Jump to content
Dogomania

Pomóżmy zreperować łapkę maleńkiego Pikusia!


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, ewu napisał:

Zaglądałam Eliczku ale się nie odzywałam bo miałam straszny młyn.

Dzisiaj jedna bida ze schronu pojechała do ds a dla drugiej się domek szykuje.

Dodatkowo w pracy paranoja:(

Sorki ,że skromnie ale mam strasznie dużo psich wydatków dla bezdomniaków  i jeszcze choroba i  śmierć  mojej Kreciuni....:(

Basieńko kochana przecież to wielka kwota i wiem, że z serca :) Tak mi przykro z powodu Kreciuni    gif  płacz.gif  Przytulam Basieńko

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

przelew w drodze na dlugi Pikusia

 

3 godziny temu, Anula napisał:

Wpraszam się do Pikusińskiego.Jest cudowny.Przelałam pieniążki w kwocie 50,00zł na reperację łapki.

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Jak wrócę do domu, to wpłacę na Pikusia po przeliczeniu zawartości portfela.

Martwi mnie ,że jego pani szuka po śmietnikach.Ciekawe czy jej wnuk wie o tym.

Może pomyśleć o pomocy i dla p.Wandy?

Kochane Dziewczyny, jak zwykle można na Was polegać    gif 2 serca.gif   Powinnam dostać lanie, bo po tej ciszy zaczęłam się martwić, ale jak widać przedwcześnie. Już wiem, że damy radę    gif z tulipanami.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

. . .

Martwi mnie ,że jego pani szuka po śmietnikach.Ciekawe czy jej wnuk wie o tym.

Może pomyśleć o pomocy i dla p.Wandy?

Myślę, że chyba nie wie, że babcia przeszukuje śmietniki. Wydaje mi się, że wtedy, gdy ja zobaczyłam, to nie był to jej pierwszy raz :( Obawiam się jednak, że to raczej demencja starcza, niż konieczność. Nie wiem, jak można byłoby jej pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

54 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja Eliku tez zaglądam do Pikusia, podczytuję ale nie zawsze piszę. Z kasą u mnie na razie krucho, zresztą, Ty wiesz.... beksa_V6_orig.gif

Wiem Asiu, wiem :( Przytulam i głaszczę. A co do kasy, to przecież całą pakę pięknych fantów podarowałaś Piklusiowi. Bazarek właśnie trwa :)

Dziękuję Asiu  koniczynka.JPG

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, JOLY napisał:

Witam się serdecznie. Jak tam psinka się czuje ,wiesz może Elu  ?.

www.beardedyork.pl

Witaj Jolu :) Pikuś już chyba zapomniał, że kiedyś nosił przy sobie nabiał  gif  puszcza oczko.gif   a i z łapeczką jest jak na razie ok. Podczas kontroli dr Sylwia stwierdziła, że opatrunek trzyma się prawidłowo, czyli Pikuś jest należycie pilnowany i jeśli następne 2 tygodnie tak będzie, to jest szansa na to, że Pikuś będzie biegał na 4 łapeczkach jak dawniej :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mogłabym wspomóc biednego psiaka bo cieszę się, że trafil na ciebie ale dopiero po pierwszym bo miałam niespodziewane a duże wydatki a jestem emerytką.

Ale proszę o konto na PW to postaram się coś przelać bo chyba i po pierwszym się przydadzą jakieś pieniądze.

 

I życzę maluszkowi, żeby łapka była w pełni sprawna.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, dwbem napisał:

Mogłabym wspomóc biednego psiaka bo cieszę się, że trafil na ciebie ale dopiero po pierwszym bo miałam niespodziewane a duże wydatki a jestem emerytką.

Ale proszę o konto na PW to postaram się coś przelać bo chyba i po pierwszym się przydadzą jakieś pieniądze.

I życzę maluszkowi, żeby łapka była w pełni sprawna.

Bardzo serdecznie dziękuję :) Rozumiem Twoje rozterki, bo sama jestem emerytką i liczę każdą złotówkę. Chciałoby się pomóc każdemu potrzebującemu zwierzakowi, który stanie na naszej drodze, ale stan finansów nie pozwala. Takie dary serca są najcenniejsze    gif bijące serce.gif

Podeślę nr konta :)

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, teresaa118 napisał:

Ciocie, to chyba mamy juz polowe potrzebnych pieniazkow. Przydaloby sie jeszcze pare groszy. Pomozmy splacic dlug honorowy za Pikusia!

Bardzo dziękuję  :) ale na razie mamy 110,00 zł, a koszt operacji i kastracji wyniósł 500,00 zł, tak więc mamy nie połowę, a prawie 1/4. Co prawda na bazarku jest ruch, ale nie liczę pieniędzy, których jeszcze nie ma na koncie :) Jeśli uzbieramy więcej niż 500,00 zł, to jest na dogo tyle potrzebujących psiaczków, że nadwyżką będzie można wesprzeć któremuś z nich.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Wiem co pisze, bo moje pieniazki sa w drodze, ciocie, do dziela, jeszcze pare groszy i dlug bedzie splacony!

Aaaa to soreczki, zwracam honor :) Wielkie dzięki.

Zamelduję jak tylko znajdą się na koncie   balonik serce.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Tak tu cicho o zmierzchu :(

Zamilkłam na jakiś czas, bo byłam zajęta ogłoszeniami Czikuni i Murzynka.

 

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

pewnie deszcz zepsul humor, ciocie, potrzeba pare groszy na splate dlugu honorowego!

Wręcz przeciwnie ! Bardzo się cieszę, ze w końcu pada, bo wszystko wyschło na wiór.

2 godziny temu, elik napisał:

Tak tu cicho o zmierzchu :(

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, teresaa118 napisał:

pewnie deszcz zepsul humor, ciocie, potrzeba pare groszy na splate dlugu honorowego!

Na szczęście nie w całej Polsce pada deszcz :) Pewnie są gdzieś radosne duszki :)

23 minut temu, Havanka napisał:

Zamilkłam na jakiś czas, bo byłam zajęta ogłoszeniami Czikuni i Murzynka.

 

Wręcz przeciwnie ! Bardzo się cieszę, ze w końcu pada, bo wszystko wyschło na wiór.

 

Masz rację, sucho jest bardzo i deszczyk się przyda. Niech tylko za długo nie pada :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Senanta napisał:

Wielkie podziękowania składam dla Pani dr Sylwii.   Dzięki dobrym ludziom świat staje się lepszy.

Proszę o numer konta na pw     Chętnie dorzucę coś dla pieska wyglądającego jak brat mojej Ari.

Senanta, witamy u Pikusia ! Masz rację, świat nie jest całkiem zły, jeżeli są jeszcze tacy ludzie jak P. dr. Sylwia i tacy, którzy przyjdą z pomocą każdemu cierpiącemu, bezradnemu stworzeniu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Senanta napisał:

Wielkie podziękowania składam dla Pani dr Sylwii.   Dzięki dobrym ludziom świat staje się lepszy.

Proszę o numer konta na pw     Chętnie dorzucę coś dla pieska wyglądającego jak brat mojej Ari.

Bardzo dziękuję za pomoc w spłacie Pikusiowej operacji. Nr konta podałam na PW.

Bardzo dziękuję także za słowa uznania dla Pani dr Sylwi :) To Człowiek o wielkim i wrażliwym sercu   gif bijące serce.gif

8 godzin temu, Havanka napisał:

Senanta, witamy u Pikusia ! Masz rację, świat nie jest całkiem zły, jeżeli są jeszcze tacy ludzie jak P. dr. Sylwia i tacy, którzy przyjdą z pomocą każdemu cierpiącemu, bezradnemu stworzeniu.

Podpisuje się obiema rekami pod Twoimi słowami Havanko     gif kciuki.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...