Jump to content
Dogomania

Psie dziecko po wypadku i amputacji - trójłapka Muszka już w kochającym DOMU! :)


Marysia R.

Recommended Posts

Przecudowne zdjęcia :)  Szczęsliwy, radosny, wyluzowany psiak :) Pokażę te fotki  Panu Doktorowi :) A swoją drogą to cały czas myślę sobie tak na chłopski rozum że tej nóżki to trochę za dużo Pan Doktor zostawił i stąd te kłopoty :( Oby nie musiała być kolejna operacja :(

Muszko Muszko dziękuję Ci za wspaniałą opiekę nad Musią :) Trafił się małej rewelacyjny domek i super ludzie :) 

 

Muszko Muszko gdyby jednak się okazało że potrzeba jakiejś poważniejszej interwencji z tą nóżką to daj znać zrobię jakąs zrzutkę wśród nas i wśród moich znajomych :)

Pozdrawiam Z Białogonkowa :)

Link to comment
Share on other sites

Jak miło czytać wieści i oglądać Musię na zdjęciach :)) Jest jak zwykle przesłodka i te uszyska! :* To ogromna radość widzieć, jak wpasowała się w Waszą rodzinę i jaka jest szczęśliwa i radosna :)

Martwi mnie tylko ta ranka na kikucie :( Że też się to nie może do końca zagoić...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2017 o 07:37, konfirm31 napisał:

Śliczności dziewczynka i widać, że szczęśliwa. Dla ludzi, są specjalne plastry, przyspieszające gojenie się ran i reorganizację blizn. Może pogadaj z mądrym wetem na ten temat? 

Tak zrobię :)  może wymyśli coś mądrego lub przynajmniej da właśnie jakiś skuteczny preparat przyspieszający gojenie się ran. Wprawdzie miałam iść, jeśli znowu ranka wróci, bo teraz jest już mały ładny strupek, który zaraz odpadnie, ale może dzięki wcześniejszej wizycie uda się zapobiec kolejnej takiej sytuacji.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2017 o 10:07, Mortes napisał:

Przecudowne zdjęcia :)  Szczęsliwy, radosny, wyluzowany psiak :) Pokażę te fotki  Panu Doktorowi :) A swoją drogą to cały czas myślę sobie tak na chłopski rozum że tej nóżki to trochę za dużo Pan Doktor zostawił i stąd te kłopoty :( Oby nie musiała być kolejna operacja :(

Muszko Muszko dziękuję Ci za wspaniałą opiekę nad Musią :) Trafił się małej rewelacyjny domek i super ludzie :) 

 

Muszko Muszko gdyby jednak się okazało że potrzeba jakiejś poważniejszej interwencji z tą nóżką to daj znać zrobię jakąs zrzutkę wśród nas i wśród moich znajomych :)

Pozdrawiam Z Białogonkowa :)

Niestety chyba faktycznie „tej nóżki to trochę za dużo Pan Doktor zostawił”. Też mam ogromną nadzieję, że nie będzie potrzebna operacja.

Jeśli by się okazało, że jednak będzie potrzebna, to myślę, że jakoś damy radę :) ale

bardzo dziękuję za oferowaną pomoc :) tym bardziej, że zdaje sobie sprawę, że pieniążków ciągle brakuje dla bezdomników, a przecież Muszka ma już swój dom, a tu taki gest w jej kierunku :) jeszcze raz dziękuję :)

Pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam Wam jeszcze pokazać Muszkę z frisbee :)

Parę słów wyjaśnienia :) żeby czasem nikt sobie nie pomyślał, że zmuszam „biedną” trójłapkę do biegania i aportowania, nic z tych rzeczy :) Muszka ma tyle energii, że sama się tego domaga, a bieganie za dyskiem podpatrzyła u dwóch border collie, których czasem mamy okazje spotykać :) Nie miała wtedy jeszcze tyle odwagi, żeby się przyłączyć do nich, ale po krótkiej obserwacji, zaczęła (oczywiście na bezpieczną odległość) biegać razem z nimi za tym dyskiem :)

2017-03-16-8278.jpg

2017-03-16-8287.jpg

2017-03-16-8288.jpg

2017-03-16-8314.jpg

2017-03-16-8331.jpg

2017-03-16-8342.jpg

2017-03-16-8349.jpg

2017-03-16-8406.jpg

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Muszko Muszko , przecudowne zdjęcia z mega wesołym psiakiem :) Zastanawiam się czy na pewno to ta Muszka którą  zobaczyłam w klatce u weta zaraz po operacji ??? ;) Niesamowita metamorfoza !!! :) Dziękuję bardzo , bardzo , bardzo że ją do siebie przygarneliście i jeszcze dzielicie się z nami na wątku jej szczęściem :) Dla nas to bardzo ważne , miłe i bardzo oczekiwane :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Witam :)

U Muszki wszystko w porządku, coraz bardziej odważniejsza i pewna siebie, wiem, że się powtarzam, ale ona cały czas się zmienia, ostatnio często słyszę coś w stylu: "ale ona się zmieniła", "ale progres przeszła", "całkiem inny pies" itp. :)
Mamy tu w pobliżu taką łączkę, na którą dużo psiaków przychodzi i Muszka się socjalizuje :) przekonała się też, że duże psy nie są takie straszne, biega i bawi się z nimi :)

A teraz w skrócie o rance na kikutku, byłam pod koniec marca u Pani weterynarz, która ma dobre opinie w leczeniu dziwnych ran i poleciła mi  maść i póki co ranka się zagoiła i już nie wróciła :) Kazała smarować kikutka  2 razy dziennie i przyjść na kontrolę za jakieś 2-3 miesiące. Mówiła, że miała dużo przypadków z trudno gojącymi się ranami i czasem leczenie trwało nawet rok i że warto jeszcze poczekać te parę miesięcy i że jest szansa, że to się zagoi :) 

2017-04-19-9000.jpg

2017-05-02-9238.jpg

2017-05-02-9275.jpg

2017-05-02-9299.jpg

P3260488.jpg

P4200191.jpg

P5080448.jpg

P5080450.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Musia jak zwykle cudna - wdzięk i urok w czystej postaci :))

Bardzo się cieszę z wieści o nóżce i z faktu, że Muszka przekonała się, że duże psy wcale nie zjadają tych trochę mniejszych ;) i dzięki temu ma takich fajnych towarzyszy zabaw. Ale przede wszystkim cieszę się niezmiennie, że suńka ma taki cudowny dom! :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...