Jump to content
Dogomania

Mój piesek potrzebuje pomocy- przetrwały przewód tętniczy Botala


Recommended Posts

Cześć, Jestem ze śląska. Byłem z moim psiakiem na USG serca i została u niego stwierdzona choroba: przetrwały przewód tętniczy Botala. Mój psiak ma 1,5 roku. Miał dwa miesiące gdy wziąłem go ze schroniska Jest to zwyczajny kundelek. Miły, grzeczny, radosny oraz zawsze gotowy do zabawy. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do świata uwielbia ludzi po prostu nigdy nie usiedzi w miejscu taka mała duszyczka towarzystwa. 

Bardzo się boję,ze go stracę,a nie chciałbym tego... Nie stać mnie dać 2000zł za operację po prostu nie mam pieniędzy... :(:(

Czy jest mi ktoś w stanie pomóc? Bardzo proszę....
 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cześć,

To co on ma tzn. chodzi o to w tej chorobie,że przewód tętniczy powinien się zamknąć zaraz po porodzie. Niestety u mojego pieska sie nie zamknął a on ma już 1.5 roku. Jak sobie radzi? Widzę u niego pogorszenie tzn. zaczyna dyszeć, jak wyjdę z nim na spacer to po chwili kładzie się w trawie i tylko obserwuje co się dzieje dookoła niego. 

Nie chcę go stracić bo to naprawdę bardzo fajny piesek i nie da się go nie lubić,ale niestety nie mam na tyle pieniędzy,zeby zrobić mu tą operację.... :(:(:(

U niego jest właśnie szansa spora,że po operacji będzie zdrowy. Jest juz zakwalifikowany do operacji,a niestety brak funduszy...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...