Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

23 godziny temu, Jo37 napisał:

Rocznicę trzeba opić szampanem ! 

Niech Wam się dobrze wiedzie.

Dziękuję Joasiu, może nie był to szampan ale było dobre...

 

23 godziny temu, konfirm31 napisał:

Gratuluję rocznicy. I Bajce i Wam :). 

Dziękuje i serdecznie pozdrawiam!

8 godzin temu, andegawenka napisał:

Oby jak najwięcej takich rocznic k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Czuję, że będzie ich dużo obydwie czujemy się coraz młodsze:)

 

7 godzin temu, agat21 napisał:

Serdeczne życzenia dla Waszej Wspaniałej Czwórki z okazji bajkowej rocznicy :) Czekamy na kolejne wspólne szczęsliwe rocznice :))) I dziękujemy, że jesteście :))

 

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja się dołączam do życzeń. To już rok...Nigdy nie zapomnę tej chwili, kiedy pracownik w schronisku wyprowadził Bajkę, a ona podeszła i polizała moją rękę...

Niech wasza bajka trwa...k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

 

Dziękujemy za życzenia, jest słodka i lizuśna, szczere serce mimo doświadczeń a rocznice oczywiście będziemy celebrować jak należy!

 

5 godzin temu, Tola napisał:

Wszystkiego najlepszego - piękna rocznica, życzę kolejnych i kolejnych.

Grażka123 - pięknie piszesz o Bajce i o Waszej relacji, uwielbiam te Twoje posty, jest w  nich dużo  czułości, madrości.

Powtarzam się,  ale Bajeczka nie mogła lepiej trafić:)

Pamiętam wszystkie psy, którym pomogłam opuścić zamojski schron, a robię to od 2006 roku; są jednak wśród nich takie, które szczególnie zapadły w pamięć, bo ich gehenna była nie do wyobrażenia...

Bajeczko, znowu płaczę ze szcześcia:)

Dziękuję Ci Marto za wszystko co zrobiłaś Ty i Alaskan dla Bajki i innych zwierzaków; zrobiłaś i robisz. Dzięki takim osobom świat jest lepszy, no może po prostu "do zniesienia".

Czytam miłe słowa ale wiesz, mnie się wydaje, że obcując z Bajką to my dostajemy więcej od niej niż możemy dać. Widzę jak patrzy mi w oczy i zgaduje czego chcę, jak może mnie zadowolić i wydaje się, że jest gotowa zrobić wszystko; nie wiem czy znasz to uczucie, ale mnie to całkowicie rozkleja. Takie przywiązanie nie jest znane w świecie ludzi.

5 godzin temu, Havanka napisał:

Przyłączam sie do wszystkich życzeń. Te wspólne chwile na kanapie, przed kominkiem nie tylko zbliżają Was do siebie, ale dają poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Bajeczka nawet nie śniła o takim życiu !

Dziękuję za życzenia; i my nie śniliśmy, że uda nam się zmieścić wszystkim na tej kanapie choć często ktoś z nas siada na podłodze; oczywiście nigdy nie jest to kocica!

A poważniej, to staramy się jak najwięcej czasu spędzać razem, w pokoju na dole gdzie Bajka ma swoje posłanie. Wiemy, że te wspólne chwile budują więzi w naszej małej rodzinie, więzi potrzebne i ludziom w podeszłym wieku, i leciwemu kotu, i psu po przejściach, a nam pozwalają oderwać się od szarzyzny dnia codziennego.

Wszystkim bardzo dziękuję za pamięć i obecność w naszym życiu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Kochani, to już dwa lata jesteśmy razem. W środę odwiedziły nas Joasia i Hana; było wietrznie ale spacer był przyjemny i znów skorzystałyśmy ze słoneczka. Hana i Bajka spotkały nawet jednego przystojniaka.

W piątek też poszłyśmy na długi spacer ale tym razem same, to znaczy razem. Poszłyśmy do lasu ale nie było rydzów w trawie, ani maślaków w sosenkach, ani kozaków w zagajniku; miałyśmy za to super spacer z kopaniem dołków i włóczęgą po łąkach i rżysku (gdzie znalazłyśmy pieczarki) a wędrówka po lasach i zagajnikach też jest fajna.

Po spacerze było śniadanie i nie przeszkadzał nawet uciążliwy kot (to Blondyna), który bezczelnie chlipał wodę z psiej miski (ona taka jest).

Tak upływają nam teraz dni i powiem Wam, jest super.

Pozdrawiamy wszystkich czytających,

Grażyna i Bajka z Rodziną

20181002_112050 (2).jpg

20181002_112145 (2).jpg

20181002_112223 (2).jpg

20181002_112225 (2).jpg

20181002_112227 (2).jpg

20181006_065436 (2).jpg

20181006_070803 (2).jpg

20181006_071107 (2).jpg

20181006_071128 (2).jpg

20181006_071445 (2).jpg

20181006_075118 (2).jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...