Jump to content
Dogomania

Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM


Recommended Posts

24 minuty temu, Nadziejka napisał:

Cudnych Pogodnych SwiateczekPodobny obraz

Dziękuję za życzenia  i ja także życzę Pogodnych, Radosnych Świąt i wszystkiego najnajlepszego w dniu imienin(chyba dobrze myślę, że dziś Twoje imieniy?). We mnie przez te wszystkie wydarzenia, które miały miesce we wrześniu jakoś mało radości jest, a więcej smutku. Wszyscy na Dogo składają sobie życzenia, a ja nawet dwóch prostych zadań nie potrafię napisać :(. 

Link to comment
Share on other sites

 
         
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
                      
                  Zdrowenka Wszelkiego Ogromnego
                              Lepszego Roku Nowego
                        Najlepszego
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
                          
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Nadziejka napisał:
 
         
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
                      
                  Zdrowenka Wszelkiego Ogromnego
                              Lepszego Roku Nowego
                        Najlepszego
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
                          

:):):) Będzie lepszy - trzeba w tylko w to wierzyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czasem dzieją się rzeczy zadziwjające i niezależne od nas. Takie coś mnie dziś soptkalo i musze się tym podzielić. Dowiedziałam się dziś, że  dziecko, którego  ja osobiście nie znam z 5 klasy szkoły podstawowej  zorganizowało w swojej klasie oczywiście za zgodą wychowawczyni i rodziców i dziadków zbiórkę dla "moich psów" i uzbierała 100 zł na karme. Bo ja po rodzinnej tragedi mam pod opieką dodatkowo dwa psy. Ta dziewczynka przyjeżdżała z dziadkami na wieś, mają działkę po sąsiedzku i bardzo polubiła te psy. Jestem pod wrażeniem tej "akcji", muszę pomyśleć nad podzieńkowaniem dla niej i dla całej klasy. Cuda się zdarzają.

Link to comment
Share on other sites

Bo dzieci są fajne, empatyczne:) 
Szkoda, że jednak nie ogłaszasz psiuniek, żal mi że są nadal na działce... wiem, że krzywda się im nie dzieje, ale psy to zwierzęta stadne - myślę, że byłyby szczęśliwe, gdyby miały na codzień człowieka... może akurat zdarzyłby się cud i ktoś adoptowałby oba. Z dostępem do domu, jeżeli miałyby taką ochotę.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Bo dzieci są fajne, empatyczne:) 
Szkoda, że jednak nie ogłaszasz psiuniek, żal mi że są nadal na działce... wiem, że krzywda się im nie dzieje, ale psy to zwierzęta stadne - myślę, że byłyby szczęśliwe, gdyby miały na codzień człowieka... może akurat zdarzyłby się cud i ktoś adoptowałby oba. Z dostępem do domu, jeżeli miałyby taką ochotę.

Pośpiech jest złym doradcą. To nie jest działka tylko gospodarstwo z domem mieszkalnym i zabudowaniami gospodarskimi, którego nie zamierzamy sprzedawać. Psy są u siebie na placu. Może ktoś tam zamieszka. Trzeba czasu bo wszystko jest bardzo świeże i jeszcze nieuregulowane prawnie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Pewnie, Ty wiesz jaka jest sytuacja prawna :) Ja tak tylko z drugiej strony, nie chciałam żebyś potraktowała to jako atak.

Nie traktuję Twojej wypowiedzi jako atak,  ale życie nie jest czarno-białe  zawsze będą dobre i złe strony jakieś sytuacji. Ja cały czas z tymi psami pracuje i są już efekty  tej pracy. Dużo pracy jeszcze przede mną szczególnie z mniejszą sunią. A co do dzieci to nie prawda, że dzieci są empatyczne - dzieci potrawią być też  bardzo okrutne, a to wszystko  zależy od bardzo wielu czynników,.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, jankamałpa napisał:

Jest źle, rwanie zębów odwołane. Przyszły wyniki krwi i się okazało, że nerki w bardzo złym stanie i mógłby tego nie przeżyć. Jutro po 15 kolejna wizyta i jakieś decyzje co dalej :(.

kurcze, trzymam kciuki, może to jednak nic złego

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jankamałpa napisał:

Jest źle, rwanie zębów odwołane. Przyszły wyniki krwi i się okazało, że nerki w bardzo złym stanie i mógłby tego nie przeżyć. Jutro po 15 kolejna wizyta i jakieś decyzje co dalej :(.

Nasza Kiciula nie miała apetytu z powodu zatrucia organizmu nagromadzeniem mocznika. 

Kiciulę udało nam się wyprowadzić z podwyższonego mocznika i kreatyniny nawadnianiem. Przeszliśmy na wyłącznie mokre karmy dla nerkowców z dolewką ciepłej wody. I dopajanie rozcieńczaną wodą konserwą z tuńczyka, ciepłą wodą z dwoma łyżkami mleka lub wywaru z mięsa. 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Nasza Kiciula nie miała apetytu z powodu zatrucia organizmu nagromadzeniem mocznika. 

Kiciulę udało nam się wyprowadzić z podwyższonego mocznika i kreatyniny nawadnianiem. Przeszliśmy na wyłącznie mokre karmy dla nerkowców z dolewką ciepłej wody. I dopajanie rozcieńczaną wodą konserwą z tuńczyka, ciepłą wodą z dwoma łyżkami mleka lub wywaru z mięsa. 

On bardzo dużo pije wody i je tylko miękkie rzeczy typu pasztet albo zupka. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...