Jump to content
Dogomania

Kundelek czy Półfoksterier


Dawid1990

Recommended Posts

Witam wszystkich

 

 

Kiedy miałem swojego pierwszego pieska, który nazywał się MAX :) Mój pupil, nasz pierwsze spotkanie było stanowcze, od razu było widać, że ma temperament i charakter

Był już odstawiony od matki od 2,5 miesiąca lub 3, matki jego nie znam, ale była raczej mieszańcem, kundelkiem. Wtedy to przyszedłem ze szkoły w wieku 10 lat i go zobaczyłem, zakochałem się w nim :D, a on zamiast się przywitać, czy dać wygłaskać to szczekał i gryzł,ale nie dla zabawy, a tak naprawdę :) to było słodkie, w końcu nauczyliśmy się nazwaniem i było fajnie :D

 

 

Ludzie mi mówili, że jest to Foksterier, inni natomiast, że mieszaniec Foksteriera, Wiem, że był mieszańcem i po mordce  przypominał niby kundelka niby foksteriera, Kochałem go taki jak byl, ale zastanawia mnie do dziś gdzie leży prawda Ten wniosek był wyciągany z tego, że miał umaszczenie podobne do foksteriera, temperament oraz posturę, która w dół tułowia była ścięta w dół. Tego w sumie na zdjęciach nie widać, ponieważ, większość zdjęć była robiona raczej na jego mimice i ładnej mordce :D 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Foksterier_kr%C3%B3tkow%C5%82osy  W sumie nie jest aż za bardzo podobny, ale czy coś ma w sobie z Foksteriera

A to mój MAX-siu :)  dwa zdjęcia na dole

 

Dziękuje za odpowiedzi.

Max1a.jpg

MAX2a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...