Jump to content
Dogomania

Sindi - 2 letnia piękność ma swój DS w Odolanowie.Sindi po 2-latach wraca z adopcji.Sindi 11.10.18 ma DS w Bolesławcu.


Anula

Recommended Posts

Sandi będzie potrzebowała kilku dni na zaufanie i rozkręcenie, ale widać postępy - rano była niepewna, przestraszona, a wieczorem już troszkę rozluźniona. Rano nie chciała dać sobie założyć obroży, ale jak już wzięłam ją na kolana, to położyła się, zmrużyła oczy i nie miała zamiaru się ruszać :) Do auta wskoczyła od razu, położyła się i dopiero jak na miejscu jak wzięłam smycz, to wyszła Pani. Niestety 50 metrów z auta do fryzjera musiałam ją nieść, ponieważ zapierała się, nie chciała iść, próbowała uciekać pod każde stojące auto. Czeka nas nauka chodzenia na smyczy i spacery po osiedlowych uliczkach. U fryzjera podczas czesania była cierpliwa i grzeczna, natomiast kąpiel i suszenie ewidentnie jej nie pasowało, wyrywała się, chciała wyskoczyć, popiskiwała. W żadnym momencie nie było w niej agresji. Wczoraj zjadła niewiele, a dzisiaj od razu, ale spokojnie skonsumowała podane jej porcje. Mimo, że jest chuda, to nie zachowuje się jak pies wygłodzony. Jutro będą zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest bardzo łagodna i pomimo masy złych przeżyć - jak poczuje się bezpieczna - szybko zaufa.

Gdy przyjeżdzałam do schronu to wychodziła  dopiero po jakimś czasie i nieśmiało,  z pewnej odległości machała ogonkiem.

 Taka trochę druga Daszka...

Oby znalazła równie dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Tola napisał:

Sunia jest bardzo łagodna i pomimo masy złych przeżyć - jak poczuje się bezpieczna - szybko zaufa.

Gdy przyjeżdzałam do schronu to wychodziła  dopiero po jakimś czasie i nieśmiało,  z pewnej odległości machała ogonkiem.

 Taka trochę druga Daszka...

Oby znalazła równie dobry dom.

Oj tak Daszka i Florcia mają super domki!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Haniu za wiadomości o naszej ślicznotce.Ja myślę,że będzie dobrze.Sandi w ostatnim czasie sporo przeszła zmian,sterylka,podróż,nowe miejsce - Hotel a to ma duże znaczenie dla psa,który nie za bardzo radzi sobie z emocjami.

Karma wysokoenergetyczna już zakupiona ta co poleciła Bogusik.Koszt to 72,00zł.Opakowanie na razie 3 kg.Powinna dotrzeć do Hoteliku.

Koebers Energie Hochleistung - 15 kg

Skopiowałam dawkowanie,ponieważ chyba podane jest na opakowaniu inne dawkowanie.

dawkowanie Energie Hochleistung

Zgodnie ze współczesnymi zaleceniami żywieniowymi - podaną w tabeli ilość należy podzielić na dwa posiłki i podawać je rano i po południu.

Podane ilości karmy są ilościami szacunkowymi opartymi na wieloletnich doświadczeniach praktycznych. W każdej rasie psów znajdują się osobniki o różnej przemianie materii, dlatego ilość karmy należy dopasować indywidualnie dla każdego psa. 
W pierwszych dniach stosowania karmy Koebers (a także przy każdej zmianie karmy) dla lepszego przyswajania nowej karmy, należy dawać nieco mniejsze porcje niż podane w tabeli. Nową karmę dobrze jest wprowadzać stopniowo, przechodząc od starej do nowej przez okres kilku dni.
Po zmianie karmy, szczególnie jeśli poprzednia karma zawierała sztuczne konserwanty, w pierwszych dniach może wystąpić rozluźnienie kału. Jego konsystencja powinna się po krótkim okresie (kilka dni) unormować. W przeciwnym przypadku należy skonsultować się z nami lub z lekarzem weterynarii.

 

Link to comment
Share on other sites

Sandi dzisiaj rano szczerze ucieszyła się, że mnie widzi - zaczęła merdać ogonkiem, podeszła po głaski. Dzisiaj zapoznała się z innymi psiakami z hoteliku i chyba z Zulą najbardziej przypadły sobie do gustu - pomerdały do siebie ogonkami, długo stały razem. Sandi jest taką dostojną panią.  Sesja nie wyszła idealnie, ponieważ jest u nas dzisiaj szaro, a na koniec się rozpadało, ale myślę, że uda się coś wybrać.

DSC00620.JPG

DSC00622.JPG

DSC00623.JPG

DSC00624.JPG

DSC00627.JPG

DSC00648.JPG

DSC00657.JPG

DSC00659.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem pod dużym wrażeniem metamorfozy, jaką przeszła Sandi ! Mimo, że to dopiero drugi dzień pobytu w hoteliku, sunia jest radosna, wyluzowana i... przepiękna ! A jaki ma ogon! Mógłby konkurować z lisią kitą ! Zdjęcia fantastyczne !!!

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia piękne, takie "pod ogłoszenia" ;)

Ja tez myślałam, ze na uśmiech Sandi będziemy musieli trochę poczekać, a tu proszę - już widać zadowolenie :)

A na tym zdjęciu to faktycznie  wyższa półka, psia arystokracja ;)

DSC00689.thumb.jpg.de8846f595c2d0a8da655eb1f3364a2f.jpg

Link to comment
Share on other sites

O 5.06.2016 o 11:21, Havanka napisał:

Zakończył się bazarek kilometrowy. Niestety, nie udało się zebrać całej kwoty. Myślę jednak, ze i tak jest to spory zastrzyk gotówki. Zebraliśmy 515 zł. Anula, czy mam je wpłacić na Twoje konto?

Tak,na moje konto.Ja u naszych psiaków jestem skarbnikiem Taki mi przypadł udział.

Wysłałam do Hoteliku 6 obróżek,w tym jedna dla Sandi,sądzę,że w czerwonej Sandi będzie ładnie ale decyzję pozostawiam Hani. Czerwona obróżka wąska to dla Pufiątka i czerwona dla Karolci.Reszta obróżek niech zostanie w zapasie.

 

IMG_1118.JPG

Link to comment
Share on other sites

Przyszły obróżki i karma 3 kg. Już dzisiaj Sandi zjadła porcję na śniadanie. Sandi rozkręciła się, zawsze wita nas merdającym ogonkiem, skakaniem i proszeniem o głaski. Jest radosna, lubi bawić się głównie z Zulką. W domu najchętniej wyleguje się w fotelu. Smycz to dalej dla niej trauma, kuli się, zapiera, nie chce iść.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...