Jump to content
Dogomania

Misio już za TM. Żegnaj najcudowniejszy piesku. Dziękuję za wspólne 3 lata. Na zawsze zostaniesz w moim sercu!!!


Recommended Posts

10 minut temu, Jolanta08 napisał:

Zaglądam do Misiątka malutkiego i przesyłam głaski. Miłego dnia

Jolu, bardzo się cieszę, że zaglądasz

Wczoraj kupiłam Misiowi nowe posłanko, ale jak na razie Kajunia I Melcia w nim leżały.

Misio pewnie musi przemyśleć sprawę.

Posłanko jest takie duże, że cała trójka bez problem by się zmieściła razem.

Wczoraj była u nas Agusia P I oczywiście psiaki szalały z radości i żebrały, jakby

od tygodnia nic nie jadły.

Kochane łobuziaki!!!

Melcia w nowym posłanku

mela.jpg

 

Miłego dnia kochani!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Misio otrzymał 50,- od Pani Joanny z Warszawy ( znajomej Gusiaczek), to ogromna pomoc, z całego serca dziękuję!!!

Jutro wpiszę w rozliczenie, dzisiaj mimo niezbyt późnej pory jestem potwornie zmęczona, może ze względu na to, że dzisiaj był wolny dzień, a ja musiałam być w pracy i nie miałam nawet wolnej minuty.

Misio właśnie bierze udział w tajnej operacji "Kość", jutro Wam opiszę szczegóły.

Dobrej nocy!!!

Link to comment
Share on other sites

Wpisałam wpłatę od p. Joanny w rozliczenie i jeszcze raz z całego serca dziękuję za tak duże wsparcie dla Misiulka.

A teraz relacja z wczorajszej tajnej operacji "Kość"

Wracamy sobie z wieczornego spaceru z Kajunią ( kolejność jest niezmienna, najpierw Misio, potem Kajunia), a tu Misio chodzi z kością w pysku.

Bez obaw, nie wykopał trupa spod podłogi, to była kość sprasowana.

Diabli wiedzą skąd ją wytrzasnął, bo ostatnio ze względu na Misia kupuję miękkie smaczki, lub malutkie. Widocznie  Kajunia gdzieś schowała dosyć dawno temu i zapomniała.

Od razu powiedziałam Kajuni, aby była grzeczna i nie próbowała Misiowi odebrać znaleziska.

I Misio tak sobie chodził po mieszkaniu z tą kością, natrzaskał sporo kilometrów.

Kilka razy podchodził do miski z wodą, ale jak tu się napić, jak ma się ma zdobycz w pysku?

Efekt, Misio zasnął z kością, dopiero rano wzięłam kość z posłanka i schowałam.

Taki to z Misiula mały spryciarz i kombinator.

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2018 o 17:53, Jolanta08 napisał:

Słodki malec, Misiatko znalazca i wcale mu się nie dziwię, że trudno mu było rozstać się ze zdobyczą nawet kosztem picia. Kajunia grzeczna dziewczynka ale pewnie zapomniała ,że to jej kość a Pańcia niedobra bo zabrała coś tak cennego. Masz z nimi niezły ubaw.

To prawda Jolu, że z Misia mega słodziak!!!

Z moją super gromadką mam faktycznie bardzo wesoło.

A najważniejsze, że cała czwórka super się dogaduje.

Dzisiaj byliśmy po tabletki.

W lecznicy był niezły sajgon.

Najpierw się okazało, że zamówiono cardalis 5 mg zamiast 2,5, ustaliłam z wetką, że będę dawała Misiowi po pół tabletki.

To samo z Cardisure (zamiast pół tabletki 1/4)

Finansowo wyszło na plus, bo różnica jest 27 zł, a Cardalis mamy na 2 miesiące.

Potem był problem z wydrukowaniem paragonu, ale płaciłam kartą, więc wklejam potwierdzenie zapłaty.

W kolejce do weta czekała duża sunia, wyżeł wajmarski i Misio tylko ją obwąchał, nie szalał, nie szczekał.

205.jpg

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Jolanta08 napisał:

Witaj Misiątko, przesyłam  mizianko  i życzenia udanego dnia i tygodnia

Witaj Jolu, dziękuję w imieniu całego stadka.

Dzisiaj rano Misiu nie chciał wyjść na spacer, bo zimno i śnieg.

Musiałam go znieść ze schodów, ale jak już był na chodniku to dzielnie przeszedł całą trasę.

Jest taki kochany, troszkę nieporadny, ale to mnie jeszcze bardziej rozczula.

Miłego tygodnia kochani sympatycy Misiunia!!!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...