Jump to content
Dogomania

Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM


Recommended Posts

O 7.12.2016 o 13:36, Janka@ napisał:

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to informuję, że u Maksia wszystko dobrze - taki kanapowy pies się zrobił :). 

Może ktoś wejdzie na wątek i pomoże:

albo na bazarek:

  Magnetyczno-świąteczny bazarek - zapraszamy :)

 

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to informuję, że u Maksia wszystko dobrze - taki kanapowy pies się zrobił :). 

Może ktoś wejdzie na wątek i pomoże:

albo na bazarek:

  Magnetyczno-świąteczny bazarek - zapraszamy :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
15 minut temu, mdk8 napisał:

słodziak :) 

Tak Maksio to wesoły, radosny psiak, na działce dostaje ADHD biega jak szalony, kopie dziury. Trudno mu bardzo zrobić zdjęcie jak ma uśmiechnięty pysk. Jak widzi telefon w moim ręku to od razu poważnieje - niestety. Pod koniec kwietnia minie już pół roku jak jest u mnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Jak to mozliwe, ze umknela mi taka piekna historia...?

Dopiero teraz trafiłam na wątek Maksia i Janki.

Cudownie, ze historia pieska zakończyła się szczęśliwie  (choć się na to nie zapowiadało...).

Wszystkie przeszkody pokonane i piesek ma najlepszy na swiecie dom!

Gratuluję serdecznie wygranej walki, wytrwalosci i pozdrawiam całym wdzięcznym i wzruszonym sercem.

Szczęśliwego, dobrego życia Wam życzę!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Olena84 napisał:

Janko super psiaczek!

A powiedzcie mi jeszcze czy wyciągniecie psa z Wojtyszek nadal to jest problem, czy tylko z Twoim tak było? To hoteli dają?

Jak teraz jest z adopcją z Wojtyszek to nie wiem, ale nie tylko  ja miałam  z tym problemy. Obawiam się, że niewiele się zmienilo mmimo "ocieplenia" wizerunku schroniska. Na dogo jest wątek psy z Wojtyszek może dziewczyna z tego wątku jest na bieżąco:

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, jankamałpa napisał:

Jak teraz jest z adopcją z Wojtyszek to nie wiem, ale nie tylko  ja miałam  z tym problemy. Obawiam się, że niewiele się zmienilo mmimo "ocieplenia" wizerunku schroniska. Na dogo jest wątek psy z Wojtyszek może dziewczyna z tego wątku jest na bieżąco:

 

chyba na szczęście się ruszyło, bo na fb widzę że co chwilę jakiś psiak jest promowany, ma ogłoszenia i ludzie piszą że bez problemu już się da adoptować. Co nie zmienia faktu że tysiące psów nadal czeka i jakoś zwłaszcza te słabsze muszą sobie radzić:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...