Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Nie znam nikogo z Wisly ani nawet tam nigdy nie bylam ale szukam w internecie kogos z Wisly. Wczoraj wyslalam maila z prosba i zdjecie plakatu Liki do Szkolki Pozytywnego Szkolenia ale nikt do mnie odpisal, nawet nie przeczytali tej wiadomosci. Dzis znalazlam na FB stone Nadlesnictwa Wisla jest tam nr telefonu. Moze warto zadzwonic? Moze ktos z tych ludzi zgodzilby sie rozwisic plakaty. Moze moglby ktos z Was zadzwonic, ktos kto ma ,,gadane,, zeby skutecznie przekonac osobe na, ktora sie trafi. oto link do stronyhttps://www.facebook.com/NadlesnictwoWisla/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Margo3011 napisał:

Nie znam nikogo z Wisly ani nawet tam nigdy nie bylam ale szukam w internecie kogos z Wisly. Wczoraj wyslalam maila z prosba i zdjecie plakatu Liki do Szkolki Pozytywnego Szkolenia ale nikt do mnie odpisal, nawet nie przeczytali tej wiadomosci. Dzis znalazlam na FB stone Nadlesnictwa Wisla jest tam nr telefonu. Moze warto zadzwonic? Moze ktos z tych ludzi zgodzilby sie rozwisic plakaty. Moze moglby ktos z Was zadzwonic, ktos kto ma ,,gadane,, zeby skutecznie przekonac osobe na, ktora sie trafi. oto link do stronyhttps://www.facebook.com/NadlesnictwoWisla/

Ja też nie jestem wygadana.. wysyłam maile.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam dzisiaj maile do fryzjerów, kosmetyczek i paznokciarek (manicurzystki?)

1. Małgorzata" Salon Fryzjerski Małgorzata Kubień ul. Lipowa 4

2. Studio Pod Włos, adres:    Wisła, Kolejowa 3

3. Salon Kosmetyczny Bożena w "Vital Figura" 43-460 Wisła, Bulwar Słoneczny 1a

4.  Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Marilyn Monroe adres:    43-460 Wisła, 1 Maja 66c

5. Bożena Burian Salon Fryzjerski "Perła", ul. Jawornik 10 43-460 Wisła

6. "Monalisa" Salon Kosmetyczny Monika Wellik, ul. 1 Maja 67 a

7. Gołębiewska SPA Instytut Kosmetyczny i Odnowa Biologiczna al. ks. Bursche 3 43-460 Wisła

Do jednego salonu nie mogę wysłać mają tylko FB https://pl-pl.facebook.com/Salon-Fryzjerski-Iwona-Kohut-Laura-Haratyk-352404191462488/

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie mogę nic obiecać na 100%, ale być może będę przejazdem w Wiśle w ciągu tego miesiąca.

Co konkretnie potrzeba? Porozwieszać ogłoszenia/sprawdzić czy wiszą?

Czy już nie o ogłoszenia chodzi tylko szukacie stałego kontaktu z kimś na miejscu?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Chesti napisał:

Nie mogę nic obiecać na 100%, ale być może będę przejazdem w Wiśle w ciągu tego miesiąca.

Co konkretnie potrzeba? Porozwieszać ogłoszenia/sprawdzić czy wiszą?

Czy już nie o ogłoszenia chodzi tylko szukacie stałego kontaktu z kimś na miejscu?

 

Plakaty w okolicy są już rozwieszone.Podejmowane są próby odłowienia.

Chesti,dziękujemy serdecznie za chęć pomocy! Jak będziesz się wybierać do Wisły i  będziesz dysponować wolnym czasem,odezwij się proszę na nr. tel.,który podam w pw.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Plakaty w okolicy są już rozwieszone.Podejmowane są próby odłowienia.

Chesti,dziękujemy serdecznie za chęć pomocy! Jak będziesz się wybierać do Wisły i  będziesz dysponować wolnym czasem,odezwij się proszę na nr. tel.,który podam w pw.

Ahh, trzymam kciuki żeby to była Lika i żeby wszystko się udało.

Dzisiaj wysłałam 23 maile. Adresaci: rehabilitanci, ośrodki seniora, centra terapeutyczne, edukacyjne (nie szkoły)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Napisałam wiadomość do mieszkańca Wisły Piotra Żyły,wysłałam plakat z prośbą o pomoc i zwołanie ludzi do pomocy na Jego profilu.Czy przeczyta ?odpowie ? próbować trzeba.

Dzięki Bożenko.Tak,próbować trzeba,może akurat się odezwie i pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,to jest Lika....brała jedzenie od p.Mari z ręki.

Podejmowane dotychczas próby odłowienia na klatkę,niestety wciąż są nieudane.... AgusiaP i Mysza2 w niedzielę i wczoraj dojeżdżały aż z Dąbrowy Górniczej z drugą klatką,siedziały calutkie dnie  i  nie wyszło. ..W różnych godzinach pojawia się przy domu i nie codziennie.......Ściągamy Jamora, przyjedzie w ten piątek.

 

Bgra,bardzo dziękujemy za pomoc!....Jeśli się Pan odezwie,to trzymaj kontakt na razie....Póki co wstrzymujemy zwołanie ludzi przed przyjazdem Jamora.

Wybaczcie Kochani,że ostatnio mnie tu mało,szczegółowo wszystko opiszę później.Jestem zarobiona po uszy z ciastkami-16kg muszę obiecane zrobić i jeszcze bazar FB,do tego osobiste problemy,no i Likuni..sił braknie.

 

  • Upvote 11
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...