• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
Followers 0
selena264

kosmetyki

4 posts in this topic

Dzien dobry, niedawno dowiedzialam sie o naturalnych kosmetykach w tym o czyms takim jak olejek różany.Chce taki zakupic ale nie wiem jakie sa dobre i w 100% naturalne..jakie sa Wasze opinie o tym olejku ?czy dlugie stosowanie ma jakies dobre skutki na cere?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kosmetyki z dobrego źródła najlepiej brać, sprawdzoną apteką z tanimi kosmetykami jest https://aptekaprima24.pl , polecam bo sama kupiłam tam już tyle, że jakbym podliczyła to bym chyba padła :) Ceny, promocje, szybka dostawa, no i jakość. Olejek różany też kiedyś stosowałam i powiem Ci, że cera może i wyglądała lepiej, ale intensywność zapachu jest totalnie nie dla mnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można o tym poczytać i posłuchać np. na blogach Alina Rose, czy Czarszka. Sama cenię polskie ekologiczne, vegańskie pordukty Resibo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wszyscy mogą używać tych samych kosmetyków. Nie zapominajmy, że każdy z nas ma inną skórę, która wymaga innego traktowania... Jeśli nie wiemy, których kosmetyków używać, najrozsądniej jest udać się do gabinetu kosmetycznego i poprosić o poradę. Z uwagi na to, że jestem z Krakowa, ja korzystam z usług http://scmestetic.pl (często, podczas wykonywanych zabiegów rozmawiam z kosmetyczką i pytam się, które kosmetyki powinnam stosować, a które odstawić).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0