Jump to content
Dogomania

Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !


Recommended Posts

Aha, a ja poznałam bąbelki osobiście! :)

Mazowszanka przyjechała z glutkami do nas :) Mogłam je ponosić, pomiziać, wycałować ryjki - są rewelacyjne, cudne, kochane! Lepiej nie mogły trafić.

No nie wiem, jak Gosia je odda....Maleńka rzeczywiście dziwnie chodzi  - tak jej tylna nóżka jakby kuca co krok, co jej z resztą absolutnie nie przeszkadza.

 

2016_05_27_16_33_12.jpgimage url upload

Link to comment
Share on other sites

Oni kobiety mają za nic. Ty do nich mówisz a oni odwracają się plecami i mają cię w czterech literach.

BEdziemy myśleć...Ciekawe czy masaze łapki coś pomogą. Operacja będzie pewnie kosztowna i bolesna dla malutkiej..

Link to comment
Share on other sites

O 25.05.2016 o 23:52, Aldrumka napisał:

Tu mój bazarek w części dla Bąbeelków

zapraszam

Dziękuję bardzo Aldrumko :)

O 26.05.2016 o 22:34, malagos napisał:

Fajne te szczeniorki :)

Moze, póki Mazowszanka się nie zaszyje na dłuzej na naszej mazowieckiej wsi, to szukajmy domu dla pieska? Póki jest w Warszawie.

Postaram się najpóźniej jutro zrobić ogłoszenie Bąbla. Mam mnóstwo ciekawych zdjęć. I malagos też :)

Małej chyba nie ogłaszamy do czasu decyzji czy będzie operacja czy nie. Tomek malagosowy powiedział, że to ok.1500 zł.

Mała biega, skacze i rozrabia jak pijany zając. A jak chodzi to te nóżkę jakoś tak wygina/wykręca. Teraz jej nie boli, ale w przyszłości kto wie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...