Jump to content
Dogomania

Queen Lady


Marmag

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Bylismy wczoraj na pierwszym spotkaniu na treningu przed wystawa ale dotarlismy za pozno, bo to totalne odludzie i nie umielismy trafic (nie ma nazwy ulicy bo to na wsi przy lesie), ale przynajmniej juz wiemy gdzie to jest i na nastepne zajecia dotrzemy bez problemu, czyli za tydzien w srode.

I Pati - normalnie szkoda ze tu nie mieszkasz bo prowadzaca zajecia ma psa Twojej rasy, jedna pani ktora tez byla na treningu miala tez Twoja rase, nawet Queen sie z nim bawic chciala, ale ta pani nie chciala swojej suni za bardzo pozwolic...

Link to comment
Share on other sites

Czasem są gbury niektòrzy psiarze... 

Spòznilismy się pol godziny, bo nie szlo tam dotrzec. Dopiero ludzie nas nakierowali. Juz mielismy wracac do domu ale udalo nam sie od jakoej babki jakis trop znaleźc i jakos dotarlismy. Trenerka musiala w tym dniu jednak punktualnie zakonczyc zajecia wiec chwile ze mna porozmawiala, zobaczyla w jakim stopniu Queen sie koncentruje (super jej poszlo pomimo psa obok!) i dala karte czlonkowską do wypelnienia, bo zapisuje sie tam jako staly czlonek klubu. Organizuja wystawy, agility, szkolenia, grille, spotkania i spacery i wszysyko kosztuje 80 euro na rok, moge brac udzial w czym chce wiec dla mnie bomba :d Nawet Mąż sie wkrecil! 

Mam fotki z dzisiejszego spaceru i filmiki, ale te wrzuce potem

 

Link to comment
Share on other sites

Fajna akcja, nawet jakby nie uczęszczać na wystawy to cała reszta za tą kwotę to i tak super. Jak u mnie czterołap będzie też będę musiała się porozglądać za różnymi atrakcjami.

A teraz czekam na fotorelacje. Fotka na FB jest super więc reszta pewnie też :D

Link to comment
Share on other sites

Noo urocza jest, szczegolnie wczoraj byla urocza jak uroczo z uroczą kokardką na uroczej yorkowej glòwce jakieś kocie gòwienko znalazla i je pożerajac, uroczo uciekala przede mna haha :D Dlatego dziś rano dostala linke 5 metrow z ktorą biega i jak tylko coś do dziuba weźmie to ja zaraz nadepuje, mowie ZOSTAW! Queen w szoku wypluwa świństwo i ja nagradzam. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bylismy wczoraj na treningu i Queen ladnie chodzi przy nodze po ringu, uczymy sie stac w miejscu na komende teraz. Qieen bawila sie z Twoja rasa Pati :d 

Na osiedlu mamy grupe psiarzy, ktora spotyka sie regularnie i psy sie bawia na ogrodzonym placu. Wczoraj sie do nich dolaczylam i jutro znow idziemy razem na wybieg :) Queen tak uwielbia z psami sie bawic, ze juz skojarzyla ten plac z zabawa i jak ide z nia pochodzic to nie chce isc nigdzie indziej tylko na ten plac hehe

Niedlugo nagram filmik z nowa sztuczka 

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że macie takie miejsce w mieście i takich ludzi. U nas jest klub psi (ale tam to zajęcia tylko umówione się odbywają) a tak to jest park i kilka takich zieleniaków gdzie widzę ludzi z psiakami. Jednak jakiejś grupowej zabawy nie widziałam. Rozkręci się :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Queen dostala prezent od Teścia, ktory zwie sie jej 'dziadkiem' a Queen 'wnusią' hahana

Podzas wszelkich porzadkow i przygotowan swiatecznych Queen swojej pozycji wyjściowej nie zmieniala, czyli lezenia na kanapie, najlepiej na jak najwiekszej ilosci roznych kocy, ciuchow, poduszek...

_20170101_130725.JPG

_20170101_130749.JPG

_20170101_131109.JPG

_20170101_131125.JPG

Link to comment
Share on other sites

No my niestety tez pol dnia w drodze tam i spowrotem, chcielismy tam hotel wynajac, ale tesc tez jedzie i nie bedziemy kombinowac. U nas wlasnie problem jest taki, ze z wystawami kicha... najwiecej dzieje sie na polnocy niemiec. A nocleg baardzo chetnie, tylko aktualnie mamy tak mega mini mieszkanie kawalerke, ze nawet nie ma gdzie jakiegokolwiek materaca rozlozyc :( jak bedziemy mieli wieksze mieszkanie to jak najbardziej, jak cos tu zorganizuja... :d

Link to comment
Share on other sites

Spoko, w razie jak nie zmienicie to przenocuję na korytarzu :P

A tak a propo małych mieszkań jeszcze. Moja poprzednia kawalerka miała 25 m.kw. Czyli był to pokój z aneksem kuchennym i mała łazienka. A raz miałam na tydzień troje gości i daliśmy radę hehe. Ale jak wyjechali to byłam najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2017 o 21:46, Patikujek napisał:

Spoko, w razie jak nie zmienicie to przenocuję na korytarzu :P

A tak a propo małych mieszkań jeszcze. Moja poprzednia kawalerka miała 25 m.kw. Czyli był to pokój z aneksem kuchennym i mała łazienka. A raz miałam na tydzień troje gości i daliśmy radę hehe. Ale jak wyjechali to byłam najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi :)

Nie dziwię się :D Ja jak mam gości na trzy dni to mi starczy, tydzień byłby na pewno męczący :P

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza wystawe mamy za sobą! Queen dostala ocene Vielversprechend czyli wybitnie obiecujaca i miejsce pierwsze wśròd suczek. Konkurencja niewielka ale na poczatek starczy :d Potem zakwalifikowalysmy sie do wyboru najpiekniejszego sczeniecia rasy. Sedziowie dlugo nie mogli sie dogadac, jeden byl za Queen a drugi za takim pieskiem no i sedzia glowny nagrodzil pieska. Queen miala drugie miejsce. Jestem z niej mega dumna! :))

Ringowke zrobilam sama, bo nic ladnego nie znalazlam w sklepach.

Opis psa:

Zauwazalna suczka o bardzo dobrym wzroscie /wielkosci. Harmonijna budowa ciala, odpowiednia glowa. Troszke szeroko usadowione V- uszy. Czarne, male oczy, prawidlowy pyszczek, wyśmienity pigment, bardzo dobra linia od karku do ogona (linia grzbietu), wysoko postawiony ogon, prosty front, proste kątowanie, ciemno stalowe umaszczenie /plaszcz. Swobodny ruch. 

Czyli supeer! :)) Najbardziej mi sie podoba ta wysmienita pigmentacja hehe

 

_20170108_104426.JPG

_20170108_104410.JPG

_20170108_104503.JPG

_20170108_104522.JPG

_20170108_104539.JPG

_20170108_104613.JPG

IMG_20170108_095201.jpg

_20170108_095220.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...