Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Na razie wysłałam do:

1. Kościół Adwentystów Dnia Siódmego Zbór w Wiśle  ul. Spacerowa 9, 43-460 Wisła - wysłana wiadomość z formularza na stronie, niestety nie znalazłam e-maila.

2.  Klasztor Ojców Pasjonistów, Parafia i kościół p.w. Świętego Pawła od Krzyża, ul. Zielona 4, 43-460  Wisła, Nowa Osada

3. Kościół Zielonoświątkowy, Wyzwolenia 21, 43-460 Wisła - wysłana wiadomość z formularza na stronie, niestety nie znalazłam e-maila.

4. Zbór Stanowczych Chrześcijan, Malinczanów 4A, 43-460 Wisła  wysłana wiadomość z formularza na stronie, niestety nie znalazłam e-maila.

5. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wisle Malince, ul. Cieńkowska 5 43-460 Wisła- wysłana wiadomość z formularza na stronie, niestety nie znalazłam e-maila.

6. Parafia ewangelicko - augsburska, Jodłowa 8A, 43-460 Wisła

  Zostały jeszcze 4 miejsca parafie z okolic Wisła Głębce.

 

Link to comment
Share on other sites

1. Kościół Ewangelicko - Augsburski, Spokojna 4, 43-460 Wisła - wysłany wczoraj (mają ten sam adres mailowy)

2. Rzymskokatolicka Parafia Znalezienia Krzyża Świętego, Kopydło 103a | 43-460 | Wisła

3. Parafia ewangelicko - augsburska, Kopydło 66, 43-460 Wisła

4. Kościół Zielonoświątkowy Zbór SYLOE, 43-460 Wisła – Czarne, ul. Biała Wisełka 22a

i to wszystko co znalazłam.

Razem 14 parafii powiadomionych. Czy coś zrobią nie wiadomo :(

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, uxmal napisał:

Dostałam informację, że plakat o Lice będzie umieszczony  na tablicy ogłoszeń w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego.:)

Wspaniale :)
Dziękuję za pomoc uxmal!

A jakieś drużyny harcerskie, związek strzelecki działają w okolicy? Tacy ludzie głównie spędzają czas w lesie (wiem po sobie), wiedzą co nieco też o tropieniu i może gdzieś widzieli psiaka. Starsi  zwłaszcza (w harcerstwie to drużyna wędrownicza) mogliby pomóc w namierzeniu suni. Tylko tutaj najlepiej uderzać do liderów, czyli drużynowych, aby dzieciaki na własną rękę nie łapały psiaka. Oplatakować okolicę może też by pomogli... albo poroznosić ulotki do domów?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniale :)
Dziękuję za pomoc uxmal!

A jakieś drużyny harcerskie, związek strzelecki działają w okolicy? Tacy ludzie głównie spędzają czas w lesie (wiem po sobie), wiedzą co nieco też o tropieniu i może gdzieś widzieli psiaka. Starsi  zwłaszcza (w harcerstwie to drużyna wędrownicza) mogliby pomóc w namierzeniu suni. Tylko tutaj najlepiej uderzać do liderów, czyli drużynowych, aby dzieciaki na własną rękę nie łapały psiaka. Oplatakować okolicę może też by pomogli... albo poroznosić ulotki do domów?

Wisła należy do Hufca ZHP Ziemi Cieszyńskiej http://cieszyn.zhp.pl/kontakt/

oraz ZHR Hufiec Harcerzy na Podbeskidziu im Armii Krajowiej (Bielsko biała) ale do jakiej drużyny - nie wiem za dużo ich jest http://www.bbzhr.pl

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, uxmal napisał:

Wisła należy do Hufca ZHP Ziemi Cieszyńskiej http://cieszyn.zhp.pl/kontakt/

oraz ZHR Hufiec Harcerzy na Podbeskidziu im Armii Krajowiej (Bielsko biała) ale do jakiej drużyny - nie wiem za dużo ich jest http://www.bbzhr.pl

 

Napiszę do wybranych drużyn, bo Komendanta Hufca Ziemi Cieszyńskiej nie znam - ale podpytam znajomych, może któryś z nich zna Komendę  ;) 
Może będzie mi łatwiej skrobnąć jako żem też harcerz:)

Do ZHRu też skrobnę parę słów prośby.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, uxmal napisał:

 

Razem 14 parafii powiadomionych. Czy coś zrobią nie wiadomo :(

7 godzin temu, uxmal napisał:

Dostałam informację, że plakat o Lice będzie umieszczony  na tablicy ogłoszeń w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego.:)

 

Na większość nie dostaniesz odpowiedzi,ale ludzie mogą nawet bez informowania powiesić,powiedzieć innym osobom.Tak  było jak ja wysyłałam.

Uxmal,ogromne dzięki!


Od początku bardzo prosiłam Kochani (na miarę Waszych możliwości oczywiście) o  wyszukiwanie najróżniejszych miejsc i słanie próśb meilami,dzwonić i prosić o powieszenie.W wielu wypadkach ,na stronach nie ma meili (np.hurtownie,sklepy) wówczas przez telefon często ludzie podawali prywatne @. Masę czasu zajmuje to wyszukanie,dzwonienie,efekt może być marny,ale skoro brak ludzi na miejscu,to innej możliwości by wesprzeć poszukiwania nie znalazłam.


Osobiście pomóc nie możemy,ale taką metodą, każdy z nas może zawiesić choćby jeden plakat.
Jedno ogłoszenie,jeden plakat często życie psa ratuje, Lice również może pomóc.

 

Link to comment
Share on other sites

Plakat zrobiony u Basi  zaprzyjaźnionej Drukarni,

niewłaściwy wstawiłam,a prawidłowy nie chce mi sie załadować........

Piesek dziś pojawił się na skarpie gdzie bywa kocie jedzonko przy ogrodzeniu,krótko był na podwórku u Państwa,nie podszedł jednak nawet w okolice klatki...buu

Kombinowałyśmy dziś z P.Marią w jaki sposób zdobyć zdjęcia, bo ta niepewność,czy to faktycznie Lika już wykańcza......gdyby w 100% było wiadomo,że to jest Lika, to wynajęlibyśmy kogoś do pilnowania klatki na tej skarpie!....już mi taka myśl przyszła teraz.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam Liki, ale ... koło Gołębiewskiego są ośrodki wypoczynkowe- styl PRL ( chyba że coś się zmieniło) np Ośrodek Storczyk. Duży teren, trochę drzew, ale co może ważne dobre dojście do piwnic, kotłowni w ośrodku. Czy takie miejsca Lika lubiła?

Wysłałabym do tych ośrodków maila z prośbą o zwrócenie uwagi/  i zamieszczenie ogłoszenia na w widocznym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, uxmal napisał:

Nie znam Liki, ale ... koło Gołębiewskiego są ośrodki wypoczynkowe- styl PRL ( chyba że coś się zmieniło) np Ośrodek Storczyk. Duży teren, trochę drzew, ale co może ważne dobre dojście do piwnic, kotłowni w ośrodku. Czy takie miejsca Lika lubiła?

Wysłałabym do tych ośrodków maila z prośbą o zwrócenie uwagi/  i zamieszczenie ogłoszenia na w widocznym miejscu.

To super ważne!, przekażę dla p.Zbyszka...na google maps widziałam jeden ośrodek niedaleko od tego domku.

Uxmal,meile,jeśli tylko możesz,to bardzo proszę wysyłaj.

Link to comment
Share on other sites

Poszło do:

1. OW SOSNA, ul. Górnośląska 46, 43-460 Wisła

2. Dom Wczasowy LIMBA ul. Górnośląska 5

3. Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Skalnica",ul. Górnośląska 42

4. Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Cisówka 43-460 Wisła, ul. Górnośląska 7, tel. +48 (33) 855-21-03,  tel. 510 018 590 -wysłałam z formularza na stronie. Nie mogłam dołączyć plaktu :(

5. Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny ZIELONY STOK (kiedyś nazywał się Storczyk i może tę nazwę ludzie będą pamiętać ) 43-460 Wisła, ul. Górnośląska 3 tel.+48603636533, tel. +48665772051 -wysłałam z formularza na stronie. Nie mogłam dołączyć plaktu :( Strona internetowa kiepsko działa nie dostałam potwierdzenia że cokolwiek wysłałam. -ten ośrodek kiedyś ( 2002 umierał - nie wiem jak teraz wygląda).

6. KROKUS ul.Górnośląska 9, 43-460 Wisła

7. Centrum Rekreacji i Rehabilitacji JUBILAT sp. z o.o. ul. Bukowa 9 43-460 Wisła tel./fax. +48 33 855 28 04 tel. kom. 691 705 429

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, WiosnaA napisał:

Wyżej wstawiłam niewłaściwy plakat.... ten od Basi próbuję i nie dam rady. Może Basieńka pomoże jak znajdzie chwilkę.

Uxmal,podaj ,to ew. na meila Ci podeślę.

Plakaty może warto poprzyklejać blisko lotto. Teraz jest kumulacja może ludzie będą latać do sklepów po kupony

1 WISŁA, 1 Maja 21 -przy banku spółdzielczym

2. WISŁA, 1 Maja 29

3. WISŁA, Plac Hoffa 1 -poczta

4 WISŁA, 1 Maja 65 , przy tej kolekturze jest bankomat. To też dobry punkt taki generator ruchu

Edit: dostałam informację że mail do OW Sosna jest niewłaściwy.Znalazłam jednak formularz zgłoszeniowy i wysłałąm informację , niestety bez załącznika.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...