Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

9 minut temu, Poker napisał:

Mam nadzieję,że Wiosna mnie nie zabije ,ale nie mogę przemilczeć wielkiej radości. Lika ZŁAPANA !!!! resztę na pewno napisze ze szczegółami Wiosna.

Tak sobie pomyślałam ,że może panu , który ja wypatrzył podziękować.

Panu już wielokrotnie wszyscy dziękowaliśmy, ale Pani Maria i Pan Zbyszek zapowiadali że jak się uda to podziękowania będą specjalne:)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Mysza2 napisał:

Panu już wielokrotnie wszyscy dziękowaliśmy, ale Pani Maria i Pan Zbyszek zapowiadali że jak się uda to podziękowania będą specjalne:)

Właśnie to mam na myśli. Nie wiem jak z kasą na potrzeby Liki ,ale może by zakupić karmę dla kotów, które pan dokarmia i oczywiście coś dla niego.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, WiosnaA napisał:

Spryciarz z Liki straszny,łatwo nie było...najpierw jak szczur wyślizgnęła się Jamorowi z sieci.. i w nogi...dorwał ją w lesie!

Co teraz zrobić ,żeby  ta małpka nie nawiała znowu?

5 minut temu, WiosnaA napisał:

 

3 miesiące i 23 dni !

Kawał czasu !!

Link to comment
Share on other sites

Brawo dziewczyny! Wielki ogromny podziw dla Was wszystkich

Wiosna juz milion razy pisalam ale tak Cie podziwiam ze nie mam slow!

Tysiu kochana wreszcie zasniesz dzis spokojnie bez zamartwiania sie o Twoje ulubione 'dziecie'

Domek Likuni cudowny i ten Pan ktory karmil ja i wkoncu rozpoznal! Niesamowite!

I Jamor oczywisc nie zastapiony

Dziewczyny a w jakiej kondycji jest Likunia? Jak ona przezyla te mrozy wichury Jezu 

Tak sie ciesze

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Płakałam jak Lika uciekła a teraz płaczę ze szczęścia,że udało się ją złapać....:) Tak dobrej wiadomości dawno nie miałam! Teraz tylko trzeba będzie zadbać o to aby to już się nigdy nie powtórzyło! Wszystkim osobom,które przyczyniły się do złapania Liki na pewno się odwdzięczymy :) Trochę tylko się ogarniemy z emocjami....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...