Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

  • 1 month later...

Tinusia... sunia ma już około 14 lat, ale radzi sobie nieźle. Pani bardzo ją kocha i z miłością, ciepłem o niej opowiada. 😊 o tym, że była dzikuską Tinusia nie pamięta. To teraz zupełnie domowa i miejska suczka. 🩷 Pani Edyto, dziękuję!

FB_IMG_1686133477657.jpg.22127c400d481df01cf37f40d5c743e0.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2023 o 16:24, elik napisał:

A wydawało się, że jej życie już nigdy nie będzie psio-normalne.  Bardzo cieszą takie wiadomości.

Jest posłuszna i wpatrzona w Panią, ostatnio czesto chodzi bez smyczy, bo trzyma się nogi Pańci i śpi w łóżku 🙂 Znajomi Pani nie mogą uwierzyć, że to ta sama sunia. Też najmniej dawałam jej szansy na adopcję i normalność, bo na wolności nie dawała do siebie podejść i nie wykazywała zainteresowania człowiekiem. A to taki przytulak:).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2023 o 16:40, Tyśka) napisał:

Jest posłuszna i wpatrzona w Panią, ostatnio czesto chodzi bez smyczy, bo trzyma się nogi Pańci i śpi w łóżku 🙂 Znajomi Pani nie mogą uwierzyć, że to ta sama sunia. Też najmniej dawałam jej szansy na adopcję i normalność, bo na wolności nie dawała do siebie podejść i nie wykazywała zainteresowania człowiekiem. A to taki przytulak:).

Miłość wiele potrafi 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...