• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
wikaczu

Obóz w Rynie :-)

8 posts in this topic

Witam serdecznie dogomaniaków! Czy ktoś z was jedzie na obóz do Ryny (nie wiem jak się poprawnie odmienia) 7.07? Albo czy ktoś był? Trochę się cykam i chciałabym wiedzieć jak to wszystko wygląda . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszamy na nasze obozy w Rynie! :) 
Niezapomniane wspomnienia na quadach, paintballu, obozie z psem, obozem młodej kadry, rejsy żeglarskie ;) 

www.viacamp.pl !

Share this post


Link to post
Share on other sites

viacamp.jpg

 

Witaj,

serdecznie zapraszamy na obóz z psem "cztery łapki" organizowany przez naszą firmę. 

 

W programie imprezy znajdziesz:

Zajęcia z Psem – codziennie, w zależności od warunków pogodowych 
• Treningi z podstawowego posłuszeństwa: chodzenie na smyczy, przywołanie, nauka siadania, warowania, podstawy aportowania, zostawanie w pozycji siad/waruj.
• Treningi agility: Nauka pokonywania podstawowych przeszkód, w zależności od poziomu zaawansowania i możliwości uczestników, łączenie przeszkód w sekwencjach, nauka prowadzenia psa po torze.
** Psy starsze, w złej kondycji fizycznej ,mające nadwagę lub problemy ze stawami nie będą uczestniczyć w zajęciach bądź będą wykonywać mniej obciążające ćwiczenia dostosowane do możliwości psa.
• Wyjścia do miasta: spacery z psami poza terenem ośrodka, kąpiele psów w jeziorze. 
• Nauka sztuczek, na przykład: podaj łapę, obrót, skok przez nogę (do wyboru).
• Wykłady teoretyczne - podczas trwania obozu poruszymy wybrane przez uczestników tematy na przykład: motywacja, mowa ciała psa, psie sporty, budowanie więzi.
• Zastrzegamy, że program jest orientacyjny i jego realizacja zależy od indywidualnych zdolności przewodnika oraz psa. Każdy pies ma inne tempo uczenia się i robienia postępów.

Rejsy Żeglarskie – nie ma nic piękniejszego, jak wypłynąć jachtem na piękne, Ryńskie jezioro. Poznamy podstawy żeglowania i manewrowania jachtem. Wszystkim wtajemniczonym, nasz instruktor przybliży działanie jachtów żeglarskich oraz jak należy się zachować na wodzie podczas różnych warunków atmosferycznych.

Kajaki & Rowerki Wodne – oprócz rejsów warto spędzić rekreacyjne czas na Ryńskim jeziorze z użyciem kajaków i rowerków wodnych. Podczas trwania obozu jest również organizowana podróż rowerowo-kajakowo-żeglarska, w której wyznaczymy sobie cel naszej podróży. Czas naszej podróży zajmuje około 3 godzin.

Wyprawa Kajakowo-Żeglarska – wyruszymy na wyprawę, jedni kajakami, drudzy żaglami. Następnie spotkamy się w miejscu wyznaczonym wcześniej przez kadrę!

Wyprawa Rowerowa – wyprawa rowerami w piękne, Mazurskie lasy. Poruszamy się w kamizelkach oraz kaskach ochronnych, po szlakach do tego przeznaczonych. Nie możnemy zapomnieć przede wszystkim o bezpieczeństwie.

Plażowanie – aby odpocząć od intensywnych zajęć, spędzimy czas na plaży czerpiąc przyjemność z pięknej pogody. Towarzyszyć nam będą różnegorodzaju gry oraz zabawy plażowe.

Spacery – niedługie spacery z jednym z instruktorów po Mazurskich lasach.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie. Wybierz się z psem na wakacje!

Więcej informacji znajdziesz na http://www.viacamp.pl/obozy/cztery-lapki

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół ViaCamp.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now