Jump to content
Dogomania

Problem z właścicielem a Doberman...


futerko

Recommended Posts

matko..co ja tu czytam psa jeszcze nie ma (albo już jest)  i takie problemy(kamera,policja itp.),a co bedzie potem aż strach pomyśleć.Chęć wyprowadzania psa to tak na prawdę chęć kontroli nad nim i tyle.Pies sie przyzwyczai do własciciela kamienicy i będzie mu uległy,a tym samym właściciel mieszkania będzie robił co chce.Nic innego tylko zmiana miejsca zamieszkania,albo rezygnacja z psa

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale do czasu mojej wyprowadzki co mogę innego zrobić niż założyć kamery? jeśli wejdzie bez mojej wiedzy to będę to wiedzieć, nie przypuszczałam że będę muala taki problem, właściciel nie zachowywał się w ten sposób wcześniej....

Link to comment
Share on other sites

hmm ja nie wiem jak to jest prawnie z kamerami,ale wydaje mi się ,że możesz sobie kamerke gdzieś ustawić,tłumacząc w razie ,,W,,że chciałaś mieć podgląd na psa;jak się zachowuje przy Twojej nieobecności,czy nie demoluje mieszkania ,czy nie piszczy,wyje,szczeka ;przeszkadzając innym sąsiadom,a,,ŻE,,nagrał sie sąsiad buszujący po Twoim domu to już CZYSTY PRZYPADEK ;) Przecież tak samo robią rodzice zatrudniający opiekunki do dzieci i wcale nie uważam żeby to był zły pomysł.

Link to comment
Share on other sites

a co ci da zainstalowanie kamery?

przed czym cie to uchroni?

i ile ta kamera bedzie wisiec?

to nie jest twoja chata, wiec przyjdzie wlasciciel i ja zdejmie.

 

dlaczego wyprowadzka nie wchodzi w gre? co za roznica, gdzie bedziesz wynajmowac chate - i tak nie bedziesz tam u siebie.

 

 

powiem wam, ze jak do mnie ktos wysyla zapytanie o szczeniaka, to robie stosowna inwigilacje i jesli mam do czynienia z ludzmi czesto bardzo mlodymi, ktorzy nie maja wlasnego mieszkania ani jakis wiekszych perspektyw na nie, to mam z tym troche problem. i powyzszy przypadek pokazuje, ze nic dziwnego.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, a_niusia napisał:

a co ci da zainstalowanie kamery?

przed czym cie to uchroni?

i ile ta kamera bedzie wisiec?

No właśnie...chcesz, to zawieszaj, tylko co to da? Jeśli facet wchodzi, to odważysz się zrobić krok dalej i zgłosisz ten fakt na policję? Jeśli nie, to daj sobie spokój.  Równie dobrze możesz wetknąć karteczkę w drzwi i sprawdzać, czy wypadła jak ktoś otwierał. Taniej wyjdzie:)

Ja bym wymieniła zamek i szukała nowego lokum. I zaczęła się szczerze cieszyć, ze niedługo ta śliczna kulka będzie Twoja.

Link to comment
Share on other sites

tak zrobilam, napisałam do kliku innych właścicieli z zapytaniem i czekam na odpowiedź, a że ta mała kuleczka za kilka dni będzie ze mną to nawet nie masz pojęcia jak bardzo się cieszę!!! tak długo czekalam na tego szczeniaczka że ho ho ho... siedzę jak na szpilkach teraz i czekam do 15go

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...