Jump to content
Dogomania

Misio już za TM. Żegnaj najcudowniejszy piesku. Dziękuję za wspólne 3 lata. Na zawsze zostaniesz w moim sercu!!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

W czwartek kupiłam tabletki.

Panie w lecznicy (wetka i recepcjonistka) zachwycały się Misiem.

Misio nie dał się pogłaskać, bo musiał pilnować, abym przypadkiem go tam nie zostawiła i stał niemal przyklejony do mojej nogi

Na konto Misiulka wpłynęło 74,- z mojego bazarku

 

Link to comment
Share on other sites

Zagladam do Misia 

Niestety moj Fazi wczoraj byl u weterynarza i okazalo sie ze podobnie jak Misiu ma bardzo chore serduszko :( arytmia

Musze mu podawac na razie Cardisure ale potem moze do tego tez Furosemid albo zamiana na cos mocniejszego

Gabrysiu ja nie jestem na bierzaco - jaki lek Twoj Misiu bierze poza Furosemidem? 

Mam nadzieje ze moj Fazi bedzie mimo wszystko zyl jeszcze dlugo i tak sie 'trzymal ' jak Misio...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2017 o 08:45, kiyoshi napisał:

Zagladam do Misia 

Niestety moj Fazi wczoraj byl u weterynarza i okazalo sie ze podobnie jak Misiu ma bardzo chore serduszko :( arytmia

Musze mu podawac na razie Cardisure ale potem moze do tego tez Furosemid albo zamiana na cos mocniejszego

Gabrysiu ja nie jestem na bierzaco - jaki lek Twoj Misiu bierze poza Furosemidem? 

Mam nadzieje ze moj Fazi bedzie mimo wszystko zyl jeszcze dlugo i tak sie 'trzymal ' jak Misio...

Iza, życzę zdrówka Faziemu.

Misiu czuje się świetnie, nie ma objawów związanych z chorym serduszkiem.

Tak, jak Ci mówiłam bierze Cardalis i Furosemid oraz Hepataiale Forte (na wątrobę)

Na konto Misia wyłynęło 30,30  z mojego bazarku

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gabi79 napisał:

Iza, życzę zdrówka Faziemu.

Misiu czuje się świetnie, nie ma objawów związanych z chorym serduszkiem.

Tak, jak Ci mówiłam bierze Cardalis i Furosemid oraz Hepataiale Forte (na wątrobę)

Na konto Misia wyłynęło 30,30  z mojego bazarku

mam wrażenie, że Fazi tez juz jakby lepiej się czuje odkąd bierze leki. Mniej dyszy i ma inne oczy ...

Pocieszyłaś mnie, że serce Misia odkąd jest na lekach sie poprawia:) wierze, że tak tez będzie z Fazim:)

Bo nasze staruszki sa najdroższe i musza być z nami jeszcze długo:)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kiyoshi napisał:

mam wrażenie, że Fazi tez juz jakby lepiej się czuje odkąd bierze leki. Mniej dyszy i ma inne oczy ...

Pocieszyłaś mnie, że serce Misia odkąd jest na lekach sie poprawia:) wierze, że tak tez będzie z Fazim:)

Bo nasze staruszki sa najdroższe i musza być z nami jeszcze długo:)

Misiu w ogóle nigdy nie miał objawów ( tzn. zewnętrznych tj. np. dyszenie).

To, że ma chore serduszko wyszło przy okazji rutynowych badań.

Po kilku miesiącach zażywania leków jest lepiej (przynajmniej tak twierdzi wetka kardiolog.

Trzymam kciuki za Faziego, musi być coraz lepiej!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrowienia Misiowi wysyłam :)

Mój kot jest nasercowcem. Też nie miał wielkich objawów, może za kocięcia coś, ale potem ustało. Diagnoza była dla nas szokiem (kot wtedy miał 1,5roku). Po włączeniu leków, te mało zauważalne objawy zniknęły. Bierze Cardisure i Atenolol - wiaodmo, inny gatunek zwierzaka, ale jednak... tzn. Atenolol brał, z czasem zmniejszaliśmy dawkę (bo wada serduszka się zmniejszała) i teraz już nie bierze - oczywiście kontrolujemy stan serduszka (trochę to trudne, bo kardiologa mamy daleko, zawsze to wyprawa na cały dzień, ale co się nie robi dla kochanego zwierzaka). Cardisure bardzo mu smakuje, muszę uważać i dokładnie chować, bo najchetniej by się częstował jak cukierkami ;).
Mam nadzieję, że nasi nasercowcy pożyją bardzo długo :).

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Pozdrowienia Misiowi wysyłam :)

Mój kot jest nasercowcem. Też nie miał wielkich objawów, może za kocięcia coś, ale potem ustało. Diagnoza była dla nas szokiem (kot wtedy miał 1,5roku). Po włączeniu leków, te mało zauważalne objawy zniknęły. Bierze Cardisure i Atenolol - wiaodmo, inny gatunek zwierzaka, ale jednak... tzn. Atenolol brał, z czasem zmniejszaliśmy dawkę (bo wada serduszka się zmniejszała) i teraz już nie bierze - oczywiście kontrolujemy stan serduszka (trochę to trudne, bo kardiologa mamy daleko, zawsze to wyprawa na cały dzień, ale co się nie robi dla kochanego zwierzaka). Cardisure bardzo mu smakuje, muszę uważać i dokładnie chować, bo najchetniej by się częstował jak cukierkami ;).
Mam nadzieję, że nasi nasercowcy pożyją bardzo długo :).

Tyś(ko), Misio dziękuje za pozdrowienia!!!

Życzę zdrówka Twojemu koteczkowi!!!

Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

Na konto Misiunia wpłynęła kwota 143,60 z mojego bazarku

U Misiunia  wszystko ok.

Dzielnie znosi upały. Zgodnie z sugestią p. doktor w upał okładam Misia mokrym ręcznikiem.

Misio pozdrawia wszystkie ciocie zaglądające na wątek!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
13 godzin temu, ania75 napisał:

Misio jak Kokoszka 

 

 

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jaki on uroczy :))) Aż nie sposób się nie uśmiechnąć :)

 

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

Misio szalony a Kajunia rozważna:) tak na niego łypie jakby co najmniej był "chory":) z tymi wywrotkami.

Cudna para:) Aż się gęba śmieje:) :)

Misio to jest  cudny kochany agencik.

Kajunia tylko na fotkach wygląda na rozważną, jej też szaleństwa w głowie.

A to Melusia:

 

IMG_20170826_091053.jpg

IMG_20170826_091158.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...