł

 

W powyższym rozliczeniu nie została ujęta jeszcze kwota 62zł, którą przelałam w dniu 16.11. 2016r. (wyjaśniam to), co w sumie daje:

1275- 812zł = 463zł do zapłaty.

Bardzo proszę o pomoc w spłacie długu. Tym bardziej,że kolejny miesiąc pobytu Funi w hoteliku się właśnie rozpoczął...

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.olx.pl/oferta/sympatyczna-nieduza-suczka-funia-do-oddania-CID103-IDhFbTD.html#9b90813863;promoted

Sympatyczna, nieduża suczka Funia do oddania Kraków - image 8

znalazłam ogłoszenie Funi :D szukałam z myślą że wyróżnię, ale jest wyróżnione :) pomyślałam że za jakiś czas można dać to zdjęcie powyżej jako główne - najpierw zauroczyć mordką a później pokazać zgrabną sylwetkę :) (i może niekoniecznie zamieszczać zdjęcie gdzie szczeka... bo niby wiadomo że pies szczeka, ale ktoś może pomyśleć że szczekliwa czy coś...)

To zdjęcie poniżej jest megasuper:

IMG_0480 (800x533).jpg

Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję dziewczyny,że jesteście :) :) :) :)

I ,że mnie wspieracie. 

A propos szczekania Funi - jest szczekliwa, tak mówi hotelik... Tzn taka gosposia z niej, nic nie umknie jej uwadze, lubi wiedzieć co się dzieje na posesji :)

Odnośnie powyższego rozliczenia dowiedziałam się "od hoteliku",że te 62zł zostały wpłacone wetowi. Jeszcze nie dostałam odpowiedzi, za co. Mam nadzieję,że chociaż w lecznicy nie ma długu.

Do zapłaty za hotelowanie pozostaje więc 525 zł .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dziękuję,że jesteście ze mną i z Funią ! Mam dobrą wiadomość, chociaż jeszcze boję się cieszyć; Funia 3 stycznia pojechała do domu w Krakowie :)

Trzymajcie razem ze mną kciuki, aby wszystko było w porządku, tak jak do tej pory. Boję się,żeby nie płakała i nie niszczyła, jak zostanie sama w domu.

Rozmawiałam przed chwilą z Panią, Funia jest suczką z manierami :) Ulubione jej miejsce to fotel w ciągu dnia, a w nocy... łóżko :) Już pierwszej nocy wskoczyła tam, jakby zawsze tylko w łóżku spała :) Na jedzenie nie rzuca się, je bardzo kulturalnie, jak na damę przystało :)

Żeby tylko nic się nie wydarzyło...

Nie dostałam na razie rozliczenia za hotelowanie, ale dojdzie pewnie 330zł do poprzedniej kwoty. Ale i tak jest mniej lżej, wiedząc że suczka już szczęśliwa :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Ile zostało długu?

Było 525zł na koniec listopada (chyba) , doszedł jeden miesiąc za Funię, więc ok. 800zł - czekam na maila z podsumowaniem.

Dzisiaj przelałam 380zł: 270zł z mojego bazarku i 110zł z wpłat Aldrumki i agat21.

Z tego bazarku:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...