Jump to content
Dogomania

SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.


Recommended Posts

Godzinę temu, Kejciu napisał:

Trzymam kciuki - nasza Suri najprawde ciachana  - nie mdziewczybkia na co czekać bo telefony już dzwonią :D

Oooo to oby szybko zadzeonił wymarzony, wspaniały i mądry domek :-) zarówno dla Suri jak i Suzi. A ciachać dziewczybki trzeba szybciutko to dojdą do siebie :-)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Kejciu napisał:

Trzymam kciuki - nasza Suri najprawdopodobniej w piątek będzie ciachana  - nie ma na co czekać bo telefony już dzwonią :D

Wspaniale, ze dzwonią ! Żeby tylko wśród tych dzwoniących był TEN jeden, jedyny...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Mazowszanką.

Wszystko ok, zabieg trwał dosyć długo i było troszeczkę większe krwawienie niż zazwyczaj. Suzi w podróży była niespokojna - po zabiegu nie wyszła sama tylko Gosia ją wyniosła i kwiliła sobie, pewnie kiepsko znosi narkozę jak nasza Fanta która całą noc mi dreptała i miejsca znaleźć sobie nie mogła.

Jutro kontrola i zajrzenie do ranki.

Najważniejsze że już PO teraz już będzie tylko lepiej! :-)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

cd7f933fa3f05423gen.jpg

W nocy zdjęła kaftanik. Nie wiem jak, bo był bardzo mocno zawiązany.

Dwukrotnie zwymiotowała czymś białym (rozwodniona ślina ?)

Nie ma apetytu, ale chodzi, załatwia się. Ranki nie widziałam, ale fartuszek jest suchy.

O Boziu biduńka - ale najważniejsze że pierwsza noc za Wami - dla mnie zawsze najgorsza - teraz już tylko lepiej!

Link to comment
Share on other sites

Biedulka i ona i Ty :(.  Jak zdjęła  kaftanik i nadal się  boi,  to nie on jest przyczyną  jej lęku.  Lerka panicznie  się  bała sukienki  i jak była w nią ubrana,  zachowywała się  jak katatoniczka.

Pierwsza doba za Wami.  Teraz z górki ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...