Jump to content
Dogomania

Mała mikro obroża


Anett_chi

Recommended Posts

Poszukuje sklepu/sprzedawcy, gdzie mogłabym kupić obroże dla mojego szczeniaka Chihuahua.
Najlepiej 12 cm długości (najlepiej wyściełana jakimś pluszem). Czy w ogóle dostanę taką gdziekolwiek ? 
Tracę nadzieje na jakieś efektywne szkolenie... Wszystkie obroże w sprzedaży są od 20cm.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, PakoPAKO napisał:

Możesz kupić obrożę robioną na zamówienie np. na tej stronie http://www.kudlatyart.com/ lub na tej https://pl-pl.facebook.com/SowinkaDesign. Ja osobiście wolę akcesoria z kudłaty art bo wydają mi się bardziej wytrzymałe, ale ja mam dużego psa a dla małego myślę, że to bez różnicy.

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam szczenię yorka, co prawda minimalnie wiekszy obwòd w szyjce ma, ale tez mialam problem z obroza. Kupilam szelki mini, a byly za duze, dlatego ostatecznie wybralam cieniitka obròżkę welurowa, ktora przycielam, zeby nie byla za dluga i dorobilam dziurke, tam gdzie potrzebowalam. Na poczatek jest swietna, miekka, delikatna, mala szybko sie do niej przyzwyzaila i bardzo ladnie sie szkoli na smyczce.

Nie warto inwestowac, bo szzenie z ppczatku drapie obroze, bo mu przeszkadza, przygryza podzas zakladania, a i szybko poesek podrosnie, wtedy mozna zadbac o elegancje. ;)

 

 

25153_Chaba_Obroza_welurowa_ozdobna_dla_psa.aspect.380.350.jpg

Link to comment
Share on other sites

O 1.09.2016 o 17:55, Marmag napisał:

Ja mam szczenię yorka, co prawda minimalnie wiekszy obwòd w szyjce ma, ale tez mialam problem z obroza. Kupilam szelki mini, a byly za duze, dlatego ostatecznie wybralam cieniitka obròżkę welurowa, ktora przycielam, zeby nie byla za dluga i dorobilam dziurke, tam gdzie potrzebowalam. Na poczatek jest swietna, miekka, delikatna, mala szybko sie do niej przyzwyzaila i bardzo ladnie sie szkoli na smyczce.

Nie warto inwestowac, bo szzenie z ppczatku drapie obroze, bo mu przeszkadza, przygryza podzas zakladania, a i szybko poesek podrosnie, wtedy mozna zadbac o elegancje. ;)

 

 

25153_Chaba_Obroza_welurowa_ozdobna_dla_psa.aspect.380.350.jpg

Właśnie taką samą widziałam, ale była ze skóry, więc nie kupowałam. Ale dobrze wiedzieć że znajdę też welurową :)

Link to comment
Share on other sites

są i to calkiem spory wybor :) Osobiscie widzaialam tez szczeniaczka kundelka ale tez mikro mikro i on mial szeleczki zrobione z... wlòczki na drutach! Nic na niego nie mogli kupic, więc ktoś w rodzinie - przypuszczam, że babcia, zrobił na drutach mini szeleczki :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...