Jump to content
Dogomania

**ALBINEK już ma swoich ludzi** Szczęścia piękny **Niegodne życie, bez pomocy, bez nadziei na własny kąt.


mar.gajko

Recommended Posts

Dnia 21.01.2017 o 21:39, helli napisał:

 zapasy z kolezanka, przeciaganie zabawki -  co tygrysy lubia najbardzej, (tygrysem jest co prawda kolezanka, Szansa?)

Tak, to Szansa:)

 

Rozliczenie:

 

Stan konta na 22 grudnia wynosił +474,30 zł

Wpłaty:

+450 zł helli

Razem: +924,30 zł

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie 23.12-21.01.2017

-18 zł Fiprex

-25 zł odrobaczenie

Razem: -493 zł

 

+924,30 zł - 493 zł = +431,30 zł

Stan konta na 21 stycznia wynosi +431,30 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, helli napisał:

bo nie ma jak sprawdzic warunkow? a ci ludzie musieliby przyjechac az pod wsch granice i wrocic? 4 dni, musieliby byc zdesperowani, albo moze maja rodzine w regionie

Helli, takich szczegółów nie omawiałam. Bo sprawdzić domku do Holandii ja nie pojadę i chyba nikt inny też nie. Ponadto on jest mocno w typie DA, a w niektórych krajach to sa przepisy o rasach agresywnych ostrzejsze niż nasze. Ale psa, ktory "klapnie zębami" przy takich rasach, potrafią uśpić, bez dyskusji. Nie wiem czy tak tam też jest, ale bylabym bardzo niespokojna.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia cudne. :)

22 minuty temu, mar.gajko napisał:

Miałam zapytanie z Holandii - odmówiłam, niestety, to za daleko.

Puściłam nowy pakiet do ogloszeń.

i dobrze, że odmówiłaś. Na pewno znajdzie dom w Polsce. :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam dosyć obiecujący telefon z Hrubieszowa. Ludzie młodzi po 28 lat. Pracujący. Dziewczyna głownie pracuje  domu, jest księgową. Facet brzmiał fajnie. Mają zadzwonić do Kasi Murki pogadać. I jak pogadają, i się zdecydują to maja podesłać dane. Będę prosic kogoś o podjechanie. Dobrze, że to niedaleko z Zamościa, tylko 45 kilometrów, to może ktoś podjedzie.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, konfirm31 napisał:

To zaciskam kciuki  i czekam,  co napisze  Murka po rozmowie z ew. domkiem :). 

Dzwonił Pan, że rozmawiał z Murką i, że są zdecydowani. Więc bardzo proszę kogoś o wizytę w przyszłą sobotę. Bo w weekend sa oboje w domku, a w dzięń zwykły tylko wieczorkiem wszyscy w domku.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mar.gajko napisał:

Miałam dosyć obiecujący telefon z Hrubieszowa. Ludzie młodzi po 28 lat. Pracujący. Dziewczyna głownie pracuje  domu, jest księgową. Facet brzmiał fajnie. Mają zadzwonić do Kasi Murki pogadać. I jak pogadają, i się zdecydują to maja podesłać dane. Będę prosic kogoś o podjechanie. Dobrze, że to niedaleko z Zamościa, tylko 45 kilometrów, to może ktoś podjedzie.

Może to TEN dom.Trzymam.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...