Jump to content
Dogomania

NAJprawdopodobniej NAJcudowniejsza, NAJmniejsza, NAJpiękniejsza i NAJbiedniejsza babuleńka na dogo - Tycinka z interwencji.


Anecik

Recommended Posts

10 minut temu, elik napisał:

No to masz podwójny powód do radosci.

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcia nurka urodziny

 

Dziękuję serdecznie Elu za życzenia. Co prawda napisałam może zbyt wcześnie bo urodziny dopiero w niedzielę ale muszę jechać podpisać umowę do schroniska. I taki sobie prezencik urodzinowy sprawię ...hahaha

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anecik napisał:

Dziękuję serdecznie Elu za życzenia. Co prawda napisałam może zbyt wcześnie bo urodziny dopiero w niedzielę ale muszę jechać podpisać umowę do schroniska. I taki sobie prezencik urodzinowy sprawię ...hahaha

Już minęła północ więc jest już sobota, czyli prawie niedziela ! Wszystkiego naj, naj,najlepszego, a zdrowia i góry kasy szczególnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
8 minut temu, anecik napisał:

Nie mam kiedy jechać do schroniska podpisać papiery o adopcji Tyci i zapłacić za nią 50 zł. Tyćka powiedziała że się nie dołoży :)

 

Dziękujemy elficzkowa za pamięć o nas :)

Powiedz jej, że jak się nie dołoży, to może wracać do byłej pańci   5a5e6aca19c5c_miech6.gif.106bf0552a73e4b6e1b79d111f630582.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania tęsknota grafika  Tycia !!! Gdzie Ty ???

Kochana elficzkowa :)

Pamięta.

 

Tycia troszkę się uspokoiła bo miała bardzo ciężki okres. Jednak taka  ilość psów w domu źle wpływa na jej samopoczucie. Nasza 18 - latka bardzo się denerwuje, szczeka,  gryzie, skacze na nie (nie tylko na bezdomniaki ale tez na Mimronki). Troszkę boję się o nią bo niby inne nie reagują ale ja wiem kiedy któryś się wnerwi? A to wystarczy moment.....Dlatego postanowiłam na razie wstrzymać się z braniem psiaków do domu. Te które są mam nadzieję pójdą na swoje a Tycinka, Mimisia i Roni troszkę pobędą same.

 

tttttt.jpg.3ff5b3028cc48da3a8550c13197e16b9.jpg

 

mmmm.jpg.13da419b321c29b0294983a56e813a2d.jpg

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Pewnie, że dobro Jej Mości Tycinki najważniejsze - nawet tej wspaniałej suni może skończyć się w końcu cierpliwość. Ileż można być wyrozumiałym? 

Tycinka, kochana jest. Takiego malucha to ja bym mogła mieć :D

Nie kumam...

Niby że Tycinka jest wyrozumiała?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...