Jump to content
Dogomania

Pomóżmy zreperować łapkę maleńkiego Pikusia!


elik

Recommended Posts

14 minut temu, teresaa118 napisał:

Czy ktos cos wie nowego o Pikusiu? Moze malenki telefoniczek(jak mawia ciocia Nadziejka), czy smakuje, czy trzeba znowu cos podeslac?

Sie robi, zadzwonię i wypytam :)

Ale, ale kokana Ciociu teresaa118 bardzo prosiemy na przyszłość o wpłatę na konto Pikusia, bo ostatnio miałam co nieco kłopotów żeby znaleźć wpłatę, albowiem wpłynęła na całkiem inne konto,  nie pikusiowe :)

Podeślę zaraz nr konta Pikusia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
9 godzin temu, teresaa118 napisał:

co nowego u Pikusia, czy nasza pomoc przydala sie, kiedy trzeba nowa karme, czy wogole zbieracie na karme?

Witaj :)

Od dłuższego czasu jestem bardzo zapracowana i prawdę powiedziawszy nieco zapomniałam o Pikusiu i jego potrzebie. W najbliższe dni czeka mnie jeszcze bardziej intensywna praca, ale po majowym weekendzie postaram się zadzwonić do Pikusiowego domu i wypytać co u niego słychać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, teresaa118 napisał:

juz maj a ja nie wiem, czy psiak potrzebuje mojej pomocy, czy wogole jeszcze zyje

Przepraszam Tereniu jutro zadzwonię i dowiem się co u psiaczka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witaj Ciociu :) Dzwoniłam do wnuka Pani Wandy, bo z nia ciężko jest się dogadać, gdyż słabo słyszy. Nie odebrał więc wysłałam SMSa z zapytaniem co u Pani Wandy i jej Pikusia. Czekam na odpowiedź.

Przepraszam, że tak zalegam :( Powodem kłopoty ze zdrowiem i sporo obowiązków na dogo :(  A swoją drogą pan Piotr obiecał, że od czasu do czasu da znać co u Pikusia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

w tym miesiacu rezygnuje z pomocy Pikusiowi, nie wiem, czy nadal ma byc wspomagany, czy zyje, czy poprzednia porcja zostala zuzyta. Bez wiadomosci zadnych pieniedzy, Ostatnia wplate prosze przeznaczyc na potrzebujacego psa, jakiego? Samemu okreslic albo przekazac cioci Tamb

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2017 o 11:28, teresaa118 napisał:

....i dalej nie wiem, czy wspomagamy Pikusia, czy nie.....

 

Przed chwilą, teresaa118 napisał:

w tym miesiacu rezygnuje z pomocy Pikusiowi, nie wiem, czy nadal ma byc wspomagany, czy zyje, czy poprzednia porcja zostala zuzyta. Bez wiadomosci zadnych pieniedzy, Ostatnia wplate prosze przeznaczyc na potrzebujacego psa, jakiego? Samemu okreslic albo przekazac cioci Tamb

Teresko i wszystkie Fanki wspierające Pikusia, bardzo Was przepraszam za brak informacji o Pikusiu. Nastały na mnie ciężkie czasy, bo i choróbska różnorakie i obowiązki domowe i spore dogowe i inksze sprawy, o których pisać trudno, zwaliły się na mnie. Jeśli ktoś zechciałby przejąc obowiązek kontaktu z Rodzina Pikusia, to bardzo chętnie przekażę numery telefonów i będę bardzo wdzięczna. Sama chętnie będę dokładać się do karmy.

Wpłatę teresaa118 przekażę Tamb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...