Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

2 godziny temu, togaa napisał:

Aniu, link do ulotki mi nie działa.

. . .

Mi też nie działa, a wczoraj działał.

Na konto WiosnaA przelałam kwotę 90,00 zł od Anula jako zwrot za zakupioną klatkę łapkę oraz 40,00 zł  za moje fanty z bazarku Bogusik.

Link to comment
Share on other sites

AKTUALIZACJA:

DEKLAROWANA POMOC ZWIĄZANA Z KOSZTAMI POSZUKIWANIA LIKI:

1.Anula - OPŁATA NOCLEGU DLA 1 OSOBY,KTÓRA ZECHCE POJECHAĆ DO USTRONIA CZYLI 35,00złx7 dni=245,00zł-wpłacone 02.11.17-245,00zł

2.jaguska - 100,00zł. NA KOSZTY POBYTU OSÓB BĘDĄCYCH W USTRONIU - pw. 31.10.17-wpłacone 02.11.17-100,00zł

3.Bogusik - BAZARKI NA POKRYCIE KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z POSZUKIWANIAMI LIKI + ZAKUP KAMERY-ŁAPKI JEŻELI ZAISTNIEJE TAKA POTRZEBA

4.Poker - 50,00zł - pw. 31.10.17-wpłacone 02.11.17-50,00zł

5.Margo3011 - COŚ?

6.elficzkowa - 50% Z KĄTA WSPÓLNEGO DZIKUSKÓW CZYLI - 326,32zł - pw. 31.10.17-wpłacone 02.11.17-330,00zł

7.Yoanka - COŚ? -  pw. 31.10.17

8.iwstar58 - 50,00zł - pw. 31.10.17

9.Tianku - 30,00zł -pw. 31.10.17

10.bakusiowa - COŚ? -pw. 31.10.11

11.Sowa - 30,00zł - wpłacone 02.11.17 - 30,00zł

==============================================

STAN WPŁAT NA DZIEŃ 02.11.17 - 510,00zł+ 245,00zł /Anula-pobyt dla 1 osoby/ = 755,00zł

BAZARKI:

1.Paulshadow na fb :

https://www.facebook.com/events/146572915962848/?active_tab=discussion

2.WiosnaA:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340350-prosimy-o-małą-cegiełkę-na-poszukiwania-zaginionej-likido-51117/

3.Bogusik:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340354-domowy-misz-masz-zapraszam-do-081117/

JEŻELI KTOŚ ZECHCE WSPOMÓC NAJMNIEJSZĄ NAWET WPŁATĄ CZY BAZARKIEM TEN CEL,TO BĘDZIEMY BARDZO,BARDZO WDZIĘCZNI!

 

Aniu aby trochę Tobie ułatwić "bankowe" sprawy to wszystkie wpłaty z powyższej listy powinny wpłynąć na Twoje konto i prosiłam aby w tytule było:           nick+na poszukiwanie Liki

Z mojego bazarku dziewczyny zaproponowały już wpłaty bez kosztów PP i również podałam Twoje konto a w tytule:  nick+Bazarek Bogusik dla Liki.

Osoby,które wpłacą:

1.elik

2.Martika&Aischa

3.sonia71

4.atulek

 

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam cały dzień poza domem i zaraz się wezmę za  konto i wpływy,poprawię również link,najpierw jednak dzisiejsze info.

Z jednej strony powiało optymizmem,bo w sprawie Liki były dziś 2 telefony.Na sygnał z rana p.Zbigniew pojechał we wskazane miejsce,ale psiaka już nie namierzył,w drugie miejsce nie miał możliwości wyskoczyć.W obu przypadkach nie wiadomo w stu procentach czy była to Lika- opisywano ,że psiak b.podobny, brudny, zaniedbany.
Rano okolice Wytwórni Wód Mineralnych i później w mieście przy pomniku,nie dopytano którym.

I teraz gorsza sprawa.Ciągle nie mamy więcej osób do poszukiwań. Mój mąż zarabia jak jest w pracy,a jak nie pójdzie, to nie ma dochodu.Wczoraj dostał dłuższe zlecenie i po zapoznaniu jak sytuacja z Liką na dzień wczorajszy wyglądała,(że mało ludzi i wciąż nie jest namierzona), powiedział,że bez sensu nam jechać w kilka osób taki szmat drogi,że on zlecenie przyjmie  i pójdzie do pracy.Za wiele protestować nie mogłam,bo w sumie ma rację.
I tak zostałam sama z dojazdem przez całą Polskę i szczerze powiedziawszy jestem w kropce.
Może ktoś na trasie mógłby dołączyć do mnie,...jakiś kierowca?

Tak jak pisałam wcześniej,sprawa poszukiwań Liki jest bardzo trudna w każdym aspekcie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2.11.17 wpłynęły pieniążki od;

100zł - jaguska  - na poszukiwania

30zł - Sowa - na poszukiwania

50zł - Poker - na poszukiwania

330zł - elficzkowa - z konta wspólnego dzikusków, na poszukiwania

245zł - Anula - na nocleg poszukującym

Bardzo serdecznie dziękujemy!

Bogusiu, wpływy z bazarku idę u Ciebie  potwierdzić.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem już co doradzić. Tak sobie myślę,że przydałby się ktoś z Murków, chociaż na chwilę. Przecież Lika była najbardziej z nimi związana. Wiem ,że oni maja dużo pracy z psami. Może jakoś wyrównać  finansowo poświęcony czas . Z FB też nie ma odzewu, szkoda.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Dziś byłam cały dzień poza domem i zaraz się wezmę za  konto i wpływy ....

Właśnie wyszedł mój przelew... no i zapomniałam o nicku itd.  W każdym razie Iwona St. z Wrocławia, to ja.

Też nie wiem co doradzić. Pogoda paskudna i na drogę i na przemieszczanie się Liki. Lika wydaje mi się bardziej ciemną szylkretową, niż czarną. Czy opis trochę nie myli ludzi?

Natomiast do fejsbukowiczów mam prośbę o codzienne udostępnianie wydarzenia albo przypiętego postu z info i fotkami Liki. Ile razy udostępnicie, tyle  razy przewinie się w aktualnościach Waszych znajomych i chyba znajomych znajonych...

Link to comment
Share on other sites

Iwstar58, dziękujemy najserdeczniej!....wpłatę już rozszyfruję.

 

25 minut temu, Poker napisał:

Nie wiem już co doradzić. Tak sobie myślę,że przydałby się ktoś z Murków, chociaż na chwilę. Przecież Lika była najbardziej z nimi związana. Wiem ,że oni maja dużo pracy z psami. Może jakoś wyrównać  finansowo poświęcony czas . Z FB też nie ma odzewu, szkoda.

Poker, pewnie,że Murkowie by się bardzo przydali , ale raczej nie w tej sytuacji, gdy Lika wciąż się przemieszcza i póki co nie jest zlokalizowana. Na chwilę,czy nawet pół dnia,to raczej za wiele by nie pomogło....tak mnie się wydaje.Co innego,gdyby trzymała się już jakiegoś miejsca i chodziło o złapanie.

Gdyby mogli przyjechać na 1-2 dni..ehh....nie pytałam,ale jutro zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze napiszę Wam małą ciekawostkę na dowód tego ,że warto pisać meile z prośbami Wszędzie,o które tak ciągle Was proszę.Zajmuje to trochę czasu,bo trzeba wyszukać miejsca,adresy,szerzej opisać historię,ale....

W domu,skąd rano był sygnał, mieszka młody chłopiec.Gdy usłyszał rozmowę p.Zbyszka z którymś z domowników o psie, wyszedł i powiedział, że wie o jakiego psa chodzi.Chłopak jednak nie widział rano pieska na podwórku,spał pewnie.
Wie natomiast o poszukiwaniach ze szkoły.Pani nauczycielka przyniosła na lekcje biologii plakat Liki,żeby każde dziecko obejrzało psa i powiedziała dzieciom zapisać w zeszytach wszystkie numery telefonów z plakatu, prosząc jeżeli psa zobaczą, żeby dzwonili i informowali.
P.Zbyszek tę historię dziś opowiedział.

Wysyłając meila prosiłam Dyrekcję o powieszenie plakatu w szkole i jeżeli mogą o poinformowanie dzieci.Będąc daleko nie miałam pewności, czy faktycznie zrobili coś w tej sprawie,bo większość odpowiedzi na meile brzmiała...postaramy się..zamieścimy..zobaczymy na ile jesteśmy w stanie pomóc,itp.

Zadzwonię i im podziękuję.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

WiosnA czy masz gdzieś wypisane tak w punktach (żeby nie wertować wszystkich stron) miejsca i daty gdzie Lika była widziana? Może zrobię taką mapkę i naniosę punkty z datą obserwacji może coś nam wpadnie do głowy jak to wizualnie zobaczymy?

 

uzupełnijcie proszę informacje:

1) 26.09 Lika ucieka z ulicy Konopnickiej?

2) widziana na ulicy ? Skrajnej...? 

3) 17.10 ulica Pszenna?

4) 19.10 obok Fitness Club ul. Daszyńskiego 73

5) 02.11 Wytwórnia Wód Mineralnych  czy to ta ? ul. Jelenica 72 ?     i pomnik? 

 

jeszcze ktoś pisał o amfiteatrze? z internetu to ul. Daszyńskiego 28 a Skalica ?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tianku, mam zapisane daty i ulice,

26.09. -  ucieka z Konopnickiej

3.10. - widziana w okolicy Amfiteatru, w okolicy Skalicy (po uściśleniu info co do miejsca na Skalicy),chodziła po łące

4.10. - okolice Brzozowej,Skrajna -na Równi- szła powolutku,mocno zmęczona

5.10. - Skrajna,Brzozowa - Równia

6.10. - Skrajna - Równia (dostała kość)

7.10. - Obrzeżna - Równia ( rozstawiona klatka )

8.10. - Brzozowa,Orzechowa -Równia (rozstawiona klatka )

11.10.- Skrajna,Pszenna -Równia,okolice torów (info o Lice widzianej w klatce,która się zepsuła)

19.10. - Daszyńskiego 73

26.10. - Pszenna- Równia (rozstawiona klatka w miejscu gdzie była)

2.XI. - rano -Jelenica (okolice Wód Mineralnych)-dolny Manhattan, później przy pomniku?(do uściślenia)

W dn. 4-11.10 ul.Brzozowa,Skrajna,Pszenna częściej się przewijały o czym Państwo nie zawsze w dany dzień mnie informowali.

 

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie użytkownika Izabela Sowa.

tak na bardzo szybko...

na zielono 4-11 października i wraca tu 26 października pytanie czy info ze Salicy to ona...

co jest pod znakiem zapytania  to Amfiteatr w Ustroniu nie jest na ul. Skalica coś znalazłam w necie o ul. Daszyńkiego 28 a to koło domu prawie

i ul. Orzechowa w dniu 8.10? Orzechowa jest w innym rejonie Ustronia 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, WiosnaA napisał:

2.11.17 wpłynęły pieniążki od;

100zł - jaguska  - na poszukiwania

30zł - Sowa - na poszukiwania

50zł - Poker - na poszukiwania

330zł - elficzkowa - z konta wspólnego dzikusków, na poszukiwania

245zł - Anula - na nocleg poszukującym

Bardzo serdecznie dziękujemy!

Bogusiu, wpływy z bazarku idę u Ciebie  potwierdzić.

 

Aniu,wczoraj pisałam z elik i wpłatę od Sowa 30zł ujmij jako cegiełki na swoim bazarku

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, WiosnaA napisał:

2.11.17 wpłynęły pieniążki od;

100zł - jaguska  - na poszukiwania

30zł - Sowa - na poszukiwania

50zł - Poker - na poszukiwania

330zł - elficzkowa - z konta wspólnego dzikusków, na poszukiwania

245zł - Anula - na nocleg poszukującym

Bardzo serdecznie dziękujemy!

Bogusiu, wpływy z bazarku idę u Ciebie  potwierdzić.

 

 

32 minuty temu, Bogusik napisał:

Aniu,wczoraj pisałam z elik i wpłatę od Sowa 30zł ujmij jako cegiełki na swoim bazarku

Aniu, 31.10. wysłałam na Twoje konto przelew - 50,00 zł na poszukiwanie Liki w tym 20,oo ode mnie i 30,00 od Sowa. To był jeden przelew za dwie osoby.

W Twoim zestawieniu jest 30,00 od Sowa, a nie ma 20,00 ode mnie. Sprawdź bardzo proszę :) Przelew był z mojego konta z moim nazwiskiem :)

A wczoraj tj. 2.11. wysłałam 40,00 zł za fanty z bazarku Bogusik.

Myślę, że jednak byłoby wygodniej dla Ani, bardziej przejrzyście i mniej "roboty" gdyby Ania dostawała jeden przelew z opisem od kogo i za co. Te rozliczenia będą zabierały dużo cennego czasu.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

 

Aniu, 31.10. wysłałam na Twoje konto przelew - 50,00 zł na poszukiwanie Liki w tym 20,oo ode mnie i 30,00 od Sowa. To był jeden przelew za dwie osoby.

W Twoim zestawieniu jest 30,00 od Sowa, a nie ma 20,00 ode mnie. Sprawdź bardzo proszę :) Przelew był z mojego konta z moim nazwiskiem :)

A wczoraj tj. 2.11. wysłałam 40,00 zł za fanty z bazarku Bogusik.

Myślę, że jednak byłoby wygodniej dla Ani, bardziej przejrzyście i mniej "roboty" gdyby Ania dostawała jeden przelew z opisem od kogo i za co. Te rozliczenia będą zabierały dużo cennego czasu.

Elu,twoje cegiełki są odnotowane na bazarku Ani jako wpłacone, tylko nie ma od Sowa.Dlatego poprosiłam aby Ania tam ta wpłatę ujęła.Reszta jest ok :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Elu,twoje cegiełki są odnotowane na bazarku Ani jako wpłacone, tylko nie ma od Sowa.Dlatego poprosiłam aby Ania tam ta wpłatę ujęła.Reszta jest ok :)

Bogusiu, ja wpłacałam bezpośrednio na konto Ani. Wpłaciłam 50,00 zł, a Ania w swoim zestawieniu kilka postów wyże napisała, że 2.11. wpłynęło  m.in. 30,00 od Sowa, a nie ma 20,00 ode mnie :)

W tytule przelewu napisałam, cytuję:

  ELIK 20,00 ZŁ, SOWA 30,00 ZŁ NA POSZUKIWANIE LIKI
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Bogusiu, ja wpłacałam bezpośrednio na konto Ani. Wpłaciłam 50,00 zł, a Ania w swoim zestawieniu kilka postów wyże napisała, że 2.11. wpłynęło  m.in. 30,00 od Sowa, a nie ma 20,00 ode mnie :)

W tytule przelewu napisałam, cytuję:

  ELIK 20,00 ZŁ, SOWA 30,00 ZŁ NA POSZUKIWANIE LIKI

Całe zamieszanie powstało z tego,że najpierw tu Elu zadeklarowałaś te dwie wpłaty,a później napisałaś na bazarku,że wpłaciłaś cegiełki od siebie i Sowa.Ania nie ma ujętej tam Sowa a ja Was obie miałam w swoim rozliczeniu i dopiero wczoraj wieczorem usunęłam.Pewnie Ani zostało w pamięci,że wpłata od Sowa ma być tu wpisana.W tytule powinnaś też napisać,że bazarek-cegiełki bo NA POSZUKIWANIE LIKI to są wpłaty z mojej listy.Natomiast wpłaty z mojego bazarku mają w tytule:nick+Bazarek Bogusik dla Liki

Ania jak wejdzie to poprawi :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Całe zamieszanie powstało z tego,że najpierw tu Elu zadeklarowałaś te dwie wpłaty,a później napisałaś na bazarku,że wpłaciłaś cegiełki od siebie i Sowa.Ania nie ma ujętej tam Sowa a ja Was obie miałam w swoim rozliczeniu i dopiero wczoraj wieczorem usunęłam.Pewnie Ani zostało w pamięci,że wpłata od Sowa ma być tu wpisana.W tytule powinnaś też napisać,że bazarek-cegiełki bo NA POSZUKIWANIE LIKI to są wpłaty z mojej listy.Natomiast wpłaty z mojego bazarku mają w tytule:nick+Bazarek Bogusik dla Liki

Ania jak wejdzie to poprawi :)

O którym bazarku mówisz Bogusiu ?

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, elik napisał:

Bogusiu, ja wpłacałam bezpośrednio na konto Ani. Wpłaciłam 50,00 zł, a Ania w swoim zestawieniu kilka postów wyże napisała, że 2.11. wpłynęło  m.in. 30,00 od Sowa, a nie ma 20,00 ode mnie :)

W tytule przelewu napisałam, cytuję:

  ELIK 20,00 ZŁ, SOWA 30,00 ZŁ NA POSZUKIWANIE LIKI

Elu,Twoje 20zł było z bazarku cegiełkowego,tak?Tam na wątku wczoraj wpisałam potwierdzenie.Nie widzę potrzeby wstawiać tu na wątku pojedynczo wpływów z cegiełek z bazarku,bo tylko będzie zamieszanie.
Ogólną sumę z bazarku wstawię później tu na wątku.
Sowy na mim bazarku nie było, a pomoc deklarowała tutaj ,więc potwierdzenie wstawiłam tutaj...bazarek jej nie dotyczy.
Będę zapisywać poszczególne wpływy każdej Osoby w miejscu deklarowanej pomocy....wątek +bazarek mój+bazarek Bogusik.

Potwierdzam,że wspólny (elik- 20zł cegiełki z bazarku +Sowa- 30zł deklaracja na wątku) przelew był na sumę 50zł.

Wczorajsze wpływy wszystkie naniosłam, dzisiejsze sprawdzę wieczorem i rozpiszę.

edit. mój bazarek,

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tianku napisał:

tak na bardzo szybko...

na zielono 4-11 października i wraca tu 26 października pytanie czy info ze Salicy to ona...

co jest pod znakiem zapytania  to Amfiteatr w Ustroniu nie jest na ul. Skalica coś znalazłam w necie o ul. Daszyńkiego 28 a to koło domu prawie

i ul. Orzechowa w dniu 8.10? Orzechowa jest w innym rejonie Ustronia 

Takie info miałam co do Skalicy,

"Był tel. ze Skalicy,jakiś Pan widział jak psiak łazi po trawie"...na pytanie w którym miejscu?...padło "na jakimś skwerku chodziła,siedziała przy jakimś murku,czy ławeczkach" ...p.Zbigniew pojechał w opisane przez kogoś miejsce,ale suni nie widział...tyle się dowiedziałam odnośnie pierwszego telefonu.Nie było konkretne wskazane adresu z ul.Skalicy..z rozmowy odebrałam,że widziana w tym rejonie.
W rozmowach z Państwem wracałam do tej Skalicy i pierwszego telefonu i całkiem niedawno p.Zbigniew wspomniał Amfiteatr łącząc ze Skalicą. .Nie wspomniał nic ,że była widziana przy samym budynku Amfiteatru.
Czy była widziana bliżej Skalicy,czy Amfiteatru,a może po środku drogi?,trudno mi się do tego odnieść,bo
nie znam miasta i nie znam odległości między tymi punktami.Po pierwszym telefonie i tamtym miejscu mówiono mi,to kawał drogi od domu.

Z netu wiem tyle,że przy Amfiteatrze jest dużo alejek spacerowych.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...