Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

20 godzin temu, Poker napisał:

A może  spróbować namówić panią redaktor na artykuł o poszukiwaniach Liki i zawrzeć w nim udział pana Edwarda jako przykład  godnej pochwały postawy. Może nawet umieścić zdjęcie Liki ,żeby ludzie wiedzieli o którego psa chodzi.

Taką paczkę zapakowałam dla pana Edwarda.

c35899dfdbebee5fgen.jpg
z taką kartką
7edbf345887cd0bagen.jpg74b2eef1fe735ee3gen.jpg
 

Piękna paka, a podziękowania jeszcze piękniejsze. P. Edwardowi będzie bardzo przyjemnie :)

To bardzo dobry pomysł na napisanie artykułu o historii poszukiwań Likuni.

To wręcz temat na napisanie książki o losach bezdomnej suni. Jak powieść sensacyjna trzymałaby w napięciu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, WiosnaA napisał:

Przedstawiam Wam Rikusia, - kolegę Likuni - pieska schroniskowego, któremu Maja ze Zbyszkiem dali Domek.
Z przyjacielem, Lice będzie iść łatwiej przez życie.

IMG_20180127_194748.jpg    Lika.jpg

 

Ale super wiadomość :) Likunia jest przyzwyczajona do psiego  towarzystwa więc może to dobrze na nią wpłynąć.

Wspaniali Ludzie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

 

To wręcz temat na napisanie książki o losach bezdomnej suni. Jak powieść sensacyjna trzymałaby w napięciu :)

I ileż by było zwrotów z akcji:)

Adopcja Rikusia - wspaniały pomysł, Likusia to inteligentna sunia mocno związana z psami... na pewno kumpel jej pomoże.
WiosnaA, proszę podziękuj Państwu za wspaniałą opiekę i za to, że są - Likunia trafiła na naprawdę cudowną Rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Przedstawiam Wam Rikusia, - kolegę Likuni - pieska schroniskowego, któremu Maja ze Zbyszkiem dali Domek.
Z przyjacielem, Lice będzie iść łatwiej przez życie.

IMG_20180127_194748.jpg

Lika.jpg

 

No to może teraz będzie już naprawdę "z górki". Czasem ludzie bywają myślący. Akurat tacy trafili się Lice.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Wspaniali ludzie. Likuni na pewno będzie raźniej z przyjacielem. Ciekawe skąd go adoptowali.

Hej ,podziwiam Was za determinację z jaką szukaliście Likuni.Jestem pełna podziwu i szczęśliwa że mała się odnalazła.Mimo że się nie udzielałam na wątku to każdy dzień czytałam wiadomości.Nowy piesek państwa od Liki adoptowany z Cieszyna ,miał złamaną łapkę i oni dali mu domek.Wielkie ukłony dla wszystkich zaangażowanych w szukanie Liki.jesteście WIELCY!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:


A zdjęć Tinulki nie mam, przepraszam :< Postanawiam poprawę;)

Tysiu, proszę, zbierz się i pojedź do Tinki....chcemy  wiedzieć jak trzecia "dzikuska" się miewa.

 

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

I ileż by było zwrotów z akcji:)
 

Część Wam tu oszczędziliśmy...

 

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam jak w którejś z pierwszych rozmów mówiłam p.Marii,że zapewne Likunia szybciej by się aklimatyzowała mając przy boku drugiego pieska,tym bardziej,że u Murki była z Tinką...To było takie moje ciche marzenie i jak widać spełnione :) Bardzo się z tego cieszę :) Rikuś śliczny!:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Oby jak najwięcej yakich było@ Szkoda, że Zorka trafiła na "normalnych".

Nigdy do końca nie prześwietli się ludzi na wylot, w rozmowie,przy wizycie.Zawsze zostaje cień niepewności.W przypadku Zorki tak się stało.Teraz pozostaje intensywnie poszukiwać Zorki chociaż to jest bardzo trudne.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z P.Redaktor Naczelną Gazety Głos ZC.
Będzie artykuł i opisana historia poszukiwań Likuni.
P.Redaktor pojedzie osobiście porozmawiać również z p.Edwardem.

Musimy przygotować "Rodzinne" zdjęcie - z Właścicielami...a jak jest możliwość to z ludźmi,którzy tak wytrwale szukali - mówiła p.Redaktor.
Opcja druga niestety niemożliwa,powiedziałam.

 

Zamieszania wokół małego dzikuska ciąg dalszy....

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, WiosnaA napisał:

Jestem po rozmowie z P.Redaktor Naczelną Gazety Głos ZC.
Będzie artykuł i opisana historia poszukiwań Likuni.
P.Redaktor pojedzie osobiście porozmawiać również z p.Edwardem.

Musimy przygotować "Rodzinne" zdjęcie - z Właścicielami...a jak jest możliwość to z ludźmi,którzy tak wytrwale szukali - mówiła p.Redaktor.
Opcja druga niestety niemożliwa,powiedziałam.

 

Zamieszania wokół małego dzikuska ciąg dalszy....

Bardzo się cieszę,że ta historia zostanie opisana.Może komuś pomoże w poszukiwaniach.Będę kupować Głos i dam znać jak się ukaże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...