Jump to content
Dogomania

Figa. Figa to nic, ale ona to wiele. Wiele emocji, strachu i miłości


elik

Recommended Posts

13 godzin temu, ewu napisał:

Figa już jedzie:)

Uffff...

 

13 godzin temu, Gusiaczek napisał:

A jednak! Ogrooomnie się cieszę! Figunia bardzo mi zapadła w serduchu. Witaj Maleńka (wiem, że w drodze już jesteś), trafiłaś cudownie. Nie mogę się Ciebie doczekać :)

 

12 godzin temu, anecik napisał:

Wiem Elu że obecność bardzo potrzebna ale kaska też się przydaje :)

 

7 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Miała szczęście Malutka :)

 

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Witam wszystkich serdecznie!! Rozmawiałam tel z Elik. Niestety nie może wejść na wątek, ponieważ ma zablokowany transfer. Prosiła, aby przekazać wszystkim, że sunieczka już bezpieczna k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,06_69_orig. Jak tylko Elik odzyska dostęp do internetu wszystko opisze. 

Teraz to już będzie tylko lepiej!!! Figuniu jesteś w bardzo dobrych rękach!! 

 

5 godzin temu, ewu napisał:

Kochane Figunia już u elik. Niestety Ela z powodów technicznych nie może się odezwać na dogo.

Coś z komputerem. Rozmawiałam przez telefon i wiem ,że Figa jest chudziutka, drobniuteńka.

To dystyngowana, urocza, spokojna sunia.

W podróży zero kłopotów.

Nie macie pojęcia jak się cieszę ,że okruszek miał taaakie szczęście.

Cudownie ,że jest u naszej kochanej Eli:)

 

 

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Nic nie szkodzi!!! Radość ogromna, że Figunia zaopiekowana. Ela mówi, że ktoś, kto zaadoptuje suńkę, będzie miał wielką radość. Jest przesłodka! 

4 godziny temu, ewu napisał:

Okruszek kochany:)

buziaczki.jpg
  Kochane, ogromnie Wam dziękuję, że jesteście i za te ciepłe słowa :)
                                                                                                                                                        
Link to comment
Share on other sites

Trudno ubrać w słowa wzruszenie pełne radości, Figa, jak już wspominałam, skradła moje serce. Jestem Ci bardzo wdzięczna, elik Kochana, że otoczyliście ją z mężem serdeczną opieką, od Was na pewno trafi do dobrych ludzi i będzie szczęśliwą psiunką już na zawsze :)

Elik, czy nr konta bez zmian?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, ewu napisał:

Elu jak dobrze,że Figa jest u Ciebie:)

Relacja wzruszająca.

Książeczkę wysyłają pocztą. Wyślą zapewne Asi a Asia prześle Tobie.

Ja sama sie o mało co nie poryczałam, jak zobaczyłam, że obie sunie merdają ogonkami na przywitanie :)

13 godzin temu, ewu napisał:

Figa była jedynie zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, taki jest wymóg.

Też tak myślę, że była zaszczepiona p/wściekliźnie, ale nie ma na to dowodu i obawiam się, że będę musiała zszczepić ja ponownie. Zaświadczenie o szczepieniu jest konieczne. Sunia jest bardzo łagodna, ale nigdy nie można być 100 procentowo pewnym, że kogoś nie ugryzie. Wtedy bez zaświadczenia może być duży problem.

13 godzin temu, ewu napisał:

Bardzo się cieszę ,że dziewczynki są od początku w dobrej komitywie.

Wieczorem Mała warknęła na Figę, ale było to przypomknie4nie kto to rządzi, bez agresji. Rano już bawiły się podskubując nawzajem  na trawie :)

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Trudno ubrać w słowa wzruszenie pełne radości, Figa, jak już wspominałam, skradła moje serce. Jestem Ci bardzo wdzięczna, elik Kochana, że otoczyliście ją z mężem serdeczną opieką, od Was na pewno trafi do dobrych ludzi i będzie szczęśliwą psiunką już na zawsze :)

Elik, czy nr konta bez zmian?

Gusiaczku, ona i moje serduchno skradła.  Gdy wklejałam jej zdjęcia na watek maluszków, poryczałam się nad bidulką :( Nie mogłam zapomnieć tego jej przerażenia w oczach :(

Gusiaczku każdy psiaczek ma swoje osobne konto, bo przy kilku psiakach i bazarkach, miałabym niezłą łamigłówkę, gdyby wszystkie pieniądze wpływały na jedno konto :)

Jeśli chciałabyś wesprzeć sunię, to będę ogromnie wdzięczna  ca%25C5%2582uski%2Bserca.gif   

Zaraz prześlę Ci nr konta na PW.

 

Dzwoniła Pani Asia, która wiozła Figunię do mnie i prosiła o nr konta, bo chciałaby zafundować  suni szczepienie przeciwko chorobom wirusowy,m,.

Pani Asiu bardzo ogromnie dziękujemy ca%25C5%2582uski%2Bserca.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Gusiaczek napisał:

Poczekamy na zdjęcia, ale nie zapomnij o nr konta - przelew zrobimy dopiero  w poniedziałek, ale zrobimy ;)

Dziękuję bardzo gif%2Bdaje%2Br%25C3%25B3%25C5%25BC%25C4%

Nr konta zaraz prześlę, bo faktycznie przy gościach może mi się zabyć :)

EDIT

PW poszło :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Sunia jest przesłodka. Ja nie wiem z jakiego powodu trafiła do schronu. W samochodzie podczas jazdy była bardzo grzeczna. Pani, która ja przywiozła, powiedziała, że nie było po drodze żadnych problemów.

Dziewczyna jest rewelacyjna , prawie całą drogę przesiedziała na moich kolanach racząc mnie swoim ''pięknym zapaszkiem'' i z ciekawością obserwowała świat za szybą.

Godzinę temu, elik napisał:

Dzwoniła Pani Asia, która wiozła Figunię do mnie i prosiła o nr konta, bo chciałaby zafundować  suni szczepienie przeciwko chorobom wirusowy,m,.

Przelew poszedł.

 

Link to comment
Share on other sites

Asiu bardzo , bardzo Ci dziękuję za dowiezienie małej i pomoc.

Cieszę się ,że Figa taka wzorowa.

Strasznie się o nią martwiłam, to taka malizna bezbronna.

Też się zastanawiam jaki zły los wrzucił ją do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, ewu napisał:

Też się zastanawiam jaki zły los wrzucił ją do schroniska.

To człowiek Kochana, człowiek :(

26 minut temu, ewu napisał:

Zresztą moje psie zmartwienia nie mają końca, odkąd jeżdżę do schronu niewiele mnie potrafi  tak ucieszyć jak uratowany psiak.

Takie historie jak Figi na szczęście dodają skrzydeł.

A Twoje starania mnie. Serdeczności :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Joanna1235 napisał:

Dziewczyna jest rewelacyjna , prawie całą drogę przesiedziała na moich kolanach racząc mnie swoim ''pięknym zapaszkiem'' i z ciekawością obserwowała świat za szybą.

Przelew poszedł.

 

Witaj :) Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za gratisowe przywiezienie suni do mnie z%2Bkwiatuszkami.gif

Na szczęście zapaszek, to już tylko nieprzyjemne wspomnienie. Oby pozostałe złe wspomnienia równie szybko się ulotniły. A pewnie jest tych przykrości wiele. Podejrzewam, że sunia musiała w schronisku walczyć o jedzenie, bo "kradnie" ze swojej miski kawałki karmy, odbiega i zjada gdzieś dalej od miski.

 

10 godzin temu, Gusiaczek napisał:

To człowiek Kochana, człowiek :(

A Twoje starania mnie. Serdeczności :)

Mnie też, Gusiaczku :)

Obiecuję jutro sesję zdjęciową Figuni :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do Figuni wieczorową porą  k,NDE1NzYzMzcsNTU2NDg5,f,zaglada.gif

No niestety ja już nie dałam rady.

ZA to dzisiaj obiecuję więcej relacji i zdjęcia. Figunia jest bardzo fotogeniczna więc nawet ja, fotograf z Bożej łaski, mogę robić jej ładne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj na koncie Figuni pojawiła się wpłata 60,00 zł od Joanna1235 z adnotacją, że to na szczepienie p/chorobom wirusowym.

Bardzo serdecznie dziękujemy

gif%2B%25C5%259Ble%2Bserdudzka.gif

To szczepienie bardzo jest suni potrzebne, ale najpierw muszę ją odrobaczyć, a w zasadzie obie sunie, bo jeśli Figunia ma robale, to na pewno ma je już także Mała.

Link to comment
Share on other sites

Elu jak w ciągu paru dni nie przyjdzie książeczka ( myślę ,że do Asi) z wpisaną wścieklizną i sterylką to poproszę Gosię  żeby się upomniała.

Cieszę się ,że Figa jest grzeczna a ,że fotogeniczna to jasne:) , piękności tak mają:):):)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was za moją nieobecność, ale proszę o zrozumienie - TZ Antoni, urodzony 1.07. - podwójna uroczystość, kilkudniowi goście. Nie było zbyt wiele czasu, ale już po wszystkim :)

 

O 2.07.2016 o 09:20, ewu napisał:

Elu jak w ciągu paru dni nie przyjdzie książeczka ( myślę ,że do Asi) z wpisaną wścieklizną i sterylką to poproszę Gosię  żeby się upomniała.

Cieszę się ,że Figa jest grzeczna a ,że fotogeniczna to jasne:) , piękności tak mają:):):)

Basiu, Asia mówiła, że w schronisku zawsze mówią, że książeczkę doślą, ale jej nie dosyłają. Oczywiście poczekamy kilka dni, bo może tym razem będzie inaczej, ale tak, czy siak, odrobaczyć maleńką trzeba :)

Jutro jedziemy całą paczką do kraka, a wracamy we środę lub czwartek. Kupię i podam suni tabletki na robale. Z uwagi na bezpieczeństwo, konieczny jest także zakup szelek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...