Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 14.12.2017 o 22:23, ona03 napisał:

togusia od paru dni bez internetu, nie ma wiadomości o gadzinie.

Dobrze, że prąd im "oddali" bo zamarzliby jak nic......

 

Jak już będzie miała togusia  prund ;) to czekam na wymiary Lolusia,chciałabym mu kupić gaciorki,drugie ciocia anecik :) takie jak ma Czesterek.

czy pampas się przyda ?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bgra napisał:

Jak już będzie miała togusia  prund ;) to czekam na wymiary Lolusia,chciałabym mu kupić gaciorki,drugie ciocia anecik :) takie jak ma Czesterek.

czy pampas się przyda ?

Ale się Gadzina ustroi :)

Togusia ma chęć wypróbować pampasa, co do gaciorków to nie wiem, nie wiem czy Cięciunio będzie nosił..... hihi

Wymiary chyba takie  jak Czesterkowe, anecik widziała obydwóch, ma porównanie :)

Togunia prund ma, ale nadal bez internetu, jak tydzień temu połamało wszystkie słupy tak leżą,strasnie tam było, na razie nie ma szans na podłączenie...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ona03 napisał:

Ale się Gadzina ustroi :)

Togusia ma chęć wypróbować pampasa, co do gaciorków to nie wiem, nie wiem czy Cięciunio będzie nosił..... hihi

Wymiary chyba takie  jak Czesterkowe, anecik widziała obydwóch, ma porównanie :)

Togunia prund ma, ale nadal bez internetu, jak tydzień temu połamało wszystkie słupy tak leżą,strasnie tam było, na razie nie ma szans na podłączenie...

No to mamy jasność :) ok jak na Czesterka.

Trzymam kciuki,żeby oddali Togusi kontakt ze światem ,trochę to może potrwać,no ale ile !
Ok,to ja kupię dwa pampasy,anecik gacie :)

1 godzinę temu, Smyku napisał:

A ja ? A ja ? Ja  chcę kupić popierdólce majciochy .

hmmm jak ? proste u przyjaciół chińczyków ;) na aliexpress

dla moich adopciaków kupuję tam ubranka,szelki....dla moich czasami też ;)

https://de.aliexpress.com/item/Pet-Large-Dog-Diaper-Sanitary-Physiological-Pants-Washable-Female-Dog-Shorts-Panties-Menstruation-Underwear-Briefs-XS/32821315989.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3soiV0

Takie pampasy https://de.aliexpress.com/item/High-Quality-Puppy-Pet-Male-Dog-Physiological-Pants-Sanitary-Underwear-Belly-Band-Cotton-Diaper/32811862294.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3soiV0

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Smyku napisał:

A czy na allegro też są takie majty , bo to aliexpress jest mi obce i nie wiem jak tam się posługiwać ?

Na allegro jak są to i drożej i koszt wysyłki :(

na ali niestety długo się czeka,średnio około miesiąca,nie zawsze.

Możesz się zalogować przez Fb, dopisać adres i zamawiać,ja płacę przez przelewy 24 w złotówkach.Zawsze mogę pomóc :)

ew kupię jak chcesz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Smyku napisał:

Bgra będę bardzo , bardzo wdzięczna jeśli mi pomożesz tzn . dokonasz zakupu .

Pieniądze mogę Tobie przelać na konto , zaraz , teraz , natychmiast

Święta ...na wszystko czasu brak w tym okresie ;) dorwałam się do Ali dopiero teraz .

Uznajemy,że gacie są /będą jak przyjdą  od Ciebie ,kasy nie  chcę,dorzuć  dychę na smaczka  na konto Lolusia :) ok ?

gaiory dla Lolka.png

Od siebie kupiłam dwa pampasy, po przymiarce u Czesia posłuchałam podpowiedzi Anecik :)padło na mniejszy rozmiar

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ależ tu Świątecznie ;-) Dziękuję kochane !!

 

A nam oddali  internet.;-) !!!!  Po 2 tygodniach abstynencji !!!

Panowie z Orange pozbierali w końcu porwane, kłębiące się na całej długości ulicy kable, trochę je  porozwieszali  po słupach elektr., trochę przytwierdzili do gałęzi, ot prowizorka taka, ale wróciła łączność ze Światem.

Takiej wichury i takich szkód  jak żyję nie pamiętam…Prawie 4 dni byliśmy bez prądu a co za tym idzie ;bez wody (hydrofor), ogrzewania , (pompa piecowa),  telefonu  , z powalonymi w ogrodzie drzewami i 2 metrową dziurą w ogrodzeniu . Za dnia człowieka zajmowały jakieś małe cele np. u kogo doładować komórkę, upchać rzeczy z zamrażarki,zagrzać wodę ,  ale od 16,00- stej co robić w ciemnym domu o głodzie i chłodzie? I najgorsze; bez wody!!!!

A w lesie…horror. Ogromne, piękne jodły powyrywane z korzeniami. Setki, setki powalonych drzew. Serce krwawi na ten widok.

Ufff...wyżaliłam się.

Teraz  szybciutko  nadrabiamy internetowe zaległości ale  Świątecznie jeszcze tu z Lolusiem wrócimy i pożyczymy..….;-)

Mój płot a raczej dziura w płocie z tyłu ogrodu..

SAM_9324.thumb.JPG.3884a27406bc9bbc1da89dddedf57364.JPG

Alejka do domu...

5a3e0fc53e48e_SAM_9340-Kopia.JPG.20b37eb8b57fa8364f12db42b5deefa2.JPG

Moja uliczka dojazdowa...

SAM_9343.thumb.JPG.770e3b75a47714b18dc3949383b9d690.JPG

U sąsiadów...

SAM_9356.thumb.JPG.8950a06ce07f6c500972ca064974533f.JPG

Kolejni sąsiedzi..

SAM_9346.thumb.JPG.c292f4bb1926bf78256851efc1978959.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

Coś niesamowitego. To musiał być huragan , a właściwie tornado. Współczuję, musiało być ciężko, bez wody, prądu. Całe szczęście ,że już wróciliście do cywilizacji.

A jak Lolcio zniósł te życiowe niewygody no i reszta futrzaków?

Link to comment
Share on other sites

No to mieliście "wesoło" :(

My już zaopatrzeni w agregat od 5 lat jesteśmy.

Ostatnim razem prawie 3 dni  prądu nie mieliśmy to sąsiedzi w kolejce na wypożyczenie się zapisywali aby choć zawartość zamrażarek im nie padła no i telefony podładować.

Nie ma teraz nic gorszego niż brak prądu i wody :/

Dobrze,że już wszystko Wam "oddali" i oby jak najdłużej tak zostało!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...