Jump to content
Dogomania

Sindi - 2 letnia piękność ma swój DS w Odolanowie.Sindi po 2-latach wraca z adopcji.Sindi 11.10.18 ma DS w Bolesławcu.


Anula

Recommended Posts

O 8.06.2016 o 12:06, szafirka napisał:

Przyszły obróżki i karma 3 kg. Już dzisiaj Sandi zjadła porcję na śniadanie. Sandi rozkręciła się, zawsze wita nas merdającym ogonkiem, skakaniem i proszeniem o głaski. Jest radosna, lubi bawić się głównie z Zulką. W domu najchętniej wyleguje się w fotelu. Smycz to dalej dla niej trauma, kuli się, zapiera, nie chce iść.

Haniu,a ciasteczka wątróbkowe,które zakupiłam na bazarku dotarły?

Teraz będzie nie lada wyzwanie aby się jakoś do tej smyczki przyzwyczaiła.Jak zrobi jakiś postęp,to ciacho w nagrodę! :)

Link to comment
Share on other sites

Sandi na początku tygodnia została odrobaczona, a we wtorek będzie zaszczepiona. Sunia jest radosna, widać, że czuje się dobrze z nami i wśród psiaków. Nie przeszkadza jej towarzystwo dziecka, ale nie jest wielbicielką szaleństw i zabaw. Sandi nie jest duża - w kłębie ma prawie 40 cm, zważę ją we wtorek u weta.

Link to comment
Share on other sites

Sandi była u weta we wtorek, ale nie została zaszczepiona, ponieważ na jej brzuszku zaczynała tworzyć się rana. Wet powiedziała, że może to być odczyn na szwy lub przepuklina. Dostała antybiotyki, na kontrolę z Sandi mam iść na początku tygodnia, więc będzie wiadomo więcej. Sandi je, ale nie jest to jej ulubionym zajęciem. Zaczęłam dawać jej suche wymieszane z puszką i lepiej zajada. Ważyłam ją, ale przepraszam Was bardzo - nie pamiętam. Zważę ją za kilka dni jeszcze raz. Zapłaciłam 46 zł., jutro wkleję potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie będziemy ogłaszać Sandi,poczekamy troszeczkę.Jak Sandi uczy się chodzić na smyczy,jest lepiej? Czy zachowuje czystość w domu?

Haniu,nie wiemy ile Sandi ma lat,możesz zaglądnąć do książeczki i napisać?

Link to comment
Share on other sites

O 15.06.2016 o 21:25, szafirka napisał:

Sandi była u weta we wtorek, ale nie została zaszczepiona, ponieważ na jej brzuszku zaczynała tworzyć się rana. Wet powiedziała, że może to być odczyn na szwy lub przepuklina. Dostała antybiotyki, na kontrolę z Sandi mam iść na początku tygodnia, więc będzie wiadomo więcej. Sandi je, ale nie jest to jej ulubionym zajęciem. Zaczęłam dawać jej suche wymieszane z puszką i lepiej zajada. Ważyłam ją, ale przepraszam Was bardzo - nie pamiętam. Zważę ją za kilka dni jeszcze raz. Zapłaciłam 46 zł., jutro wkleję potwierdzenie.

ZEA pokryje koszt leczenia; ponieważ faktura juz zapłacona, to poproszę fakturę za hotelowanie.

Zdrówka piękna Sandi!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Tola napisał:

ZEA pokryje koszt leczenia; ponieważ faktura juz zapłacona, to poproszę fakturę za hotelowanie.

Zdrówka piękna Sandi!

Tola serdeczne dzięki za pomoc.Faktura w takim razie będzie obejmować okres za lipiec.

Dostałam wiadomość od Hani,że Sandi w książeczce ma wpisane 2 lata.Po zagojeniu się rany,szczepieniu,przymierzymy się do ogłoszeń.Oby tylko było wszystko z tą raną okey.A jeżeli to przepuklina to będzie gorzej może Sandi czekać zabieg.No ale zobaczymy co powie wet.

Link to comment
Share on other sites

Sandi dostaje antybiotyk, ale rana słabo się goi i jest lekkie wybrzuszenie. Możliwe, że poszedł szew po sterylizacji, albo pojawiła się przepuklina. Jestem umówiona na jutro do weta na kontrolę w ten sposób, że jeśli trzeba będzie, to od razu sunia zostanie zoperowana. Trzymajcie kciuki za malutką.

Doszła paczka od Bogusik - psiaki przekazują tysiące mokrych całusów :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

Sandi dostaje antybiotyk, ale rana słabo się goi i jest lekkie wybrzuszenie. Możliwe, że poszedł szew po sterylizacji, albo pojawiła się przepuklina. Jestem umówiona na jutro do weta na kontrolę w ten sposób, że jeśli trzeba będzie, to od razu sunia zostanie zoperowana. Trzymajcie kciuki za malutką.

Doszła paczka od Bogusik - psiaki przekazują tysiące mokrych całusów :)

Trzymam!

Mam nadzieję, ze to "tylko" komplikacje posterylkowe, suczki zaraz po zabiegu trafiają na słomę, rana żle się goi.

Link to comment
Share on other sites

Może  wstrzymać się z operacja i na razie zająć się leczeniem rany...  -

Podobnie miała zamojska Tusia, która pojechała ze schronu do Murki - leczenie rany trochę trwało,  goiła się dosyć długo, sunia musiała nosić kołnierz.

Wciąż mam nadzieję, ze to stan zapalny...

a88d86f68d343434med.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za Sandi.Martwi mnie to zgrubienie i że nie chce się ta rana goić.Może to być przepuklina, a  może być równie dobrze jakaś "torebka" ze zbierającą się ropą.Myślę,że jednak wet to jutro oceni i podejmie decyzję.Może potrzebne będzie USG czy inne badanie,to oczywiście trzeba będzie je zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Uff, operacja nie była konieczna, wet powiedział, że nie ma już żadnego płynu w środku, rana jest w miarę sucha i teraz już powinna się szybciej goić. Sandi dostała jeszcze antybiotyk na 4 dni oraz żel wspomagający gojenie i po niedzieli mamy się zgłosić na kontrolę. Tym razem nie płaciłam, w poniedziałek mam zapłacić całość, jeśli będzie potrzeba dobrania leków, aczkolwiek wet powiedział, że raczej na teraźniejszym antybiotyku się skończy. Chodzenie na smyczy idzie ciężko, ale próbujemy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Haniu za wiadomości,dobrze,że rana się jednak goi i nie jest konieczny zabieg.To już druga sunia z Zamościa co źle się goiła rana po sterylce.Całe szczęście,że były, jest pod opieką Hani a te co są w schronie to nie wiem,muszą cierpieć.

Mam nadzieję,że po niedzieli nie będzie śladu po ranie.No,trzeba uczyć Sandi chodzenia na smyczy i koniecznie wyprawić do swojego najlepszego domku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...