Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Adela jest podobna do Liki. Weszlam na strone chroniska w Gliwicach i jest tam wiecej zdjec Adeli, moim zdaniem to zupelnie inny piesek. Opis tez do Liki nie pasuje, Adela w stosunku do ludzi bardzo przyjazna a Likunia plochliwa

http://schronisko.gliwice.pl/adopcja-psy?title=&field_wiek__value=&field_p_e__value=&field_wzrost__value=&page=3  na czwartej stronie Psy do adopcji wiecej o Adeli.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Poker napisał:

Faktycznie Adela bardzo podobna do Liki. Tylko skąd by się wzięła w Gliwicach. Czy ona mi czip?tzn. Lika.

Jest taka możliwość chociaż nikła,że Lika jest w jakimś schronie.Mogło być tak,że kuracjusze znaleźli Likę,wyjeżdżając z kurortu zabrali ją i umieścili u siebie w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2017 o 23:57, Poker napisał:

Wpłaciłam na konto WiosnaA z mojego bazarku 103 zł na zakup klatki.

Pieniążki dotarły....bardzo dziękujemy!

Rozliczenie pieniążków u mnie,
435,95zł - (stan na 9.11.17)
658,55zł  - (bazarek Paulshadow-10.11.17)
103zł - bazarek Poker na klatkę (13.11.17)
*************************************
1197,50zł -razem wpływy
-  86,10zł - ogłoszenie w GZC w wydaniu na 17.11.17 opłacone 13.11.17  https://postimg.org/image/7p5pyfwv7/
*************************************
1111,40zł - STAN KONTA na dzień 13.11.17


W dn.13.11.17 na konto Anuli zostało przelane 1111,40zł...  .stan konta u mnie 0zł.

Proszę sprawdźcie,czy wszystko się zgadza.

 

Link to comment
Share on other sites

Można przesłać zdjęcia Liki i treść ogłoszenia na ten adres: [email protected], będzie udostępniona na ich FB  (Ustroń, Skoczów). Pan prosił o zdjęcia, ale z forum ściągnąć nie umiem, by były w oryginalnym formacie. Ewentualnie prześlijcie do mnie, to już sama mogę rozsyłać dalej.

Pani z hodowli Lagotto (Ustroń) odpisała, że Likę można wrzucić na tablicę FB hodowli. Tu już nawet nie pomogę, nie mam na FB konta i pojęcie "tablica" nic mi nie mówi. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, KAT2707 napisał:

Można przesłać zdjęcia Liki i treść ogłoszenia na ten adres: [email protected], będzie udostępniona na ich FB  (Ustroń, Skoczów). Pan prosił o zdjęcia, ale z forum ściągnąć nie umiem, by były w oryginalnym formacie. Ewentualnie prześlijcie do mnie, to już sama mogę rozsyłać dalej.

Pani z hodowli Lagotto (Ustroń) odpisała, że Likę można wrzucić na tablicę FB hodowli. Tu już nawet nie pomogę, nie mam na FB konta i pojęcie "tablica" nic mi nie mówi. 

zdjęcia na podanego maila przesłałam i plakat też.

Jeśli mam wysłać też do Ciebie to podaj mi maila

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, WiosnaA napisał:

Pieniążki dotarły....bardzo dziękujemy!

Rozliczenie pieniążków u mnie,
435,95zł - (stan na 9.11.17)
658,55zł  - (bazarek Paulshadow-10.11.17)
103zł - bazarek Poker na klatkę (13.11.17)
*************************************
1197,50zł -razem wpływy
-  86,10zł - ogłoszenie w GZC w wydaniu na 17.11.17 opłacone 13.11.17  https://postimg.org/image/7p5pyfwv7/
*************************************
1111,40zł - STAN KONTA na dzień 13.11.17


W dn.13.11.17 na konto Anuli zostało przelane 1111,40zł...  .stan konta u mnie 0zł.

Proszę sprawdźcie,czy wszystko się zgadza.

 

 

 

 

 

Wszytko Aniu się zgadza :)

53 minuty temu, Poker napisał:

Czy klatka jest już spłacona?

Klatka została spłacona i to z naddatkiem! Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim! :)    Bez Twojej wpłaty Poker brakowało 41,00zł

103,00zł - 41,00zł=62,00zł

Czy ten naddatek ma zostać na poczet kosztów związanych z poszukiwaniami Liki? Tak zostało zrobione,więc pytam dla pewności

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, KAT2707 napisał:

Pani z hodowli Lagotto (Ustroń) odpisała, że Likę można wrzucić na tablicę FB hodowli. Tu już nawet nie pomogę, nie mam na FB konta i pojęcie "tablica" nic mi nie mówi. 

Mogę dodać, ale nie wiem, jak ta strona fejsbukowa hodowli się dokładnie nazywa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Mogę dodać, ale nie wiem, jak ta strona fejsbukowa hodowli się dokładnie nazywa.

Dzięki, to ta strona: https://web.facebook.com/Ustroński-Zakątek-503461889754843/

14 godzin temu, Mysza2 napisał:

zdjęcia na podanego maila przesłałam i plakat też.

Jeśli mam wysłać też do Ciebie to podaj mi maila

Dziękuję, zaraz prześlę Ci mojego maila. 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj podobny psiak do Liki był widziany w dwóch różnych odległych miejscach ,ale mniej więcej w podobnych godzinach po 16 ,przed 17 i nie wiadomo,czy któryś z sygnałów faktycznie prawdziwy.Jeden tel. z Jelenicy w okolicy campingu i Ośrodka wczas.,drugi z okolic Oczyszczalni Ścieków.
Pracownicy Oczyszczalni psiaka nie widzieli,nikt więcej nie potwierdził.Właściciele siedzieli tam z klatką,lecz bez efektu.Jelenicę dziś pewnie sprawdzą.


A dzisiejszy poranek był okropny... .
Dostałam info od p.Magdy z Psiej Ekipy o zabitym psiaku na trasie Ustroń- Wisła i że podobny do Liki.
Psa już nie było jak p.Zbyszek dotarł.
Pan,który zabierał zwłoki mówił,że mały,ciemny, kudłaty ,ale twierdzi,że nie była to Lika,zna ją ze zdjęć.

 

 

Link to comment
Share on other sites

W Ustroniu pod koniec października na ul.Daszyńskiego zaginał starszy mężczyzna i cały czas trwają poszukiwania.Na dniach była duża akcja strażaków i policji w przeczesywaniu okolic w promieniu 30km,bez efektu niestety.
Skontaktowałam się ze Strażą,że może przy okazji był zauważony wałęsający się psiak z plakatów,ale powiedziano mi,że ludzi zaangażowanych było dużo i nikt nie zwracał uwagi,przeczesywali kąty szukając mężczyzny.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki o Likuni dowiedziałam się jakiś czas temu od Myszki.

Podczytuję watek i cały czas mocno trzymam kciuki, żeby maleńka się znalazła i szczęśliwie wróciła do swojego domku.

Nie mam FB i nie zam się na nim, korzystam tylko z FB mojego męża, żeby sprawdzić, czy ktoś coś nowego nie pisał.

I tak mi przyszło do głowy ( może takie informacje sa już na FB a ja ich nie widzę ) żeby wstawić mapkę i listę miejsc, w ktorych Likunia była widziana.

Tak dziewczyny robiły na wydarzeniu, gdy Fifi uciekła i jedna osoba to cały czas uzupełniała.

FB ma ogromna moc i takie informacje moga być ważne.

Ja przyznam się szczerze od momentu, kiedy wiem o ucieczce Likuni, wczoraj dopiero mialam czas i przeczytałam całość watku na Dogo od momentu jej zaginięcia.

Sporo czasu  mi to zajęło, żeby spisać wszystkie miejsca, w których była widziana a potem okazało się, że mapka i lista miejsc jest na 141 stronie watku i wszystko bardzo czytelnie jest opisane.

Może to pomoże, może warto spróbować zamieścić to też na FB.

 

Poszukiwania Fifi, były też, jak w przypadku Likuni prowadzone na szeroka skalę.

Mnóstwo ogłoszeń na portalach, w Dziennkiu Zachodnim, oklejone Katowice a to na FB pojawiła się wiadomość, że Fifi była widziana.

Traciłyśmy już nadzieję, że się odnajdzie a ona przeszła, jak dobrze pamiętam 16 kilometrów z Katowic do Rudy Ślaskiej.

 

Ja wierzę, że Likunia żyje,  tylko może jest tak, jak któraś z dziewczyn pisała, że wychodzi tylko w nocy, jak jest cisza i spokój przecież zna już doskonale okolicę a może przeszła, gdzieś dalej, jak Fifi.

Jednak sa nowe sygnały, tylko może osoby, które szukaja Likuni nie maja szczęścia spotkać jej na swojej  drodze.

Likuniu daj sobie pomóc, wszyscy staja tu na głowie, żebyś była bezpieczna maleńka.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

OSTATNIA WPŁATA WPŁYNĘŁA WIEC ROZLICZYŁAM BAZAREK:

WPŁATY ZA FANTY 600,00ZŁ+NADPŁATY 20,40ZŁ=620,40ZŁ

244,00ZŁ-WPŁACONE NA KONTO WiosnaA-wpłata potwierdzona

376,40ZŁ-WPŁATA DO SKARBNIKA Anula

----------------------------------------------------

620,40zł-RAZEM

Anulko potwierdź tylko wpłatę 376,40zł na swoim koncie i potwierdź proszę też na bazarkowym wątku

http://www.dogomania.com/forum/topic/340354-rozliczam-domowy-misz-masz-zapraszam-do-081117/

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Aniu,czy pilnujesz tego ogłoszenia w Gazecie Regionalnej.Bardzo proszę odnawiaj.Pieniążki są i jak zajdzie potrzeba zaraz zrobię zwrot.

Dobrze,że są telefony tylko aby nie było fałszywych.

Anulko, ten tydzień jest wykupione (faktury jeszcze nie mam,ale potwierdzenie przelewu wstawiałam w rozliczeniu). Umówiłam się z Panią Redaktor ,ze ogłoszenie będzie wychodzić w każdym następnym wydaniu.Zobaczymy co ten tydzień przyniesie.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

OSTATNIA WPŁATA WPŁYNĘŁA WIEC ROZLICZYŁAM BAZAREK:

WPŁATY ZA FANTY 600,00ZŁ+NADPŁATY 20,40ZŁ=620,40ZŁ

244,00ZŁ-WPŁACONE NA KONTO WiosnaA-wpłata potwierdzona

376,40ZŁ-WPŁATA DO SKARBNIKA Anula

----------------------------------------------------

620,40zł-RAZEM

Anulko potwierdź tylko wpłatę 376,40zł na swoim koncie i potwierdź proszę też na bazarkowym wątku

http://www.dogomania.com/forum/topic/340354-rozliczam-domowy-misz-masz-zapraszam-do-081117/

 

Potwierdzam 376,40zł jest na koncie Liki.

Rozliczenie jest na 1 stronie wątku.

Stan konta Liki - 16.11.17 wynosi: 1487,80zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...