Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Lika ma troszeczkę pieniążków jak będą potrzebne to proszę zgłaszać.Może na puszki,czy na inne potrzeby związane z poszukiwaniem Likuni.

Dobrze,że chociaż jest namierzona.Jest szansa,że ją się złapie.

Wszystkim,którzy uczestniczą w poszukiwaniach Liki z całego serca dziękuję.Słowa nie oddają wdzięczności za to co robicie.

Link to comment
Share on other sites

Każde powiadomienie o nowym poście w tym wątku,to szybsze uderzenia mojego serca. Za każdym razem mam nadzieję, że Likunia dała się wreszcie złapać.  Niestety, ale nie tracę nadziei, że za którymś razem tak właśnie będzie !

Jestem pełna uznania dla osób poszukujących suni. Pozdrawiam Was i ślę dobre fluidy.

Likuniu, nie uciekaj ! Wszyscy chcą ci pomóc !

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilką z togaa.Jadą z p.Ireną szukać Liki. Mają z sobą zapas puszek i pojemniczków,żeby rozstawić karmę. Lika była dziś rano widziana. Teren do łapania jest trudny , bo nie ma ogrodzeń na  posesjach.

Trzymajcie kciuki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, WiosnaA napisał:

Lika dostała kość,..siedzi i je przy strumyku...nie ma jak jej złapać....P.Maria w pracy,Pan dziś nie może się zwolnić..Pani ubłagała wolne i powiedziałam by wzięła taxi...jedzie już..

 

Likuniu czekaj, nie oddalaj się

Czy jest szansa, że Likunia sama przyjdzie do Pani Marii ?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, WiosnaA napisał:

Elik,jest szansa...klatki dzis nie mamy...jedyna szansa jaka mi przyszła do głowy to zwabienie na posesję i później tam  do domu....togaa ze znajomymi i P.Maria na miejscu..robią co mogą....Kciuki MEga potrzebne!

I|Od 3 dni nic innego nie robię.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Lepiej ,żeby sama nie szła do domu , bo musi pokonać szosę na Katowice.

Chodziło mi o to, czy podejdzie do kogoś tam na miejscu. Miałam na myśli panią, która ją adoptowała, tą, która ma przyjechać taksówką.

2 minuty temu, WiosnaA napisał:

Elik,jest szansa...klatki dzis nie mamy...jedyna szansa jaka mi przyszła do głowy to zwabienie na posesję i później tam  do domu....togaa ze znajomymi i P.Maria na miejscu..robią co mogą....Kciuki MEga potrzebne!

Trzymam kciuki i żeby opiekunka zdążyła przyjechać zanim Likunia zje kostkę i sobie pójdzie

Link to comment
Share on other sites

U nas wczoraj wieczorem przeszła trąba powietrzna,drzewa połamane,znaki drogowe fruwały w powietrzu.Pojemnik na odpady znalazłam na drugim końcu ulicy a był wypełniony,na szczęście chałupa cała.Masakra.Oby tam tak nie było.

Może Lika jednak przypomni głos sobie P.Marii i przyjdzie do niej jak nie to trzeba będzie coś innego wymyślać.

Link to comment
Share on other sites

Niestety...

Wcześniejsze życie nauczyło Likę ostrożności i  dała w nogi, być może słysząc ludzkie kroki.Opiekunka nie widziała Liki i nawoływania nie pomogły.

Jedyna nadzieja teraz ,że będzie wracać w to samo miejsce przy posesji i złapie się w klatkę.

Wcześniej wspomniałam o Osobie,która nam jeszcze pomoże,która przerabiała łapanie dzikuska.Jest to Pani Agnieszka od Fifi ,z którą kilka ucieczek mieli" przerabianych" i w końcu P.Agnieszka dała Fifi u siebie DS. Skromnie mówi,że doświadczenia nie ma,ale ja wiem,że zaangażowanie w łapanie dawnej dzikuski -Fifi ,( inne łapanie niż psa normalnego),na pewno  P.Agnieszkę wiele nauczyło i będzie nam bardzo pomocne.

Przy każdej rozmowie w natłoku spraw zapominałam zapytać o zgodę,czy mogę to napisać..ale już wiem,że mogę.

P.Agnieszka załatwiła duża klatkę i dogrywa transport na jutro.

Togaa z p.Irenką łazi po haszczach,p.Maria również -w pantofelkach,bo wyrwana z pracy...przemoczeni do suchej nitki.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...