Jump to content
Dogomania

Pomóżmy zreperować łapkę maleńkiego Pikusia!


elik

Recommended Posts

26 minut temu, elik napisał:

Jest już  i Twoja wpłata Teresko :)   kwietki.jpg 

Widziałam Twoją wpłatę w ogólnej historii operacji, ale nie było jej w historii operacji na koncie Pikusia :) Wpłata była zrobiona na konto Caniska :)

Jeśli nie sprawi Ci to dużego kłopotu, to będę wdzięczna za zmianę numeru konta :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, teresaa118 napisał:

Ciekawe, extra wpisalam nowe konto, a bank przekierowal na stare. Przy nastepnej wplacie zwroce na to uwage

Serdeczne dzięki :)

Widzę, że mamy konta w tym samym banku więc przelewy są natychmiastowe:)

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, teresaa118 napisał:

mysle, ze troche suchej do zabawy i wypelnienia brzuszka i puszek pare, czy notec jest dobra karma?

Nie mam doświadczenia z Doliną Noteci, ale słyszałam pozytywne opinie :)

A jaką sucha karmę ?

Link to comment
Share on other sites

Elik,z moją wpłatą 20 zł będzie razem 170 złotych dla Pikusia.

Karma fitmin z tych zbożowych zawiera sporo mięsa.

Jeśli Pikuś nie jest za gruby,to można zamówić Fitmin Puppy All Breeds dla szczeniąt i karmiących-15 kg za 91,80,ma ona sporo,bo 30%białka.

Jest też wersja dla dorosłych psów,w tej samej cenie,ale białka jest w niej mniej-25%,ta dla szczeniąt chyba ma mniejsze granulki,tak myślę.

i do tego np.zestaw puszek Animonda Gran Carno 12x400g-smak mieszany za 41,80

Karma sucha+2 zestawy puszek,czyli 24 sztuki kosztowałyby 175zł i 40 gr,czyli brakuje tylko 5zł i 40 gr

To tylko taka propozycja,może puszek być 1 zestaw i jakieś smaczki,żwacze itp,no ale puszkami by się najadł bardziej i +15 kg suchej,

wystarczy dla małego psa na pewno na 2 miesiące spokojnie.

Ceny z dyskonta Bitiba.pl.

Zobaczę zaraz ile kosztuje w zooplusie np.

Link to comment
Share on other sites

Nie znałam tego sklepu i widzę, że ceny mają tu bardzo dobre :) Karma, którą kupuję dla moich psiaków Fitmin Program Medium Senior jest tu o 4 zł tańsza i chyba się to przeniosę :)

Pikuś to malutki piesek i chyba ma już nadwyrężone kostki w łapce i chyba nie byłoby dobrze, żeby zbytnio przytył, a karma dla szczeniąt i suk karmiących mogłaby to spowodować.

Zastanawiam się czy nie lepsza byłaby karma dla psów dorosłych - Pikus ma już chyba około 2 lat. Znalazłam w tym sklepie bitiba karmę o kilka zł droższą, ale chyba skład byłby w tym konkretnym przypadku lepszy.

Fitmin Dog For Life, jagnięcina i ryż

68706_pla_fitmin_for_life_adult_lamb_7_4

Zbilansowana karma dla psów wszystkich ras, zawiera świeżą jagnięcinę, hipoalergiczna receptura - brak pszenicy i kukurydzy, kwasy tłuszczowe, ekstrakt z juki, doskonały smak

Dostawa: 1-2 dni roboczych Więcej

15 kg -  96,80 zł  (6,45 zł / kg)

Jeśli do tego kupimy, jak proponuje azalia, 2 zestawy Animonda Gran Carno 12x400g-smak mieszany za 41,80 zł x 2 = 83,60

to mamy 96,80 + 83,60 = 180,40zł

Od kwoty 139,00 zł dostawa jest bezpłatna więc byłby to całkowity koszt karmy.

Co sadzicie o takim zestawie ?

 

Link to comment
Share on other sites

Opis karmy Fitmin Dog For Life:

Zbilansowana karma dla psów wszystkich ras, zawiera świeżą jagnięcinę, hipoalergiczna receptura - brak pszenicy i kukurydzy, kwasy tłuszczowe, ekstrakt z juki, doskonały smak

Dzięki obecności wielu świeżych składników, karma Fitmin jest wyjątkowo smaczna i lekkostrawna. Ponad 40% składników jest pochodzenia zwierzęcego, a w tym 15% to świeże mięso. Skład zawiera wszystkie ważne witaminy i minerały, które są niezbędne Twojemu psu. Karma nie zawiera kukurydzy, pszenicy ani glutenu, więc może być podawana psom wrażliwym i cierpiącym na alergie.

Fitmin Dog For Life zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które pozytywnie wpływają na stan skóry i sierści. Ekstrakt z cykorii jest naturalnym prebiotykiem regulującym florę jelitową, który wraz z drożdżami piwnymi i włóknami roślinnymi usprawniają trawienie. Ekstrakt z juki pomaga zredukować nieprzyjemny zapach kału.

Pyszny skład i łatwe do pogryzienia krokieciki o kuszącym zapachu wątróbki gwarantują wysoką akceptację tej karmy. Rozpieść swojego małego pupila tą pyszną karmą, a jednocześnie dostarczysz mu wszystkich niezbędnych substancji odżywczych, które przyczynią się do jego zdrowego rozwoju.

Fitmin Dog For Life, jagnięcina i ryż w skrócie:

  • Karma sucha premium dla dorosłych psów wszystkich ras
  • Dużo świeżego mięsa: ponad 42,5% mięsa, w tym 15% świeżej jagnięciny
  • Dużo świeżych składników: doskonały smak i strawność
  • Hipoalergiczna, bezglutenowa receptura: brak pszenicy, kukurydzy
  • Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6: nienasycone kwasy z oleju rybnego pozytywnie wpływają na zdrowie skóry i sierści
  • Cykoria, drożdże i pulpa buraczana: równoważą poziom flory jelitowej, usprawniają trawienie
  • Ekstrakt z juki: redukuje nieprzyjemne zapachy kału i zwierzęcia
  • Mieszanka witamin zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, których potrzebują szczenięta
  • Wysoka akceptacja: krokieciki w kuszącej powłoce z wątróbki
Skład:
mięso jagnięce i drobiowe (świeża jagnięcina (15%), suszona jagnięcina (5%), suszone mięso drobiowe (19,5%), hydrolizowana wątroba jagnięca (3%), ryż pełnoziarnisty (25%), ryż łamany (25%), tłuszcz drobiowy, suszone wysłodki buraczane, wytłoki jabłkowe, olej z łososia, drożdże piwne, fosforan sodu, korzeń cykorii (0,01%), juka (0,005%)
Dodatki:
Mikroelementy:
miedź (16 mg/kg) [siarczan miedzi, pięciowodny], cynk (139 mg/kg) [tlenek cynku], mangan (27 mg/kg) [tlenek manganu], żelazo (85 mg/kg) [węglan żelaza], jod (1,7 mg/kg) [bezwodny jodek wapnia], selen (0,3 mg/kg) [selenin sodu]
Witaminy, prowitaminy i substancje o podobnym działaniu:
witamina A (21.000 j.m./kg), witamina D3 (1.800 j.m./kg), witamina E [RRR alfa-tokoferol] (140 mg/kg), kwas nikotynowy (40 mg/kg), witamina B1 (4,5 mg/kg), witamina B2 (10 mg/kg), witamina B6 (4,5 mg/kg), witamina B12 (30 ug/kg), witamina C (170 mg/kg), pantotenian wapnia (13 mg/kg), kwas foliowy (0,8 mg/kg), biotyna (0,6 mg/kg), chlorek choliny (1.540 mg/kg)
Dodatki technologiczne:
przeciwutleniacze, konserwanty
Link to comment
Share on other sites

Wysłałam do znajomej, której ufam także i pod względem wiedzy o karmach, zapytanie co sadzi o tej karmie Fitmin Dog For Life. Oceniła ją pozytywnie, tylko radzi zapytać o wielkość granulek, żeby dla Pikusia nie były zbyt duże.

Zadzwonię i zapytam.

Proszę nie zwlekajmy z decyzja co kupić, bo kasa będzie w banku, zamiast karma u Pikusia :)

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, azalia napisał:

Myślę,że rozsądnie będze zakupić Fitmin z ryżem i jagnięciną+2 zestawy Animondy Gran Carno.

Pikuś powinien być zadowolny z takiego wyboru i zajadać ze smakiem.

Tak na szybko, bo zaraz muszę wychodzić z domu. Dzisiaj zamówiłam i zapłaciłam taki sestaw jak proponowałaś. Przelałam na konto Pikusia brakujące 10,40 zł Jak wrócę to wstawię zrzuty ekranów z zamówieniem i ze strony banku przelew.

56 minut temu, teresaa118 napisał:

ja mysle, ze juz zjadl pierwsza porcje karmy?

Nie, jeszcze nie :) Dostawa będzie prawdopodobnie w piątek lub poniedziałek.

Bardzo się cieszę, że tak szybko udało się nam wyposażyć Piukusia w dobre jedzonko :)

Link to comment
Share on other sites

Zamówienie

 

Przelew, który początkowo zrobiłam ze swojego konta (przez pomyłkę) i potem przelałam z konta Pikusia na moje.

58ae057521ac5_karmadlaPikusia02_2017.png.0a098044ee7af75d2ccf2b4a131d0d25.png

Smacznego Pikusiu.

Dla kuriera podałam nr telefonu wnuka, bo Pani Wanda jest głuchawa i trudno się z nią dogadać w dodatku przez telefon.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, bakusiowa napisał:

Dzisiaj trafiłam przypadkowo na wątek Pikusia. Przy następnej zbiórce chce się dołożyć .

Witaj bakusiowa :)  Bardzo serdecznie dziękujemy :)   58b019d5d16f3_kwiatki6.gif.94898a3a4417aa1796c4eed9f331990a.gif

To spora paka i Pikuś będzie miał zapas na jakiś czas :)  Ale ponieważ taki zakup to większy wydatek, postanowiłyśmy składać co miesiąc jakąś kwotę, . Jak się uzbiera na nowa pakę, to poczekamy na informację, że Pikusiowi skończyło się żarełko. Czy chciałabyś zadeklarować jakąś kwotę do comiesięcznego wpłacania ?

Dodaj proszę, ten wątek do obserwowanych i jak się zacznie na nim ruch, to dostaniesz powiadomienie :)

Link to comment
Share on other sites

Na dzień dzisiejsdzy stan konta jest zerowy, ale Pikuś ma żarełko na dłuugo, co bardzo cieszy :)

Rozliczenie

Wpłaty:

. . . . .. .  20,00 zł  -  elik   -   20.02.2017 r.

. . . .. . .  15,00 zł  -  Senanta   -   20.02.

. . . . .. .  30,00 zł  -  Pani Irena z Katowic  -   20.02.

. . . . .. .  50,00 zł  -  Poker   -   20.02.

. . . .. . .  35,00 zł  -  teresaa118   -   20.02.

. . . . .. .  20,00 zł  -  azalia   -   20.02.

. . . . .. .  10,40 zł  -  elik   -   22.02.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

. . . 180,40 zł

 

Wypłaty (faktury za zakup karmy):

. . . . . . . 180,40  -  zakup karmy   -  22.02.2017 r.   - zamówienie i potwierdzenie dokonania przelewu

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

= = = 180,40 zł

Saldo:

. . . . . . .  . 180,40

. - - - . . .  180,40

= = = = = = = = = = =

= = = . . 0,00 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...