Jump to content
Dogomania

Pomóżmy zreperować łapkę maleńkiego Pikusia!


elik

Recommended Posts

5 godzin temu, elik napisał:

Wiem Basiu i ogromnie Ci współczuję :( To ja powinnam była zaglądać do Ciebie, ale i u mnie ciągle cos nowego się dzieje i czasu jak na lekarstwo. Jednak powinnam była kontaktować się z Tobą Basiu. Obiecuję, że dzisiaj zadzwonię to się sobie pożalimy :)

Elu zadzwoń kochana jak znajdziesz wolną chwilę.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, free napisał:

zadko bywam na dogo,choc mam tu wydarzenie trojłapków.chetnie pokryje dług Pikusia.jesli nie problem to prosze na fb -Beata Jacewicz[w tle 3 psy];)prosze o pilny kontakt

Serdecznie dziękuję :) Napisałam na fb wiadomość :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, pragnę Wam gorąco podziękować za okazane serce i pomoc dla Pikusia.

Dzięki Wam, już dzisiaj mogłam spłacić dług w kwocie 500,00 zł za ponowne zoperowanie łapeczki maleńkiego Pikusia i jego kastrację.

Jesteście wspaniali !!!!  Bardzo, bardzo Wam dziękuję !!!

bukiet-frezji-645.jpg   z sercem na dłoni.jpg     serce z róż.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Ale jestem szczęśliwa, że chociaż troszeczkę mogłam brać udział w pomocy.

Elik obym spotykała takie osoby jak Ty na swojej drodze. 

Tak dużo dobrych ludzi w jednym miejscu, prawdziwych  dobrych ludzi !    Łza radości w oku się  kręci.

 

Pikusiu niech ci łapka dobrze służy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 4.10.2016 o 18:00, Gusiaczek napisał:

I gitara! teraz Pikuś może sobie pohasać jak trza ;)

Gitara, a nawet cała orkiestra :)

O 4.10.2016 o 19:29, Senanta napisał:

Ale jestem szczęśliwa, że chociaż troszeczkę mogłam brać udział w pomocy.

Elik obym spotykała takie osoby jak Ty na swojej drodze. 

Tak dużo dobrych ludzi w jednym miejscu, prawdziwych  dobrych ludzi !    Łza radości w oku się  kręci.

Pikusiu niech ci łapka dobrze służy.

Tobie łza radości, a mi cały potok łez szczęścia, że tyle dobrych duszyczek jest wśród nas,  że prośba o pomoc dla cierpiącego zwierzaczka nie pozostaje bez echa.

LUDZIE, KOCHAM WAS !!!

serce z róż.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Havanka napisał:

Własnie miałam pytać, czy P. doktor przysłała już fakturę a tu już nawet zapłacona ! Wspaniale !!! Ja też bardzo się cieszę, że udało sie pomóc Pikusiowi.

Takie niesamowite rzeczy, dzieją sie tylko na DOGO !

Tak, niesamowite rzeczy :)

Radość moja jest tym większa, że razem z pieniędzmi z bazarku uzbiera się sporo więcej niż było potrzeba na operację i kastrację Pikusia. Ale na dogo nic jak wiadomo się nie zmarnuje. Jest tak wiele potrzebujących pomocy zwierzaczków, że każda złotówka znajdzie swojego potrzebującego :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Niestety dopiero dzisiaj "znalazlam"wątek Pikusia.

Martwi mnie,że tak nagle się urwał i nie ma o nim wiadomości.

Czy ktoś wie,co u niego i jego starszej pani?

Zastanawiam się czy wnuczek tej kobiety dobrze się nim zaopiekuje,jak

bedzie już taka potrzeba,przecież widział chyba łapkę i cierpienie 

Pikusia i nic nie zrobił,do operacji też się nie dołożył.Obym się myliła.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trudno mówić, że wątek się "urwał". Wątek założyłam, aby znaleźć środki na zoperowanie łapki Pikusia, bo nie wyobrażałam sobie, żeby psiak mógł żyć z takim dyndającym się kikutem. Dobre, współczujące Duszyczki pomogły, łapka Pikusia została zoperowana.  Wątek spełnił cel w jakim został założony i tyle.

Czy masz jakiś pomysł ?

Link to comment
Share on other sites

Mam taki pomysł,żeby ktoś udał się do Pani i pieska i sprawdził jak sobie radzą.

No i porozmawiał z Pani wnukiem,czy zaopiekuje się Pikusiem jak zaistnieje

taka potrzeba,ten pan się niestety nie wykazał  troską w trakcie choroby Pikusia.

Oby nie było tak,że jak Pani zabraknie    to piesek trafi do schronu.

Pani ma 80 lat,a Pikuś tylko 3,czy Pani będzie w stanie zaopiekować się nim do końca,

on może żyć do 20 lat,a Pani chyba nia będzie w formie koło setki.

Dlatego myślę,że trzeba zaglądać do nich a poza tym Pani szukała jedzenia w śmietniku,

może Pikuś nie ma karmy lub czegoś mu potrzeba(dołożę się również).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Elik rozmawiała z wnukiem starszej Pani,opiekunki Pikusia i okazuje się,że sytuacja finansowa u nich  jest trudna.

Pani przemierza całe miasto,aby gdzieś w urzędzie,raz na jakiś czas dostać trochę najpodlejszej karmy dla pieska.

Może udałoby się zebrać trochę stałych deklaracji na karmę i wysyłać mu,aby miał co jeść.

To nie jest duży pies,to worka całego miesięcznie nie zje zapewne.

Czy ktoś jet w stanie dołożyć jakiś grosz,ja oczywiście także dołożę swoją deklarację.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2016 o 15:49, Gusiaczek napisał:

Jak się miewa Pan Pikuś ? :)

Druga operacja spełniła swoje zadanie, Pikuś biega używając wszystkich czterech łapeczek, a wiec nasze wysiłki nie poszły na marne :)

Dnia 11.02.2017 o 23:27, azalia napisał:

Elik rozmawiała z wnukiem starszej Pani,opiekunki Pikusia i okazuje się,że sytuacja finansowa u nich  jest trudna.

Pani przemierza całe miasto,aby gdzieś w urzędzie,raz na jakiś czas dostać trochę najpodlejszej karmy dla pieska.

Może udałoby się zebrać trochę stałych deklaracji na karmę i wysyłać mu,aby miał co jeść.

To nie jest duży pies,to worka całego miesięcznie nie zje zapewne.

Czy ktoś jet w stanie dołożyć jakiś grosz,ja oczywiście także dołożę swoją deklarację.

Potwierdzam :( Starsza Pani Wanda chodzi na drugi kraniec miasta, żeby dostać karme dla Pikusia :(

22 godziny temu, teresaa118 napisał:

i jak tam z pomoca. Czy zostala zakupiona jakas puszeczka?

Niestety, poza Azalią i mną  nie ma chętnych do pomocy psiaczkowi i starszej Pani :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...