Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

4 godziny temu, Anula napisał:

Potwierdzam,post rozliczeniowy uzupełniony.Dziekuję.

Dzisiaj wpłynęły ostatnie wpłaty za fanty z kolejnego bazarku więc go już rozliczyłam i dla Likuni będzie 253,88zł :) Potwierdź Anulko na obu wątkach :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/338669-zakończony-rozliczamtorebkiapaszki-i-inne-drobiazgizapraszam-do-220317/?page=4

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Bogusik napisał:

Dzisiaj wpłynęły ostatnie wpłaty za fanty z kolejnego bazarku więc go już rozliczyłam i dla Likuni będzie 253,88zł :) Potwierdź Anulko na obu wątkach :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/338669-zakończony-rozliczamtorebkiapaszki-i-inne-drobiazgizapraszam-do-220317/?page=4

Dziękuję.Już wpisane w post rozliczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Tinka się już pięknie przyzwyczaiła do wychodzenia na ogród bez smyczy i powrotu do domu:)

A Likę ostatnio czesałam, bo na ogonku jakieś zlepki miała - w pierwszym momencie chciała mi zjeść rękę, ale powoli, powoli się przyzwyczaiła. Ma fajną sierść, łatwą do pielęgnacji. Wszystko się udało rozczesać i wyczesać.

7459f9a0cfab0f1dgen.jpg

1c881f3400b4c4e1gen.jpg

6618064dca1d7ba1gen.jpg

656cf35631bbb210gen.jpg

4295d40929743171gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale sunelki cuuudowne. A Tinusia jest po prostu zjawiskowa! bardzo mi się podoba. Tak zgrabnie wyszła na tej ostatniej sesji:)

Dziewczyny przepraszam Was, że nie jestem z wątkiem nie na bieżąco i ciągle dopytuje, ale na jakie miasta Tina i Lika mają olx? czy wyróżnicie im te ogłoszenia?

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

Ale sunelki cuuudowne. A Tinusia jest po prostu zjawiskowa! bardzo mi się podoba. Tak zgrabnie wyszła na tej ostatniej sesji:)

Dziewczyny przepraszam Was, że nie jestem z wątkiem nie na bieżąco i ciągle dopytuje, ale na jakie miasta Tina i Lika mają olx? czy wyróżnicie im te ogłoszenia?

 

Olx które zrobiła Anula jest obecnie na Warszawę i ciągle wyróżniane.Tyś zrobiła na Kraków ale nie wiem czy wyróżnione...

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Bogusik napisał:

Olx które zrobiła Anula jest obecnie na Warszawę i ciągle wyróżniane.Tyś zrobiła na Kraków ale nie wiem czy wyróżnione...

Tak jest na Warszawę.Wcześniej było na Lublin,Kraków.

Nadeszła wpłata od Istar19.Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Spróbujcie napisać inny tekst i zrobić jeszcze olx na Lublin (tzn. ja nawet mogę na swoim koncie wstawić, byle teksty były inne, zdjęcia już dobiore).

Wbrew pozorom z Lublina JEST odzew na ogłoszenia:) Trzymam kciuki za pannice bo sa przepiękne, zjawiskowe!

Link to comment
Share on other sites

Jestem zakochana w suniach! Dziwię się, że tak długo czekają na dom :(

Dziewczynki miały wcześniejsze ogłoszenia na Lublin.
Teraz, jak im robiłam to zrobiłam na Kraków. Wyróżnienie było, ale się już skończyło.

Przepraszam, że ja tak z doskoku ostatnio, ale praktyki na drugim końcu Wrocka,  a ja mieszkam na skrajnym drugim końcu Wrocka, do tego uczelnia i nie wyrabiam... :( Dzisiaj wsiadam w autobus i będę w domu - i mam nadzieję, że obrobię się z tym, co obiecałam (z ogłoszeniami np Promyczka) jeszcze przed świętami.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za życzenia, również składam szczere, choć mocno spóźnione życzenia.

Moi Drodzy, Mikusia z rowu zostaje w DT na stałe.


Zgodnie z decyzją shoto, część pieniążków suni trafia dla naszych dzikusek.
Lika i Tinusia dostają po równo 127, 43zł.
Shoto wysyła pieniążki bezpośrednio na konto Murki, czyli 254,86zł ląduje na konto Murkowe.

Bardzo proszę o potwierdzenie, gdy pieniążki dojdą.
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2017 o 14:57, kiyoshi napisał:

Spróbujcie napisać inny tekst i zrobić jeszcze olx na Lublin (tzn. ja nawet mogę na swoim koncie wstawić, byle teksty były inne, zdjęcia już dobiore).

Wbrew pozorom z Lublina JEST odzew na ogłoszenia:) Trzymam kciuki za pannice bo sa przepiękne, zjawiskowe!

Ja nie napiszę tekstu,ledwo skleciłam ten co jest.Nie jestem w tym temacie dobra.

Dnia 18.04.2017 o 14:09, Tyś(ka) napisał:


Zgodnie z decyzją shoto, część pieniążków suni trafia dla naszych dzikusek.
Lika i Tinusia dostają po równo 127, 43zł.
Shoto wysyła pieniążki bezpośrednio na konto Murki, czyli 254,86zł ląduje na konto Murkowe.

Bardzo proszę o potwierdzenie, gdy pieniążki dojdą.
 

Bardzo dziękuję w imieniu Likuni za ogromną pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2017 o 14:09, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za życzenia, również składam szczere, choć mocno spóźnione życzenia.

Moi Drodzy, Mikusia z rowu zostaje w DT na stałe.


Zgodnie z decyzją shoto, część pieniążków suni trafia dla naszych dzikusek.
Lika i Tinusia dostają po równo 127, 43zł.
Shoto wysyła pieniążki bezpośrednio na konto Murki, czyli 254,86zł ląduje na konto Murkowe.

Bardzo proszę o potwierdzenie, gdy pieniążki dojdą.
 

 

Otrzymałam 255 zł :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś tel. w sprawie Tinki (pani pytała czy dodzwoniła się do p.Justyny:) ), ale chyba pani zrezygnuje, bo myślała, że sunia jest w Katowicach. Zależy jej na wspólnym spacerze z Tinką i jej adoptowaną suczką staruszką - żeby się dogadały.

Link to comment
Share on other sites

A zauważyliście, że Tinka siedzi i... tylne łapki trzyma w górze?? i jeszcze na kępce trawki, nie na kamyczkach. Taka z niej delikatna damulka:)

 

Rozliczenie za kwiecień:

Stan konta na 31 marzec wynosił -558 zł

Wpłaty:

+279 zł Anula

+279 zł elficzkowa

+255 zł Tyśka

Razem: +255 zł

 

Koszty na kwiecień:

-540 zł hotelowanie 1-30.04

-10 zł odrobaczenie

-8 zł Fiprex

Razem: -558 zł

 

+255 zł - 558 zł = -303 zł

Stan konta na 30 kwiecień wynosi -303 zł (Tinka -151,50 zł Lika -151,50 zł)

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na konto Tinusi;

kiyoshi - deklaracja na V - 20 zł

Anula i Bogusik - deklaracja na maj - 20 zł

siostra elficzkowej - deklaracja na maj - 20 zł

elficzkowa - deklaracja na maj - 15 zł

Ana10 - deklaracja na maj - 20 zł

Na konto Hoteliku u Murki poleciała przelew - 151,50 zł - za hotelik dla Tinusi.

Znalezione obrazy dla zapytania róża bez tła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...