Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Witam, Od raz pisze, że nie szukam adopcji dla psiaka, nie znalazłem odpowiedniego działu do tego tematu, więc piszę tutaj,

CHODZ MI O KWESTIE PRAWNO - MORALNE

Wczoraj spotkałem Pewną młodą Panią, która rekomendowała Pieska do adopcji na rynku oraz robiła zbiórkę dla bezdomnych psów, ale nie dla schroniska tylko dla Domów dla Psów, Oczywiście zaświadczeni od miasta miała na zbiórkę pieniędzy i na akcję od miasta. Dom dla Psów funkcjonował jako organizacja Non-Profit i zatrudniała wolontariusz do opieki. 

I czy na przykład, skoro oni zbierając psy z ulicy, dając im schronienie, leczenie, wyżywienie, funkcjonują jako organizacja, a nie są Schroniskiem, to czy np: skoro lubię psy i ogólnie bardzo zwierzęta, to przygarniając je nie staje się taką organizacją non-profit ?? Przecież jest wiele osób lubiących koty i psy i nie mowie tutaj o rasowej hodowli, tylko o kundelkach czy dachowcach jeśli o kotach. Ida dalej, jesli miałbym trochę kasy lub zrobił niedużą zbiórkę na leczenie i żywność i miał własne dość duże podwórko mogę stać się taką organizacją czy nie?? Jaki to ma aspekt prawny 

Zna się ktoś na tym może lub spotkał się ktoś z czymś takim? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...