Jump to content
Dogomania

Alis wróciła z adopcji po półtora roku.Jest już w swoim nowym domku od 07.06.18. Destino- w swoim cudownym domku.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Dzisiaj rozmawiałam z p.Honoratą i ostatecznie Alis wraca do Szafirków.Hania ma dać znać kiedy Piotrek będzie mógł po nią pojechać.

Bogusiu, Alis piękna dziewczynka, domek ją znajdzie  i to szybko. Tylko ważne, aby był "szyty" na miarę pięknej. 

Jeśli potrzeba, napiszę jakiś fajny tekst do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, Alis piękna dziewczynka, domek ją znajdzie  i to szybko. Tylko ważne, aby był "szyty" na miarę pięknej. 

Jeśli potrzeba, napiszę jakiś fajny tekst do ogłoszeń.

Bardzo kochana będziemy wdzięczne! :)

Dla informacji: preferowany dom z ogrodem,bez kotów,chomików,królików itp.Może być nie wielki piesek.Jeżeli dziecko/dzieci to powyżej 7 lat, lubi się z nimi bawić.Jest przytulakiem ale potrzebuje jednak dyscypliny i nauki komend.Na widok kota nie zważa i nie reaguje na nic,geny Teriera biorą górę...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Dla informacji: preferowany dom z ogrodem,bez kotów,chomików,królików itp.Może być nie wielki piesek.Jeżeli dziecko/dzieci to powyżej 7 lat, lubi się z nimi bawić.Jest przytulakiem ale potrzebuje jednak dyscypliny i nauki komend.Na widok kota nie zważa i nie reaguje na nic,geny Teriera biorą górę...

Bogusiu, usiądę i coś postaram się napisać. Jak tekst bedzie gotowy, to wrzucę tutaj do weryfikacji, okej?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Ok :) Bardzo dziękuję :)

Bogusiu, napisałam taki tekst: 

Pokochaj piękną Alis w typie teriera pszenicznego, daj jej dom!

Alis to cudna, mądra, nieduża sunieczka o przepięknej, jedwabistej blond sierści. Dziewczynka jest typową, mieszanką teriera :) Niezależna, energiczna, aktywna. Jak każdy terier, musi mieć jasno wytyczone zasady, wtedy przestrzega je bez szemrania.

W stosunku do człowieka uległa, towarzyska i przyjazna. Posłusznie przybiega na zawołanie. Na spacerach interesuje ją wszystko - od szyszki po najmniejszy liść :) Jest ciekawa świata i ludzi, ochoczo poznaje okolicę, z radością wędruje u boku człowieka :)

Powinna być jedynym psem w domu, bo nie przepada za bliskością innych małych zwierząt: kotów, chomików, królików itp.  Toleruje małe, uległe pieski.  Ale zdecydowanie woli obcowanie z ludźmi. Uwielbia się przytulać, być blisko człowieka. Bardzo lubi dzieci (w wieku 7-10 lat), potrafi się pięknie z nimi bawić.

Mile widziany dom z ogrodem.

Alis ma ok 6-7 lat, waży ok 9 kg, ma 40 cm w kłębie. Pięknie chodzi na smyczy, nie niszczy pozostawiona sama w domu. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana, ma aktualną książeczkę zdrowia. Aktualnie przebywa w Hotelu dla psów w Nowej Soli.

Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

Jeśli "coś" się nie zgadza, proszę zmodyfikuj zawstydzony.gif

Link to comment
Share on other sites

Na pierwszej stronie w poście informacyjnym są opisy z zachowania Alis u szafirki.Sądzę,że nadal taka jest Alis jak opisywała ją szafirka.

Krótszy tekst ogłoszeniowy też jest.Jednak wykorzystam tekst Asi,może przyniesie szczęście Alis.Ciężko będzie Alis znaleźć domek z uwarunkowaniami no ale zobaczymy.Przeważnie w domkach jednorodzinnych są kotki.No i ogrodzenie musi być wysokie.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, napisałam taki tekst: 

Pokochaj piękną Alis w typie teriera pszenicznego, daj jej dom!

Alis to cudna, mądra, nieduża sunieczka o przepięknej, jedwabistej blond sierści. Dziewczynka jest typową, mieszanką teriera :) Niezależna, energiczna, aktywna. Jak każdy terier, musi mieć jasno wytyczone zasady, wtedy przestrzega je bez szemrania.

W stosunku do człowieka uległa, towarzyska i przyjazna. Posłusznie przybiega na zawołanie. Na spacerach interesuje ją wszystko - od szyszki po najmniejszy liść :) Jest ciekawa świata i ludzi, ochoczo poznaje okolicę, z radością wędruje u boku człowieka :)

Powinna być jedynym psem w domu, bo nie przepada za bliskością innych małych zwierząt: kotów, chomików, królików itp.  Toleruje małe, uległe pieski.  Ale zdecydowanie woli obcowanie z ludźmi. Uwielbia się przytulać, być blisko człowieka. Bardzo lubi dzieci (w wieku 7-10 lat), potrafi się pięknie z nimi bawić.

Mile widziany dom z ogrodem.

Alis ma ok 6-7 lat, waży ok 9 kg, ma 40 cm w kłębie. Pięknie chodzi na smyczy, nie niszczy pozostawiona sama w domu. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana, ma aktualną książeczkę zdrowia. Aktualnie przebywa w Hotelu dla psów w Nowej Soli.

Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

Jeśli "coś" się nie zgadza, proszę zmodyfikuj zawstydzony.gif

Asiu bardzo fajny tekst i jeszcze raz pięknie dziękuję :) Anula będzie robić olx ale jak byś mogła też zrobić ogłoszenie to będziemy bardzo wdzięczne :)

Link to comment
Share on other sites

Przewaliłam wątek za zdjęciami Alis,sądziłam,że Alis ma masę fajnych zdjęć no i kicha.Jedynie są zdjęcia dobre zrobione przez szafirkę,natomiast Destino ma cudne zdjęcia każde nadaje się do ogłoszeń.No ale mam nadzieję,że ich nie będzie potrzebował.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Anula napisał:

Przewaliłam wątek za zdjęciami Alis,sądziłam,że Alis ma masę fajnych zdjęć no i kicha.Jedynie są zdjęcia dobre zrobione przez szafirkę,natomiast Destino ma cudne zdjęcia każde nadaje się do ogłoszeń.No ale mam nadzieję,że ich nie będzie potrzebował.

Napisałam do Pani Honoraty i ma zrobić kilka zdjęć.Może jakieś będą się nadawać do ogłoszeń...

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Tyś(ka) każdy widzi to, co chce zobaczyć mruga.gif 

Najważniejsze, aby Alis znalazła super domek. A czy w typie pszenicznego, foksa czy jeszcze kogoś tam, to najmniej istotne.

No jasne, tak tylko się czepiam troszkę :))) 
Najważniejsze, żeby w Alis, ktoś zobaczył... Alis, psa swojego życia :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Bardzo szkoda Alis, ale co zrobić; dobrze, ze wraca w znane i przyjazne sobie miejsce

Jestem przekonana,że Alis będzie bardzo tęsknić za rodziną,przecież była tam 1,5 roku a więc sporo. Alis jest bardzo wrażliwą,delikatną sunią.Ogólnie ma charakter cudny.Jestem załamana totalnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...