Jump to content
Dogomania

Hodowla z Kamienicy Polskiej


Klara777

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

UWAGA! Proszę o udostępniana postu!

Kupiliśmy w hodowli Z Zielonego Młynka PKMPR (inne nazwy White Queen, Mini Mini Maltese, Biała Chryzantema, Jurajskie Wzgórza, Love Maltese, Bebeline Maltese, Bianko Rosa, Diamond Queen, możliwe mają jeszcze inne nazwy) pieska rasy Yorkshire Terier zakażoną wirusem PARWOWIROZA. 

Ten wirus był, jest i będę latami w ich domu, bo maja tam dużo zwierząt. I rozprowadzają ten wirus po domach ludzi co kupują piesków.

Dla szczeniaków prawie zawsze kończy się śmiercią. 

Znalazłam dużo postów o tej hodowli w internecie, że od lat sprzedają chorych piesków. Dla nich to prosto biznes.

Piesek nie je, wymiotuje, cału czas leży, płacze, jęczy, piszczy, męczą go skurczy. 

To jest straszne, gdy widzi to twoje dziecko i ty.

Po tygodniu w strasznym cierpieniu piesek zmarł. Walczyli my o jej życie przez cztery dni. Miał być członkiem naszej rodziny, a zostaw dla nas HORROREM.  

Odebraliśmy pieska w m. Romanów Kamienica Polska 42-260 ul. Ferensa 16.

Sprzedają piesków też innych ras (Maltese). 

Sprzedają piesków przez OLX i inne portale internetowe. Ogłoszenia wystawiają codziennie( Częstochowa, Romanów, Kamienica Polska, Starcza, Hutki, Lisiniec i inne miejscowości) związek PKMPR. 

Pani i Pan co sprzedają podpisani na portalach jako Maria, Marta, Dorotka, Janusz, numery tel wskazani w ogłoszeniach 506 266 233, 506 494 951, 504 445 941, 797 520 441, i inne.

Szukam tez poszkodowanych przez tych ludzi i błagam nie kupować od nich zwierząt. 

Dziękuje za udostępniana postu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Ja posiadam psa z ich hodowli i Twój post widziałam również na Facebooku. Kupiliśmy tam psa dziewięć lat temu (shih tzu) więc działają już bardzo długo, wczoraj specjalnie przejechałam się tam samochodem żeby się upewnić czy to to samo miejsce z którego braliśmy naszego pieska (dom szczególnie utkwił mi w pamięci bo był bardzo ładny). No i moje obawy i przypuszczenia się potwierdziły. Nasza sunia w ogóle nie przypomina shih tzu, jest wyłysiała, ma problemy z oczkami, od samego początku była z niej taka „bidula” na tle innych psiaków tej rasy. Wtedy jeszcze ludzie nie mieli takiej świadomości jeśli chodzi o pseudohodowle ale podejrzane było już samo to że ci państwo nie chcieli pokazać matki pieska tłumacząc się tym że została zgolona do porodu (bzdura...) A, i było tam dużo psów różnych ras, w klatkach. Straszne że działają sobie bezkarnie już tyle lat...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

\cześć ja kupiłam Psa rasy niby maltańczyk z hodowli o nazwie ROCCO WHITE QUEEN wiem że ta pseudo hodowla zmieniała kilkakrotnie nazwę ale nie zmieniali adresu: 42-260 Kamienica Polska Ul.Ferensa 16 tel> 506 266 233 

Chciałabym aby Wszystkie osoby poszkodowane które zostały oszukane przez Pana Zigniew Łebek proszę o kontak. 

Im więcej Nas będzie tym lepiej...

gdy zadzwoniłam po 6 miesiącach do tej hodowli i powiedziałam że pies w żadnym stopniu nawet nie przypomina psa rasy maltańczyk usłyszałam w odpowiedzi że pies jest W TYPIE maltańczyka !!!!!!!

ale hallo hallo w  umowie kupna sprzedaży mam wyraźnie napisane pies rasy maltańczyk !!!!! 

nie pozwalajmy aby takie osoby ja Pan Zbigniew czerpały korzyści materialne  sprzedając psa który jest chory genetycznie lub w ogóle nie przypomina rasowego psa!!!!

Pozdrawiam

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam Dziękuję za wstawianie komentarzy o tej pseudohodowli.Byłem o krok od kupna suczki.Dwa dni przed odbiorem psa po przeczytaniu komentarzy postanowiłem że nie chce psa z tej psudochodowli i zadzwoniłem do Pani Doroty w celu poinformowania że nie odbiore suczki .Pani Dorota była bezczelna i opryskliwa wrecz krzyczła ale obiecała zwrot zaliczki na psa,ale oczywiście zwrotu nie otrzymałem do dnia dzisiejszego,a szkoda mógłby posłużyc na inny szczytny cel a nie nabijanie kieszeni ludziom bogacącym sie na krzywdzie zwierząt.Jeszcze raz dziękuję za opinie o tej psedochodowl.Psa kupiłem z prawdziwej hodowli  z metryką ZKWP FCI.Ludzie za 1600 zl. Nie kupimy rasowego psa.W ten sposób nabijamy tylko kieszenie ludziom bogacących się na krzywdzie zwierząt

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam posiadam pieska z tej hodowli chihuahua kupiony  w czerwcu 2019 szczeniaczek 2 miesięczny . Niestety maluszek obciążony wadą genetyczną ledwo uratowany  a łatwo nie było i nadal nie jest musi brać sterydy i jest cukrzykiem ogólnie omijajcie hodowlę z daleka ,,Leon z wesołego młynka Kamienica Polska ul.Ferensa  16

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Kupiliśmy yorka z miotu 30.10.2019. Zakupiliśmy go jeszcze w końcówce starego roku.  Był bardzo wesoły i chociaż był tak krótko u nas - pokochaliśmy go. Po leczeniu które trwało prawie tydzień 22.01.2020 niestety zdechł. Wszystkie badania wskazują na chorobę genetyczną - białaczkę.Piesek zakupiony na Romanowie na ul.Ferensa 16. Po śmierci pieska ponownie pojechaliśmy do tej hodowli i jak zwykle był tylko ostatni piesek na sprzedaż. Teraz najlepsze - piesek miał typowe objawy padaczki i piszczał wniebogłosy.

 

Odradzam zakup z tego miejsca. Psy matki są trzymane w fatalnych warunkach. Są całe brudne od własnych odchodów, wygłodzone i zaniedbane.Wszystkim mówią, że mają tylko 2 suczki do rozrodu, a w rzeczywistości jest ich około 15, wiem to od ich sąsiada, który nazywa tych ludzi bestiami. Mają ogłoszenia z Choronia,Poraja, Myszkowa, Koziegłów, Kamienica Polska, Romanów, Rudnik Wielki, Osiny, Starcza, Hutki, Częstochowa Śródmieście, Częstochowa Lisiniec. Ludzie którzy prowadzą tą "hodowlę" to zwierzęta pozbawione serca.

Link to comment
Share on other sites

Lepiej uzbierać trochę grosza i kupić psa za większe pieniążki, ze sprawdzonej, zarejestrowanej w ZKwP hodowli, niż z zarejestrowanej w jakimś stowarzyszeniu, których tyle namnożyło się od jakiegoś czasu. Szkoda, że musiałeś się przekonać w tak drastyczny sposób, jak one działają. A w schroniskach są psy w typie rasy i można je mieć za darmo, i mieć satysfakcję, że zrobiło się coś dobrego. Mam na myśli dobrą opiekę i traktowanie psa jak członka rodziny.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 9 months later...
Dnia 22.04.2018 o 21:43, Maltanczyk Częstochowa napisał:

Cześć , ja mam psa z tej chodowli 

jesli chcesz mieć tylko ,,pieska” nie maltańczyka to uciekaj gdzie pieprz rośnie !!! I nie przepłacaj !!!! 

Ta hodowla to jest jedne wielkie OSZUSTWO  !!! 

Przede wszystkim to nie hodowca a przemysłowca/hurtiwnik, psy tam są "produkowane" na potęgę i to różnych ras (ja wiem o Maltańczykach, West White Terierach i Shih tzu). W 2011 kupiłam u nich maltańczyka, z chorób miał jedynie wrażliwy żołądek i potrzebował odpowiedniej karmy. Jednak żadna z niego miniatura, owszem rodzice-jesli to oni- byli maluccy, ale mój to 5,5kg samiec. Niestety z początkiem roku musieluśmy uśpić mojego synka (9,5), miał uchyłek odbytu, operacja nie rokowała dużej poprawy. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...