Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

5 godzin temu, WiosnaA napisał:

 

 

Boże....znów źle dodałam.....na szczęście na swoją niekorzyść.
Dostałam na pw.wiadomość,że ja się pomyliłam i Anulka chyba też...Dzięki Ci Kochana Ciociu za czuwanie!..zawsze proszę sprawdzajcie!
Przenigdy już nie podejmę się finansów w takim "młynie" i stresie.
Niech to się już zakończy...

 

Anulko, za dwa tygodnie opłacone powinnam otrzymać zwrot na sumę 172,20zł....( 2 x 86,10zł )
 (gazeta z dn 5.01.18  i  12.01.18)

Ty mi przysłałaś 238,30zł..zwróciłam Tobie 66,10zł

Jesteśmy  Tobą na 0 w rozliczeniu.


W tym tygodniu wstrzymałam się z kupowaniem ogłoszenia.

 

Potwierdzam 66,10zł jest na koncie Liki.

Gdyby były potrzebne pieniążki bardzo proszę zgłaszaj,ja zaraz przeleję.A w rozliczenia(wydatki) nie wnikam,nie przeliczam bo się gubię.

NOWY POST ROZLICZENIOWY LIKI - 13.11.17

 

Wpłaty:

 

1.WiosnaA - wpł.13.11.17 - 1111,40zł

2.Bazarek Bogusik - wpł.16.11.17 - 376,40ZŁ

http://www.dogomania.com/forum/topic/340354-rozliczam-domowy-misz-masz-zapraszam-do-081117/?page=6

3.Bazarek Jo37- wpł.28.11.17 - 67,00zł

4.Bazarek - Martica&Aischa na poszukiwania Liki - wpł.14.12.17 - 157,50zł

5.WiosnaA - zwrot -  wpł.18.01.18 - 66,10zł

 

Wydatki:

1.WiosnaA - wpł.30.11.17 - 48,05zł-ogłoszenia

2.WiosnaA - wpł.19.12.17 - 258,30zł-ogłoszenia str.153

3.WiosnaA-wpł.19.12.17 - 36,90zł-ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim str.153

4.WiosnaA-wpł.09.01.18 - 238,30zł-ogłoszenia str.156

 

Stan konta:

Wpłaty: + 1778,40zł - wydatki: - 581,55zł = 18.01.18; + 1196,85zł

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Bogusik napisał:

Mocno juz trzymam kciuki a jutro jeszcze mocniej! U nas dzisiaj był okropny huragan i idzie lub już jest w Polsce :( Zawsze coś jest pod górę....

Jamor dziś na noc ma jechać...pewnie da znać jak dotrze i co tam się dzieje.

Może na jutro ucichnie,..bo jak będzie taki huragan jak my byliśmy z Morisem,to Lika nosa nie wystawi.

Link to comment
Share on other sites

Uxmal, jeśli wierzysz, że któryś kościół pomoże to się łudzisz. Kościół nie szanuje zwierząt bo Pan Bóg je stworzxył, żeby ludzie mogli ich używac, tak powiedział jeden ksiądz, ktorego poproszono o pomoc w walce ze znęcającymi się nad psami. Używać to wg niego robić co się chce, także torturować. Straciłam serce do czarnych.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, dwbem napisał:

Uxmal, jeśli wierzysz, że któryś kościół pomoże to się łudzisz. Kościół nie szanuje zwierząt bo Pan Bóg je stworzxył, żeby ludzie mogli ich używac, tak powiedział jeden ksiądz

Słusznie zauważyłaś, że tak powiedział jeden ksiądz.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Bardzo mi przykro, że spotkałaś księdza, który taką opinię wystawił Kościołowi, ale pamiętaj, że raz - Kościół to nie tylko księża (którzy też są ludźmi i mają prawo do błądzenia), ale również wierni. A ten ksiądz wyraźnie błądzi... Dwa - że to, co mówi jeden ksiądz to tylko OPINIA, a nie oficjalne nauczanie Kościoła (a w oficjalnym nauczaniu jest o poszanowaniu zwierząt). 
Znam mnóstwo księży, którzy szanują zwierzęta, żyję w przyjaźni z kilkoma i ci nie tylko szanują, ale pomagają zwierzętom i nawołują do poszanowania - własnie dlatego, że zwierzęta są stworzeniami Boskimi. Proboszcz mojej parafii ma miseczki wystawione dla bezdomniaków, a ja jak mu przytargałam psiaka z lasu, to pozwolił mu zostać na parę dni, aż czegoś nie znajdę...
Ksiądz też jest człowiekiem i też tutaj (niestety) zdarzają się ludzie, których ciężko szanować. Jednak wszędzie są ludzie i ludzie.

Przepraszam za OT, ale nie mogę przejść obojętnie wobec takich słów, które dotykają i mnie. Bardzo nie lubię generalizowania.


Likusiu, kochanie, daj się złapać Jamorowi :(

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, dwbem napisał:

Uxmal, jeśli wierzysz, że któryś kościół pomoże to się łudzisz. Kościół nie szanuje zwierząt bo Pan Bóg je stworzxył, żeby ludzie mogli ich używac, tak powiedział jeden ksiądz, ktorego poproszono o pomoc w walce ze znęcającymi się nad psami. Używać to wg niego robić co się chce, także torturować. Straciłam serce do czarnych.

Nigdy niczego nie uogólniaj. To, że jeden ksiądz nie ma serca dla zwierząt, wcale nie znaczy, że wszyscy.

Nawet na naszym portalu jest duchowny, który pomaga zwierzakom. Tak mówiąc wyrządzasz krzywdę wielu dobrym księżom.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tysiu, pozwolę sobie Cię powiększyć, bo w pełni popieram Twoją wypowiedź

Cytat

Słusznie zauważyłaś, że tak powiedział jeden ksiądz.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Bardzo mi przykro, że spotkałaś księdza, który taką opinię wystawił Kościołowi, ale pamiętaj, że raz - Kościół to nie tylko księża (którzy też są ludźmi i mają prawo do błądzenia), ale również wierni. A ten ksiądz wyraźnie błądzi... Dwa - że to, co mówi jeden ksiądz to tylko OPINIA, a nie oficjalne nauczanie Kościoła (a w oficjalnym nauczaniu jest o poszanowaniu zwierząt). 
Znam mnóstwo księży, którzy szanują zwierzęta, żyję w przyjaźni z kilkoma i ci nie tylko szanują, ale pomagają zwierzętom i nawołują do poszanowania - własnie dlatego, że zwierzęta są stworzeniami Boskimi. Proboszcz mojej parafii ma miseczki wystawione dla bezdomniaków, a ja jak mu przytargałam psiaka z lasu, to pozwolił mu zostać na parę dni, aż czegoś nie znajdę...
Ksiądz też jest człowiekiem i też tutaj (niestety) zdarzają się ludzie, których ciężko szanować. Jednak wszędzie są ludzie i ludzie.
Przepraszam za OT, ale nie mogę przejść obojętnie wobec takich słów, które dotykają i mnie. Bardzo nie lubię generalizowania.

 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam tutaj codziennie, czekam jak wszyscy na dobre wiadomości, a teraz  zaciskam kciuki jeszcze mocniej za jutrzejszy dzień, oby wszystkie dobre siły sprzyjały jamorowi i udało się złapać Likunię!

Likusiu - obyś kolejną noc spędziła w swoim domu!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dwbem napisał:

Uxmal, jeśli wierzysz, że któryś kościół pomoże to się łudzisz. Kościół nie szanuje zwierząt bo Pan Bóg je stworzxył, żeby ludzie mogli ich używac, tak powiedział jeden ksiądz, ktorego poproszono o pomoc w walce ze znęcającymi się nad psami. Używać to wg niego robić co się chce, także torturować. Straciłam serce do czarnych.

Wysłałabym i nawet do samego diabła z nadzieją że wywiesi ogłoszenia. Najważniejsza jest Lika i to żeby było dużo ogłoszeń. Cel uświęca środki.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Mocno juz trzymam kciuki a jutro jeszcze mocniej! U nas dzisiaj był okropny huragan i idzie lub już jest w Polsce :( Zawsze coś jest pod górę....

U nas już dość mocno wieje i pada deszcz.Najgorzej ma być w nocy.A Miki nie ma mowy aby wyszedł z domu.Wyniosłam na trawę to ani sekundy nie był.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...