Jump to content
Dogomania

Sindi - 2 letnia piękność ma swój DS w Odolanowie.Sindi po 2-latach wraca z adopcji.Sindi 11.10.18 ma DS w Bolesławcu.


Anula

Recommended Posts

Sandi nawet nie przypuszcza, co Anula i Bogusik dla niej szykują; dziewczyna smutna, niechętnie wychodzi z budy, mam nadzieję, ze u Hani szybko zobaczymy uśmiech na jej pyszczku.

Karma zamówiona do hoteliku.

Sandi dzisiaj

 

P1210529.JPG

P1210530.JPG

P1210531.JPG

P1210520.JPG

P1210521.JPG

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Zamojszczaki to naprawdę urokliwe psiaki,szkoda tylko że miejscowi tego nie widzą ( cudze chwalicie...)

Bardzo często o tym myślę i nie rozumiem dlaczego tak jest.Już sporo naszych kudłaczków grzeje dupcie w swoich domkach na zachodzie Polski.

Dziś nadeszła pomoc finansowa dla Sandi w postaci deklaracji jednorazowej od Poker.

ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY.

Tola bardzo dziękuję za zdjęcia Sandi.Jest bardzo ładna taka dama z niej.Troszeczkę się bała chyba ale to nic strasznego u Hani będzie wolna i szczęśliwa.

Tola bardzo dziękuję za karmę.Fajnie,że dotrze do Hoteliku.Jaka to jest karma i ile jej jest.Muszę wpisać w post rozliczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Jeszcze dzieli nas tylko jeden dzień do transportu Sandi wraz z Pufi po nowe życie.Trzymajmy kciuki za podróż jubu i psiaków aby szczęśliwie każdy dotarł na swoje miejsce.

To już jutro ! Trzymam mocno, za powodzenie całej akcji ! Psiaczki, już wkrótce będziecie wolne od krat !

Link to comment
Share on other sites

54 minut temu, Tola napisał:

TZ rozmawiał przed chwilką z p. Grześkiem - wszystko zgodnie z planem, są umówieni  jutro o 7. 30 przed schroniskiem.

Dziękuję Tola za wiadomość,jutro będę oczekiwała następnej wiadomości aby Sandi szczęśliwie dojechała do Hoteliku.

W czwartek Hania umówiła Sandi i Pufi do SPA za co jej jestem bardzo wdzięczna. 

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na wątku Pufi zapytania ale też tu napiszę.Czy karma dotarła,jeżeli tak to w jakiej ilości? Czy Haniu masz dla Sandi obrożę i szelki?

Po zdjęciach wydaje mi się,że Sandi jest chuda,trzeba ją podkarmić,nie wiem jak z Pufim,czy też nie jest wychudzony bo sierść kamufluje kosteczki.W każdym razie Haniu nie żałuj karmy,dokupimy jak tylko dasz znać.

Link to comment
Share on other sites

To była długa droga Sandi, jechała prawie 12 godzin do nas. Była bardzo grzeczna, nie piszczała, nawet nie nasiusiała. Teraz jeszcze trochę przestraszona odpoczywa sobie razem z Pufciem. Jutro czeka ich spa, ale myślę, że dadzą radę. Transportu nie rozliczyłam, ponieważ Pan powiedział, że w związku z objazdami musi policzyć trasę jeszcze raz jak wróci do domu. Da mi znać. Karma Brit doszła dzisiaj popołudniu, jeszcze jej nie rozpakowałam, ale są 2 worki po 15 lub po 18 kg. Obrożę mam, a szelki jakieś dopasuję na wypady do weta, czy do fryzjera.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Hanią i noc minęła spokojnie.Sandi wczoraj wieczorem napiła się wody i trochę zjadła.Nie ma co się dziwić,że po tak długiej podróży i zmianą otoczenia nie wie co się dzieje.Jest lękliwa i będzie potrzebować więcej czasu na aklimatyzację.Hania powiedziała,że jest okropnie chuda,więc uzgodniłyśmy,że Anula kupi dla niej inną,bardziej energetyczną karmę.Czy ktoś może doradzić,jaka była by najlepsza?

Za moment wyruszają do spa,a jutro ma przyjechać koleżanka z aparatem fotograficznym i zrobić kilka zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...