Jump to content
Dogomania

Torecan dla psa!!!


zuzgaa

Recommended Posts

Witam serdecznie, za kilka godzin mamy długą podróż bo aż 6/7 godzinną. Dostaliśmy dla naszego 13 letniego psiaka który "wariuje" w aucie, aczkolwiek nie wymiotuje, nic z tych rzeczy Torecan na podróż w czopkach. Zawsze dostawał coś innego, tym razem to. Nie jesteśmy pewni czy podać go 30 minut czy 2 godziny przed podróżą. I czy na pewno jest bezpieczny! Proszę o pilną poradę :) Edit: Pies od szczeniaka choruje na padaczkę

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, dwbem napisał:

To jest lek  przeciwbólowy i szkodliwy nawet dla ludzi. t.zn. nie można go stosować w nadmiarze. Na podróż daje się leki przeciwwymiotne takie jak dla dzieci.

Przepraszam,ale to bzdura.Torecan NIE JEST lekiem p/bólowym.I - owszem - ma działanie/przeciwwymiotne,ale jak wyzej wspomnialam,padaczka jest przeciwskazaniem do podania tego leku (u ludzi) - o tym tez wspomniałam.

Link to comment
Share on other sites

O 29.08.2016 o 20:51, bou napisał:

Przepraszam,ale to bzdura.Torecan NIE JEST lekiem p/bólowym.I - owszem - ma działanie/przeciwwymiotne,ale jak wyzej wspomnialam,padaczka jest przeciwskazaniem do podania tego leku (u ludzi) - o tym tez wspomniałam.

Torecan podaliśmy po skonsultowaniu z lekarzem. I co? I pies prawie całą drogę okej. Tzn, chwilę poziewał, poodpoczywał, popatrzył przez okno ale reszta drogi dość wariacje. Ale już go obczaiłam ;) Uwielbia jechać po autostradzie, wtedy najszczęśliwszy patrzy przez okno. Do czasu aż przyjdzie choć mały zakręt albo hamowanie haha ;) Ale dzięki za rady, skutków ubocznych na nim nie było :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...