Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

10 godzin temu, Murka napisał:

A ja dzisiaj widziałam Likę z piłeczką:) jak mi się uda to złapię to aparatem.

To znowu jakiś kroczek do przodu :) Może ma na nią dobry wpływ szczeniaczek,który zapewne bawi się wszystkim i Likunia uczy się od niego...?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2017 o 10:05, Bogusik napisał:

To znowu jakiś kroczek do przodu :) Może ma na nią dobry wpływ szczeniaczek,który zapewne bawi się wszystkim i Likunia uczy się od niego...?

Dokładnie. Teraz jest tak, że Lika od razu idzie sprawdzać co tam Kira (szczeniak) nosi w pyszczku:) Mają świetną zabawę w przeciąganie się. Co więcej: Lika interesuje się do razu jak jakąś zabawkę rzucam w jej stronę.

Tinka woli plackiem opalać się w słońcu (też cudny widok:) ).

Parę fotek z dzisiaj:

fe9f653caccb6160gen.jpg

336a240385c4403egen.jpg

c083d7981c50bb4bgen.jpg

1e51e74ed23ecab1gen.jpg

b1a90f36a27159d9gen.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

A tu Lika z trofeum (jakąś rękawiczkę wynalazły wraz Kirą i bawiły się z nią w przeciąganie, wygrała Lika i trochę się też bawiła nią sama):

e99b80c525d95fbegen.jpg

 

I rozliczenie za lipiec:

-558 zł hotelowanie 1-31.07

-8 zł Fiprex

-10 zł odrobaczenie

Razem: -576 zł (Lika -288 zł i Tinka -288 zł).

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Murka napisał:

A tu Lika z trofeum (jakąś rękawiczkę wynalazły wraz Kirą i bawiły się z nią w przeciąganie, wygrała Lika i trochę się też bawiła nią sama):

e99b80c525d95fbegen.jpg

 

I rozliczenie za lipiec:

-558 zł hotelowanie 1-31.07

-8 zł Fiprex

-10 zł odrobaczenie

Razem: -576 zł (Lika -288 zł i Tinka -288 zł).

Przelew za Tinusię poleciał ale jest pewien problem. Zamiast wpisać hotelowanie Tinusi wpisałam hotelowanie Liki za lipiec. Czy mam to jakoś poprawić, czy może zostać ?Przepraszam za zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elficzkowa napisał:

Przelew za Tinusię poleciał ale jest pewien problem. Zamiast wpisać hotelowanie Tinusi wpisałam hotelowanie Liki za lipiec. Czy mam to jakoś poprawić, czy może zostać ?Przepraszam za zamieszanie.

Dla mnie problemu nie ma, już oba przelewy dotarły:)

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiła się do mnie pani z Chorzowa zainteresowana adopcją Liki. Miała wcześniej przez 9 lat rottweilera i długo jej zeszło zanim doszła do siebie po jego utracie. Teraz szuka małego pieska. Pani z doświadczeniem i bardzo wyrozumiale podeszła do tego co jej o Lice opowiedziałam. Poprosiła o przesłanie jej więcej zdjęć suni i filmików, co właśnie zrobiłam. Ustaliłyśmy, że jak Pani podejmie ostateczną decyzję to da mi znać i będziemy wszystko dogrywać (wizyta, ew. transport).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...