Jump to content
Dogomania

Pomóżmy zreperować łapkę maleńkiego Pikusia!


elik

Recommended Posts

Godzinę temu, Senanta napisał:

Przelałam 30 zł tylko tyle teraz mogę.

 

Senanta, to wielka kwota i ogromnie za nią dziękujemy, zwłaszcza, że wiemy ile to dla Ciebie znaczy. Dla mnie osobiście także jest to duuuża kwota    gif bijące serce.gif

2 minuty temu, Havanka napisał:

Senanta, to jest AŻ 30 ZŁ !!! Pięknie dziękujemy ! Łapeczka Pikusiowa jest dla jego własciciela bezcenna. Dlatego tak o nią walczymy.

Havanka sama lepiej bym tego nie ujęła  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Havanka napisał:

Wiem, dlatego Ci pomogłam k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,001_Xq_orig !

Dziękuję Ci Kochana  gif  śle dwa serca.gif  TZ dopuścił mnie do kompa tylko na 5 min, żebym mogła przesłać anecik umowę adopcyjną Aschity, a ja wlazłam tu, bo zobaczyłam nowe posty.

Będzie mi się dzięki Wam lepiej  spało :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Dziękuję Ci Kochana  gif  śle dwa serca.gif  TZ dopuścił mnie do kompa tylko na 5 min do kompa, żebym mogła przesłać anecik umowę adopcyjną Aschity, a ja wlazłam tu, bo zobaczyłam nowe posty.

Będzie mi się dzięki Wam lepiej  spało :)

Czikunia, Aschita i może Pesteczka będą miały nowe domy - mnie też będzie się dobrze spało! Dobrej nocy !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Niestety, moj przelew troche przedluzyl sie, zagubiono i dzisiaj dopiero po mojej interwencji poszedl dalej, ale warto czekac, bedzie sie oplacalo....

Dzięki Tereso ":) poczekamy :) Na razie pani doktor nie upomina się więc mamy czas. Prosiłam o wydłużony termin zapłaty faktury, bo spodziewałam się, że zebranie tak dużej kwoty może potrwać :)

Czekamy   gif niewinny.gif

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, że z powodu niebytu dogo nie mogłam podziękować za wspaniałe dary serca od

Nesiowata  -  20,00 zł    gif bijące serce.gif

      i

Tereswaa118  -  186,83 zł    gif bijące serce.gif

Bardzo serdecznie dziękuję

gif serce z róż.gif

 

Tereso miałaś rację pisząc, że mamy już więcej niż pół potrzebnej kwoty :) Biorąc pod uwagę także bazarek, to brakuje już tylko sto złotych.  Bardzo serdecznie Wam dziękuję.

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, ewu napisał:

Elu przepraszam za milczenie ale sercem byłam z Wami. Strasznie dużo się na mnie zwaliło.

Wiem Basiu i ogromnie Ci współczuję :( To ja powinnam była zaglądać do Ciebie, ale i u mnie ciągle cos nowego się dzieje i czasu jak na lekarstwo. Jednak powinnam była kontaktować się z Tobą Basiu. Obiecuję, że dzisiaj zadzwonię to się sobie pożalimy :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, ewu napisał:

Matko co się dzieje z Dogomanią:( Poprawienie błędu i edycja postu to horror:(

 

3 godziny temu, Tyś napisał:

Tak, dogomania znowu "ulepszona"... a myślałam, że gorzej być nie może. :(

Macie rację, to koszmar jakiś :( Żeby napisać poprawnie kilka zdań, traci sie dwa razy więcej czasu niż poprzednio   gif zły.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...