Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
selena264

kosmetyki

Recommended Posts

Kosmetyki z dobrego źródła najlepiej brać, sprawdzoną apteką z tanimi kosmetykami jest https://aptekaprima24.pl , polecam bo sama kupiłam tam już tyle, że jakbym podliczyła to bym chyba padła :) Ceny, promocje, szybka dostawa, no i jakość. Olejek różany też kiedyś stosowałam i powiem Ci, że cera może i wyglądała lepiej, ale intensywność zapachu jest totalnie nie dla mnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wszyscy mogą używać tych samych kosmetyków. Nie zapominajmy, że każdy z nas ma inną skórę, która wymaga innego traktowania... Jeśli nie wiemy, których kosmetyków używać, najrozsądniej jest udać się do gabinetu kosmetycznego i poprosić o poradę. Z uwagi na to, że jestem z Krakowa, ja korzystam z usług http://scmestetic.pl (często, podczas wykonywanych zabiegów rozmawiam z kosmetyczką i pytam się, które kosmetyki powinnam stosować, a które odstawić).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naturalne kosmetyki, to najlepiej zrobić w domu, czyli używać oliwy zamiast balsamu, oleju kokosowego zamiast odżywki do włosów itd. Im mniej składników w danym kosmetyku, tym lepiej dla naszego zdrowia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×