Jump to content
Dogomania

Psie dziecko po wypadku i amputacji - trójłapka Muszka już w kochającym DOMU! :)


Marysia R.

Recommended Posts

Grażyno, Magolek bardzo mi miło, że do nas dołączyłyście :) Numer konta zaraz wyślę.

Dzisiaj dotarła karma zamówiona przez Feroxa z funduszy zebranych na fb (Josera Kids 15kg), bardzo dziękujemy :) Na moim koncie znalazły się też dwie wpłaty: 25zł od Nesiowata oraz 50zł od p. Małgosi W.-H. (domyślam się, że to Dusia -Duszka ale proszę o potwierdzenie, żeby nie było gafy ;)), za które również pięknie dziękuję :) Wszystko uzupełniłam w rozliczeniu w drugim poście.

Muszka ślicznie dziękuje facebookowiczom za żarełko :)

LLgEgXXso2SHMMmYGdfo3g5m1G5G023A_4E_W6mQ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Marysiu, bardzo się cieszę że już dotarła do Ciebie karma. Karmę dla Muszki za sponsorowała Ciocia Magolek, Pani Joanna RG z Fb i Pani Anna Dawid z Fb. :)

Z tych pieniążków pozostało u mnie 32zł. Jak dozbieram jeszcze troszkę to znowu zamówimy worek karmy ;) Nieustająco trzymamy kciuki za postępy Muszki. ;)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Ferox napisał:

Marysiu, bardzo się cieszę że już dotarła do Ciebie karma. Karmę dla Muszki za sponsorowała Ciocia Magolek, Pani Joanna RG z Fb i Pani Anna Dawid z Fb. :)

Z tych pieniążków pozostało u mnie 32zł. Jak dozbieram jeszcze troszkę to znowu zamówimy worek karmy ;) Nieustająco trzymamy kciuki za postępy Muszki. ;)

Jeszcze raz pięknie dziękuję ciociom :) Na razie nie ma pośpiechu, to 15kg wystarczy Muszce na dwa miesiące najmarniej ;)

Dzisiaj wpłynęło 10zł od Magolek - bardzo dziękuję :):)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za pozdrowienia i odpozdrawiamy ;)

Muszka się rozkręca, coraz więcej i dłużej chodzi na trzech nóżkach, coraz częściej też stoi zamiast leżeć czy siedzieć - widać, że prawa łapka się wzmacnia. Przechodzi już nawet sama przez próg :) Wczoraj pod moją nieobecność zeżarła cały róg od kartonowego pudła, w którym trzymam filmy ;) Ale to właściwie jedyny wybryk. Od dwóch dni nie załatwiła się już ani razu w domu. Jest też niezwykle grzeczna przy przemywaniu rany - leży na plecach na moich kolanach i z niezwykłą cierpliwością pozwala manipulować przy kikucie.

Dzisiaj wreszcie znalazłam chwilę czasu, żeby zrobić trochę porządnych zdjęć :) Nie było to takie proste bo ciężko jest zrobić zdjęcie komuś, kto przez większość czasu jest tak blisko mnie, że prawie przykleja się do obiektywu ;) a do tego ma na głowie abażur, który skutecznie utrudnia złapanie sensownego kadru, ale coś się udało cyknąć. Więc zapraszam serdecznie do oglądania :)

DSN41ygXJ_4pF5_iBJE1AcjWWQj-ipzh61FC-sL5

uH6ReWnhA8u6_ep01HJm9A0R0R_HpOZCaAvZ5j-w

Ws2XYutQMeL122hbdmAaCjRLKU8g3BT5YptF-W-u

l0TVj_NHQe7DkUup_mQEfPGIrS0abTeaQW5T5jme

HfwcgLYhMdVBwPUhWNuZ2x3jtHnXAggR3su8HF7A

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia dlaczego zdjęcia nie są widoczne :( Ja w tej chwili też ich nie widzę kiedy sprawdzam w telefonie a jeszcze parę godzin temu były. Spróbuję teraz jeszcze raz, odrobinę inaczej ale jeśli znowu znikną to już nie wiem. Wstawiam w ten sposób zdjęcia na dogo od dawna i po raz pierwszy mam taki problem :/

Link to comment
Share on other sites

Tyś, Jola_li przez to zamieszanie ze zdjęciami zapomniałam się z Wami przywitać - fajnie, że jesteście :)
Cieszę się, że zdjęcia widać, mam nadzieję, że już nie znikną ;)

Co do protezy to oczywiście porozmawiam na ten temat z Doktorem kiedy łapa się już wygoi i wtedy będziemy się zastanawiać czy w przypadku Muszki robienie protezy ma sens i jest taka potrzeba a jeśli tak to czy jest to możliwe z technicznego punktu widzenia. Zobaczymy co powie Doktor, ja się na tym nie znam więc nie będę gdybać ;)

Link to comment
Share on other sites

Marysiu , przecudne zdjęcia Muszki ;) Aż mi oczy zwilgotniały ;) Widać że dziewczyna dochodzi do siebie u Ciebie :) Dziękuję za troskliwą opiekę nad nią :) Jest młodziutka , niedługo będzie śmigać po ogrodzie jak strzała i to tylko my ludzie bedziemy widzieli jej niepełnosprawność, Muszka nie będzie tego odczuwała :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...