Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Dziewczynki kochane,tak ciągle mi w głowie imię dla Liska,a raczej Lisi.Sowa proponowała Liszka,ale u nas tak mówili też na małe gąsienice,więc jakoś nie mam dobrego skojarzenia...Imię Liza brzmi bardzo dostojnie i pasuje chyba bardziej do większej suni...Mnie wpadło do głowy imię Lika-Likusia-Likunia.Może bardziej będzie pasować do naszej dziewczynki?

c9825fd4af49c3cfmed.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Dziewczynki kochane,tak ciągle mi w głowie imię dla Liska,a raczej Lisi.Sowa proponowała Liszka,ale u nas tak mówili też na małe gąsienice,więc jakoś nie mam dobrego skojarzenia...Imię Liza brzmi bardzo dostojnie i pasuje chyba bardziej do większej suni...Mnie wpadło do głowy imię Lika-Likusia-Likunia.Może bardziej będzie pasować do naszej dziewczynki?

c9825fd4af49c3cfmed.jpg

mozę kolejny bazarek imienny;)?

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pomysłu na imię dla Liska ;) Wszystkie propozycje mi się podobają, choć Lika.... chyba faktycznie najbardziej  pasuje ze wszystkich propozycji, które dotychczas padły  - w końcu nasza agentka to trzpiot i wariat, niezłe ziółko ;) Podoba mi się też Liszka, ale skoro macie złe skojarzenia... ;)

Bardzo żałuję, że nie spotkałam Rudego po powrocie. Mam jednak cichą nadzieję, że nie będzie łazęga zwiedzał nowych terenów, jak przyjedzie Jamor - biedny Jamor i tak już ostatnim razem zrobił niezły kilometraż za naszym włóczęgą.

Obiecuję, że zaktualizuję pierwszą stronę wkrótce (z uwzględnieniem wydatków i nowych wpłat), ale muszę wrócić do Wrocławia, bo tam zostawiłam swój laptop. Obecnie na dogo zaglądam ze starego komputera, na którym ciężko się cokolwiek robi - pisanie postu nastręcza mi sporo problemów. Wracam już jutro, więc postaram się wieczorem siąść do tego. Przepraszam, że nie robię tego na bieżąco. Postaram się bardziej sensownie rozpisać rozliczenie, bo nie wiem czy obecne jest czytelne.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam po przerwie świątecznej, a tu takie wspaniałe wieści. Cieszę się bardzo, że dwa psiaki już bezpieczne u Murki. :) a to, że Lisek okazał się dziewczynką, to może i lepiej. :) Ludzie jakoś chętniej sunie adoptują i może szybciej malizna znajdzie dom, tym bardziej, że śliczna jest bardzo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Muszę Wam zdradzić tajemnicę moją,ja się dzisiaj wyjątkowo upiję z radości i to szampanem kupionym na Nowy Rok,a co tam. Powód............................Myślcie!

Anula ale podnosisz poziom adrenaliny. Ja nie wiem dlaczego , w ogóle się nie domyślam niestety. No chyba że Rudy złapany ?

Link to comment
Share on other sites

No to ja podam Wam powód do otwarcia butelki szampana i upicia się !!!

RUDY JEDZIE DO DOMU, DO WIOSNAA !!! A ponieważ to pies wyjątkowy i niezwykle inteligentny jedzie do domu mercedesem ! Widocznie Rudzik czekał na to auto bo inne nie zasługiwały na jego obecność w nich.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ludzi (którzy chcą pozostać anonimowi ) z różnych stron Polski, Rudy mógł dzisiaj opuścić to okropne miejsce, które dotychczas było jego domem. Przez trzy dni Rudy dał nam nieźle popalić. Tak jak pisałam to niezwykle inteligentny pies. Wystarczyło przestawienie kilku palet z miejsca gdzie sypiał i Rudy już tam nie wracał. WiosnaA była kłębkiem nerwów ale to Ona nadzorowała całą akcję i spisała się znakomicie ! Chcę Wam też powiedzieć, że przez te trzy dni nic nie zostało nam oszczędzone: mróz, śnieg, zimno, ślisko,bieganie w nocy za Rudym, który doskonale wiedział, że go śledzimy i robił sobie dłuuugie wycieczki oraz dziwne zbiegi okoliczności i spotkania z ludźmi z którymi akurat wtedy nie chcielibyśmy się spotkać ( przypadkowe spotkanie z Karmicielką o mały włos nie doprowadziło do klapy całej akcji ).

Anula - upijamy się razem !!! Naprawdę jest powód ku temu !!!

Ps. Wiadomość z podróży Rudzika: jest bardzo grzeczny ! No nie dziwię mu się, obok niego siedzi przecież WiosnaA, która zakochała się w jego oczach !

 

 

  • Upvote 11
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, elficzkowa napisał:

No to ja podam Wam powód do otwarcia butelki szampana i upicia się !!!

RUDY JEDZIE DO DOMU, DO WIOSNAA !!! A ponieważ to pies wyjątkowy i niezwykle inteligentny jedzie do domu mercedesem ! Widocznie Rudzik czekał na to auto bo inne nie zasługiwały na jego obecność w nich.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ludzi (którzy chcą pozostać anonimowi ) z różnych stron Polski, Rudy mógł dzisiaj opuścić to okropne miejsce, które dotychczas było jego domem. Przez trzy dni Rudy dał nam nieźle popalić. Tak jak pisałam to niezwykle inteligentny pies. Wystarczyło przestawienie kilku palet z miejsca gdzie sypiał i Rudy już tam nie wracał. WiosnaA była kłębkiem nerwów ale to Ona nadzorowała całą akcję i spisała się znakomicie ! Chcę Wam też powiedzieć, że przez te trzy dni nic nie zostało nam oszczędzone: mróz, śnieg, zimno, ślisko,bieganie w nocy za Rudym, który doskonale wiedział, że go śledzimy i robił sobie dłuuugie wycieczki oraz dziwne zbiegi okoliczności i spotkania z ludźmi z którymi akurat wtedy nie chcielibyśmy się spotkać ( przypadkowe spotkanie z Karmicielką o mały włos nie doprowadziło do klapy całej akcji ).

Anula - upijamy się razem !!! Naprawdę jest powód ku temu !!!

Ps. Wiadomość z podróży Rudzika: jest bardzo grzeczny ! No nie dziwię mu się, obok niego siedzi przecież WiosnaA, która zakochała się w jego oczach !

 

 

Jesteście boskie !!!!!

Ja wprawdzie nie brałam udziału czynnego na tym wątku ale podczytywałam i trzymałam kciuki, dlatego na tę okoliczność to i ja wypiję lampkę wina, bo chyba szampana nie mam na stanie :).

Link to comment
Share on other sites

No to już jest zdradzony powód do otwarcia szampana.Ja otwieram po 20 po nakarmieniu psiaczków aby przypadkiem po zaaplikowaniu sobie szampana nie zapomniało mi się.Naprawdę jest co oblewać,świętować.Wzniosę toast za Wszystkich,którzy tyle pracy,wysiłku umysłowego,fizycznego włożyli aby jedno istnienie uratować,oczywiście nic nie ujmując Tince i Liskowi/Likuni.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jak ja Was.... ach! Wywołałyście u mnie morze łez. Bardzo szkoda, że musiałam się rozchorować i nie poznałam tak Cudownej Osoby, jaką jest WiosnaA i na nic się zdałam.... ale ryczę... to niesamowite, że ktoś zainteresował się jakimiś dzikunami z Tomaszowa... Jesteście wspaniałymi Ludźmi... nawet nie wiem, jak się Wam odwdzięczyć. Po prostu odjęło mi mowę - a rzadko mam tak, że nie wiem, co powiedzieć... Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Momentalnie wyzdrowiałam!

RUDY! Ty wiedziałeś na kogo czekasz :) Cwaniaczek :) WiosnaA musiała osobiście po Ciebie przyjechać, taki z Ciebie celebryta i królewicz! :)


ACH! Dziewczyny! Moja wdzięczność jest nie do opisania! Jestem dzisiaj najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi!

PS: Ale i tak nie wybaczę, że nic nie mówiłyście! Chociaż zaprosiłabym na ciastko, herbatę, cokolwiek! Przecież od dzikusów mieszkam jakieś 15min szybkiego marszu. Tzn... mieszkałam! Bo dzikusów już nie ma! NIE MA! Jezu, jak to brzmi! Nie wierzę!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...