Jump to content
Dogomania

NAJprawdopodobniej NAJcudowniejsza, NAJmniejsza, NAJpiękniejsza i NAJbiedniejsza babuleńka na dogo - Tycinka z interwencji.


Anecik

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
16 minut temu, elficzkowa napisał:

Pozdrowienia dla Tycinki :) Co tam u Ciebie krasnoludku kochany ?

Witaj elficzkowa :)

U Tycinki bez zmian. Stara się zarządzać całością i mieć wszystko na oku. W razie gdybym czegoś nie dostrzegła głośno mi o tym przypomina :) Nabrała ciałka i już nie wygląda jak siedem nieszczęść. Kradnie suche wymieszane z mokrą karmą innym psiakom i męczy się z jedną kulką po kilkanaście minut. Tuli się jak zwykle, caluski rozdaje jak zwykle czyli constans. Popstrykam jakieś zdjęcia w sobotę to wrzucę na wątek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

anecik a twoje "maluchy"  -to już dorosłe pieski- nie chrupały by   tej suchej karmy ?

 

mam do oddania ok 2,5 kg karmy (w opakowaniu 3kg) BRIT ADULT small breed lamb&rice  czyli malutkie kulki ,opakowanie nowe otworzone w styczniu.

 wyślę  pocztą (kurierem nie),szkoda żeby się zmarnowała.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sonia71 napisał:

anecik a twoje "maluchy"  -to już dorosłe pieski- nie chrupały by   tej suchej karmy ?

 

mam do oddania ok 2,5 kg karmy (w opakowaniu 3kg) BRIT ADULT small breed lamb&rice  czyli malutkie kulki ,opakowanie nowe otworzone w styczniu.

 wyślę  pocztą (kurierem nie),szkoda żeby się zmarnowała.

Witaj Soniu :)

Tyćka zębów nie ma to je tylko mokrą - chyba że komuś z miski wykradnie to wtedy - jeśli nie zdążę jej "wyrwać" - dumna dziumdzia i dziumdzia. Mimi ma ząbki starte od łańcucha i dla niej zawsze staram się kupować male kuleczki (ma ok. 9 lat, więc jest zdecydowanie dorosła :) ). Jeśli nie masz co zrobić to chętnie przyjmę - oczywiście ile trzeba będzie to zwrócę.

Link to comment
Share on other sites

anecik -napisałam że mam do oddania :) więc po prostu podaj adres na PW i niech będzie na zdrowie Tyci i komu tam będzie smakowało :) ,ja swojej 15letniej babci Soni moczę suche kulki  i mieszam z mokrą karmą  ,jak ma ochotę  to wcina chętnie ale wiadomo w tym wieku zachcianki szybko się zmieniają ,więc jej dogadzam jak moge :)     

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elficzkowa napisał:

Ojej, ojej, ojej ! A kto to taki piękny, słodki, miziasty, przytulasty i cudniasty !

Ależ to królowa Tycinka na tronie ! 

Tycinko całuję uniżenie w łapkę  Znalezione obrazy dla zapytania całus emotikon

 

Tycinka jest skłonna podziękować :D   :D   :D

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, anecik napisał:

 

 

Co zrobić z Tyćką coby ciszej szczekała? Bo albo ja albo ona :D Znaczy ja zawału dostanę.

He, he :)

Podobna niunię ma Mazowszanka, tyle że młodziutką. ale mamusia tej Łezki wyglądała identyko - znalazła dom. ciekawe, jak u niej ze szczekaniem. ale nie przypuszczam, żeby dało się cos zrobić. Nie słyszałaś z resztą mojej ratlerki Nutki... 14 lat i chyba coraz więcej szczeka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...