Jump to content
Dogomania

**ALBINEK już ma swoich ludzi** Szczęścia piękny **Niegodne życie, bez pomocy, bez nadziei na własny kąt.


mar.gajko

Recommended Posts

w imieniu Albina i swoim dziekuje za komplement zesmy ladni :)

no Leszek wazy 43kg , a ja waze cale 6 kg wiecej niz on :P :)

pozdrawiam wszystkich z dogomani i dziekuje ze pozwoliliscie nam adoptowac Albinowskiego :)

mam nadzieje ze w pszyszlosci pozwolicie nam adoptowac jeszcze nie jednego piesia :D jak zmienimy auto na wieksze to przygarniemy jakiegos mniejszego niz Albin :)

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pani Julko, śliczni jesteście. I Albiś taki wyluzowany. Z tymi rozwalonymi łapkami :)

To miód na serce.

A dzisiaj go potrzebuję, bo moja Duża Kaśka straciła dom. Tak piękna dziewczyna. Wraca właśnie do hotelu. Rok była u ludzi. Złość mi już przeszła i tylko mi żal straszny.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mar.gajko napisał:

Pani Julko, śliczni jesteście. I Albiś taki wyluzowany. Z tymi rozwalonymi łapkami :)

To miód na serce.

A dzisiaj go potrzebuję, bo moja Duża Kaśka straciła dom. Tak piękna dziewczyna. Wraca właśnie do hotelu. Rok była u ludzi. Złość mi już przeszła i tylko mi żal straszny.

Wiem i jest mi strasznie smutno, ze Kaśce się nie udało.

Zyczę dziewczynie takiego domu i takiej rodziny, jaką trafiła się Albinkowi.

A Albinek cudny, cudny, cudny.

Pieszczoch słodki:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A ja dzisiaj miałam gości :) był u mnie Albinek z Julitą i Arkiem. Mam kilka zdjęć wkleję jutro jak przerzucę z komórki. Albin fantastyczny, byliśmy na spacerku, do psów idealny, do ludzi też. Kochany, zadowolony, usmiechnięty. Był z państwem Paryżu na wycieczce :) przesle mi p. Julita zdjęcia. Zadbany, grubiutki w miarę, spokojny, taki "siła spokoju", grzeczny. Państwo Albinkowe zadowolone z Albisia, a ja bardzo zadowolona z Państwa :) Uroczy, ciepli, mili ludzie. Bardzo mi wielką radość sprawiło to spotkanie. Bardzo.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mar.gajko napisał:

A ja dzisiaj miałam gości :) był u mnie Albinek z Julitą i Arkiem. Mam kilka zdjęć wkleję jutro jak przerzucę z komórki. Albin fantastyczny, byliśmy na spacerku, do psów idealny, do ludzi też. Kochany, zadowolony, usmiechnięty. Był z państwem Paryżu na wycieczce :) przesle mi p. Julita zdjęcia. Zadbany, grubiutki w miarę, spokojny, taki "siła spokoju", grzeczny. Państwo Albinkowe zadowolone z Albisia, a ja bardzo zadowolona z Państwa :) Uroczy, ciepli, mili ludzie. Bardzo mi wielką radość sprawiło to spotkanie. Bardzo.

Wow, Albinek w Paryżu!

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, mar.gajko napisał:

A ja dzisiaj miałam gości :) był u mnie Albinek z Julitą i Arkiem. Mam kilka zdjęć wkleję jutro jak przerzucę z komórki. Albin fantastyczny, byliśmy na spacerku, do psów idealny, do ludzi też. Kochany, zadowolony, usmiechnięty. Był z państwem Paryżu na wycieczce :) przesle mi p. Julita zdjęcia. Zadbany, grubiutki w miarę, spokojny, taki "siła spokoju", grzeczny. Państwo Albinkowe zadowolone z Albisia, a ja bardzo zadowolona z Państwa :) Uroczy, ciepli, mili ludzie. Bardzo mi wielką radość sprawiło to spotkanie. Bardzo.

Wyprzytulałaś Albinka od nas;)

Zazdroszczę Ci tego spotkania, a Albinkowi - Paryża;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

Poprosimy obiecane zdjęcia,niekoniecznie z Paryza:-)

Paryż jest faktycznie brzydki jak noc, więc co tam Paryż. :)  Za to niejeden paryżanin pewnie zwrócił uwagę na pieknego psa na ulicy, zwłaszcza, ze tam tak strasznie mało psów na ulicach, skwerach, że az szok. :) Ja to czekam na foty domowe Albinka, te z kiedyś dziś obejrzałam i bardzo fajne są. Pies szczesliwy to widać

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, AgaG napisał:

Paryż jest faktycznie brzydki jak noc, więc co tam Paryż. :)  Za to niejeden paryżanin pewnie zwrócił uwagę na pieknego psa na ulicy, zwłaszcza, ze tam tak strasznie mało psów na ulicach, skwerach, że az szok. :) Ja to czekam na foty domowe Albinka, te z kiedyś dziś obejrzałam i bardzo fajne są. Pies szczesliwy to widać

Pani Julita mówiła, że obcy ludzie ich zaczepiali i pytali, czy mogą sobie zrobic zdjęcie z Albinkiem :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...