Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

30 minut temu, elik napisał:

Czyżby podejrzenie, że sunia może tam mieć schronienie ?

Może tak być, mogła tam przebiedować te deszczowe dni. Tylko co Ona jadła i co je ? Posesje poogradzane, gospodarstw nie ma.Pustynia. Tyle że miałaby dostęp do wody.

W mieście są  dużo większe możliwości by coś znaleźć, zwłaszcza że tam po centrum snują się wczasowicze. A to pizza niedojedzona, rozsypane frytki...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, togaa napisał:

Może tak być, mogła tam przebiedować te deszczowe dni. Tylko co Ona jadła i co je ? Posesje poogradzane, gospodarstw nie ma.Pustynia. Tyle że miałaby dostęp do wody.

W mieście są  dużo większe możliwości by coś znaleźć, zwłaszcza że tam po centrum snują się wczasowicze. A to pizza niedojedzona, rozsypane frytki...

Tak, ale to wiemy my, a niie wiadomo jak kombinuje Linia. Może dla niej ważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa niż pełny brzuszek :(

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, togaa napisał:

Nowa, łatwa w obsłudze klatka z pewnością się przyda.

 

Irenka w pobliskim kolejnym niby  jarze , w gęstwinie, pomiędzy dwoma polami a dość blisko cmentarza, odkryła na drzewie prymitywną ambonę a obok niziutkie blaszane zadaszenie na palikach. Może do karmienia np.bażantów zimą? Był tam wygnieciony w liściach niewielki dołek.

Jak dostanę zdjęcie, zaraz wstawię.

 

 

 

Basiu, klatka będzie i tak jak piszesz na pewno przyda się i teraz i w razie potrzeby w późniejszym czasie do łapania innych zwierzaczków w obrębie terenu.

Tak myślę o tym wymoszczonym dołku...Może spróbować położyć w pobliżu jakiegoś żwacza dla psów?Czy była by taka możliwość? Nie piszę celowo o jakimś gotowanym kurczaku bo to mogą równie dobrze rozdziobać ptaki, ale o czymś właśnie twardym.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Bogusik napisał:

Tak myślę o tym wymoszczonym dołku...Może spróbować położyć w pobliżu jakiegoś żwacza dla psów?Czy była by taka możliwość? Nie piszę celowo o jakimś gotowanym kurczaku bo to mogą równie dobrze rozdziobać ptaki, ale o czymś właśnie twardym.

To jest pomysł. Żwacz, ucho świńskie..

To ta kryjówka. Dołka nie widać na zdjęciu, ale zapewniam że jest w kąciku.

20171015_120340.jpg.c3822580de3351f83e3fcde2507892ff.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Z cytowaniem tak wielu postów nie poradzę,ale napiszę chociaż ogólnie do Wszystkich.


Powiem szczerze,że jestem ogromnie wzruszona.

Kolejny raz przychodzicie z Wielką pomocą do tego Malucha wspierając dobrą radą,słowem, a dziś bazarkami i ogromnymi wpłatami na klatkę.

Jak wielu osobom los tego niepozornego, wciąż dzikawego pieska leży na sercu.
Szkoda jest psiaka, szkoda tyle włożonej pracy Murki,ale stało się.. i choć ciężko tu będzie Likę odłowić, to próbować będziemy na ile sił starczy, przede wszystkim tym ,którzy działają tam na miejscu.
Wszystkim Wam z całego serca Dziękuję za to Ogromne wsparcie!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Deklaracje na zakup klatki - łapki

15 % z bazarku  -  elik

jakaś kwota -  Margo3011wpłaci na konto WiosnaA

   20,00 zł  -  Tianku    wpłacone 16.10.

   20,00 zł  -  Sowa    wpłacone 16.10.

część kwoty z bazarku  -  Poker

  100,00 zł  -  Bogusik   wpłacone 16.10.

    50,00 zł  -  MikAga i Mikusia    wpłacone 16.10.

  150,00 zł  -  Anula z konta uciekinierki Likuni :)  wpłacone 16.10.

20 % kwoty z bazarku  -  Anula

   500,00 zł  -  WiosnaA ze skarbonki Moriska

    20,00 zł  -  elficzkowa   wpłacone 16.10.

  150,00 zł  -  Pani Agnieszka    wpłacone na konto WiosnaA

   20,00 zł  -  Nesiowata   wpłacone 17.10.

15 % z bazarku  -  Alaskan malamute i Tola

   20,00 zł  -  Mysza2

   30,00 zł  -  bakusiowa

   30,00 zł  iwstar58  wpłacone 17.10.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

  1.110,00 zł  +  5 razy jakieś kwoty

Wpłaty:

150,00 zł  -  Anula  -  16.10.

100,00 zł  -  Bogusik  -  16.10.

  20,00 zł  -  elficzkowa  -  16.10.

  20,00 zł  -  sowa  -  16.10.

  50,00 zł  -  MikAga i Mikuśka  -  16.10.

  20,00 zł  -  Tianku  -  16.10.

  20,00 zł  -  Niesiowata  -  17.10.

  30,00 zł  -  iwstar58  -  17.10.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

  410,00 zł

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Olena84 napisał:

Spróbujcie pożyczyć klatkę od Tropu - nam pożyczyli na pare dni za darmo

Olenko,na parę dni specjalnie nas nie urządza,..z Liką zapowiada się dłuższa "zabawa" w polowanie...a przy tym i Ustroń daleko.

Odpuściłam dziś dzwonienie do Domku...daliby znać gdyby ważne info się pojawiło.

 

Przy tej kryjówce przydałaby się kamera,w typie tej ,...może ktoś miałby pożyczyć?

http://allegro.pl/fotopulapka-gsm-kamera-lesna-hd-ir-2g-menu-pl-300m-i6907776296.html

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, WiosnaA napisał:

Olenko,na parę dni specjalnie nas nie urządza,..z Liką zapowiada się dłuższa "zabawa" w polowanie...a przy tym i Ustroń daleko.

Odpuściłam dziś dzwonienie do Domku...daliby znać gdyby ważne info się pojawiło.

 

Przy tej kryjówce przydałaby się kamera,w typie tej ,...może ktoś miałby pożyczyć?

http://allegro.pl/fotopulapka-gsm-kamera-lesna-hd-ir-2g-menu-pl-300m-i6907776296.html

 

strasznie mi przykro że to tak długo trwa:(

Link to comment
Share on other sites

Togaa dziś znów pojechała do Ustronia....ehh, te kilometry,które musi pokonać za każdym razem, a często i korki...
Wzięła twarde psie smaki i bliżej chce obadać tę kryjówkę.Może to głupie,ale powiedziałam żeby też wzięła rolkę klejącą i spróbowała w tym dołku sprawdzić,czy sierść jakaś będzie.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, WiosnaA napisał:

Togaa dziś znów pojechała do Ustronia....ehh, te kilometry,które musi pokonać za każdym razem, a często i korki...
Wzięła twarde psie smaki i bliżej chce obadać tę kryjówkę.Może to głupie,ale powiedziałam żeby też wzięła rolkę klejącą i spróbowała w tym dołku sprawdzić,czy sierść jakaś będzie.

 

Morze wdzięczności dla naszej togusi przesyłam.A taśma klejąca to też bardzo dobry pomysł.

Kamera super tylko kto ją posiada?

Link to comment
Share on other sites

Elu, proszę podeślij konto. 3 dyszki poleci na klatkę. Niech tylko ta psina da się złapać.. też martwię się o nią, ale mam nadzieję i wierzę w szczęśliwy finał. Przy takiej determinacji ludzi poszukujących Likę, nie może być inaczej. Szacun dla Was...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...